Dying Light resmi Türkçe dil desteğine kavuştu

Dying Light resmi Türkçe dil desteğine kavuştu

Aralık 3, 2019 0

26 Ocak 2015’te yayınlanan Techland’in geliştirdiği açık dünya hayatta kalma oyunu Dying Light’a resmi olarak Türkçe dil seçeneği geldi. Oyunun Steam kütüphanesinde yer alan görsele de Türkçe dil desteği ibaresi eklendi. Dying Light 2 fragmanlarının da Türkçe altyazılı olması. İkinci oyuna dair umutların da artmasına neden oldu. Dying Light’ın Steam mağaza sayfasına buradan göz atabilirsiniz. 

Dying Light’a resmi Türkçe dil seçeneği geldi

Dying Light için resmi olarak Türkçe dil desteğinin gelmesi gözleri ikinci oyuna çevirmiş durumda. Henüz Techland konu ile ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak Dying Light 2 için yayınlanan fragmanlarda Türkçe altyazı bulunması umutları arttırdı. Dying Light 2’nin Steam sayfası da tamamen Türkçe. Ancak Desteklenen diller arasında Türkçe bulunmuyor. 

“İnsanlık virüse karşı verdiği savaşı kaybedeli 15 yıl oldu. Ayakta kalan son büyük insan yerleşimi, modern karanlık çağda acımasız ve hastalıklı bir dünyada varoluş mücadelesi veriyor. Gün içinde eşkıyalar, farklı gruplar ve açlıktan kırılan afetzedeler sokaklarda hurda avına çıkıyor, bazen gerekirse şiddet kullanarak bulduklarını başkalarının elinden alıyor. Geceleriyse marazlılar sarıyor her yanı. Yaşayanları avlamak için saklandıkları o karanlık yerlerden çıkıyorlar.”

Tags: Dying Light, First Person Shooter, Korku, PC, PlayStation 4, Techland, Warner Bros. Interactive Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts