Doom Eternal'ın 2020 yılına ertelendiği açıklandı

Doom Eternal’ın 2020 yılına ertelendiği açıklandı

Aralık 3, 2019 0

Çıkışına sadece bir aylık bir süre kalan Doom Eternal’ın ertelendiği açıklandı. Oynanış olarak serinin bir önceki oyununun izinden giden Doom Eternal’ın 20 Mart 2020’de çıkacağı açıklanırken bu ertelenmenin nedeni hakkında da bazı açıklamalar yapıldı.

Doom Eternal’ın 20 Mart 2020’ye ertelendiği açıklandı

Oyunun erteleme nedeni olarak gelişim sürecindeki hedefler gösterilmiş. “DOOM Eternal’ın gelişim sürecinde hedefimiz her yönüyle beklentilerinizin üzerinde bir oyun ortaya çıkarmak oldu.” diyen id Software yetkilileri aynı zamanda şu açıklamalara da imza attı;

“Size en iyi deneyimi sunduğumuzdan emin olmak ve DOOM Eternal’ın hız ve kalite standartlarımıza uyması için, çıkış tarihini birkaç ay ileri taşıyarak 20 Mart 2020 olarak yeniden belirlemeye karar verdik. Bu gecikmenin çoğu hayranımız için bir hayal kırıklığı olacağının farkındayız ama DOOM Eternal’ın beklediğinize değecek bir oyun deneyimi sunacağı konusunda kendimize güveniyoruz.

Doom Eternal'ın 2020 yılına ertelendiği açıklandı

DOOM Eternal’ın çıkış tarihini ileri kaydırırken bir yandan da bilmenizi istediğimiz birkaç başka değişiklik yaptık:

Invasion Modu: Başka bir oyuncunun oyununa, oynanabilir bir iblis olarak girmenizi sağlayacak bu mod, oyunun çıkışından kısa süre sonra ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek.

DOOM Eternal’ın Nintendo Switch sürümü, diğer platformlardan sonra çıkacak. Bunun tarihini daha sonra duyuracağız.

DOOM 64; Nintendo Switch’in yanında Xbox One, PlayStation 4, ve PC için de çıkacak. DOOM 64’u tüm platformlarda DOOM Eternal’ın ön sipariş bonusları arasına ekliyoruz. Böylece bu klasik oyunu, yalnızca DOOM Eternal’ı ön siparişle satın alarak ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. DOOM 64, tüm platformlar için 20 Mart 2020’de piyasaya çıkacak.

Tüm DOOM hayranlarına bağlılıkları ve destekleri için minnettarız. Sizinle birlikte iblisleri paramparça etmek için sabırsızlanıyoruz.”

Tags: Bethesda Softworks, Doom Eternal, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts