DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor?

DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor?

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor?

DC sinematik evreni genişliyor DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor? DC evreni her ne kadar geriden geliyor olsa da eskisine oranla daha sağlam atılan dinamiklere de sahip. Şimdilik Zac Snyder’a emanet edilen DC sinematik evreninde Justice League kadrosu ile başlayacak olan kahraman şölenine önümüzdeki yıllarda onlarca yeni kahraman katılacak. Peki şimdiye kadar doğrulanan ya da söylemlerde ortaya çıkan filmler arasında hangileri geliyor.

Bu içeriğimizde DC sinematik evreninde Man of Steel ve Batman V Superman ile kapılarını açan DC sinematik evreninde bizi hangi filmlerin beklediğine göz atacağız.

Wonder Woman – 2 Haziran 2017

İlk olarak Batman v Superman filminde sinematik evrene katılan Wonder Women, önce gözük sonra solo film ile karşımıza çık formülünün de ilk örneği olacak. Diana’nın güçlerini elde etmesinden tutun 1. Dünya Savaşı’na müdahale etmesine kadar uzanan hikayeye sahip olan filmde karakterin tüm yeteneklerini de görme şansına erişeceğiz. Tabi Gal Gadot’un güzelliğini de unutmamak lazım.
1 DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor? Justice League – 17 Kasım 2017

Batman V Superman’de yaşanan olayların devamı olarak karşımıza çıkacak olan Justice League’de ekibin üyelerini nihayet bir arada göreceğiz. Filmin ilk yarısı muhtemelen Batman’in ekip üyelerini toplamasıyla ve karakterler ile ilk karşılaşmamız ile geçecek. İkinci yarıda ise bir araya gelen ekibin yaklaşan büyük tehlikeye karşı mücadelesi gösterilecek.

tabi burada Superman’in geri dönüşünün nasıl yapılacağı da merak konusu.
2 DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor? Aquaman – 21 Aralık 2018

Jason Momoa her ne kadar çizgi romanda yer alan Aquaman’dan biraz farklı bir imaj sergilese de karakterin bu role farklı bir tat kattığını da söylememiz gerekiyor. Daha önce bir uyarlaması yapılmadığı için bu rolde daha fazla serbestliğe hakim olan bir karakter izleyeceğimize şimdiden eminiz. Konsepti ve hikayesi ile en farklı DC filmlerinden biri olabilir.
3 DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor? Shazam – 5 Nisan 2019

Henüz ana karakteri belli olmayan Shazam filminin tanıtımları şimdilik Black Adam’ı canlandıracak olan Dwayne Johnson’a emanet edilmiş durumda. Her fırsatta karakter ve film hakkında açıklamalar yapan The Rock, DC tarafından oldukça sevilmiş olacak ki Black Adam karakteri için ayrı bir film geleceği de belirtiliyor.
4 DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor? The Flash – 2020

Prodüksüyon aşaması sıkıntılı olarak başlayan The Flash filmi son olarak ertelenmiş ve 2020 yılına bırakılmıştı. Ezra Miller’ın Flash rolü ile Justice league’de gözükeceği karakterin solo filmi için hala soru işaretleri bulunmakta. Açıkçası DC evreninde en merak ettiğim filmlerden biri olduğunu da söylemeliyim.
5 DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor? The Batman

prodüksüyon aşaması sıkıntılı olan bir diğer DC filmi de The Batman. Ben Affleck’in işin içinden çıkamayarak bıraktığı yönetmenlik koltuğu uzun süre boş kalmış ve sonunda Mat Revees ile anlaşılmıştı. Bu sıkıntılı süreç sonrasında ise filmin gösterim tarihi hala açıklanmış değil.
6 DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor? Cyborg

Akibeti belli olmayanlar kervanına Cyborg’ta katılıyor. 2020 yılında çıkacağı belirtilen ama sonrasında sessizliğe gömülen film hakkında hala net açıklamalar gelmiş değil. Açıkçası kadroda en sevmediğim ve tam olarak oturmadığını düşündüğüm karakter de Cyborg oluyor.
7 DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor? Green Lantern Corps

Hali hazırda yapım aşaması kesinleşen filmlerden sonra dikkat ederseniz yavaş yavaş duyurulan ama akibeti belli olmayan filmlere geçtik. Buna rağmen Green Lanterns Corps filminin kesinlikle geleceğini yapılan açıklamalardan dolayı söyleyebiliriz. İlk fiyaskodan sonra hikayeyi toplamak güç olsa da Green lantern olmadan Justice League’in tam olarak tamamlanmayacağını da hesaba katmak gerekiyor.
8 DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor? Gotham City Sirens

DC evreninin kötü kızlarını bir araya getirmesi planlanan Gotham City Sirens biraz da Harley Queen’in popüleritesinden ortaya çıkarılan bir film. Henüz hakkında fazla detay bilmediğimiz filmde Harley Queen dışında Poison Ivy ve Catwomen gibi karakterlerin de olması bekleniyor.
9 DC sinematik evreninde bizi hangi filmler bekliyor? Tüm bu filmlerin dışında DC sinematik evreni için düşünülen daha birçok film var. Tabi bu filmlerden önce Justice League 2, Suicide Squad 2 ve Superman dışında diğer karakterlerin de solo devam filmlerinin geleceğini söylemeliyiz.

Saydığım bu filmler dışında bir şekilde geleceği duyurulan ya da dedikodu olarak çıkan karakterler ve filmler arasında ise Deadshot, Lobo, Nightwing, Batgirl, Booster Gold, Dark Universe ve Legion of Super Heros gibi filmler de bulunuyor. DC evreninin akibetini ve başarısını ise muhtemelen bu birkaç yıl içinde çıkacak olan filmler belirleyecek. Peki sizin favoriniz hangisi?
#galeri #justice league #sinema/tv Yorumlar 21 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 12:03 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 03.07.2017 14:45 “Crhistian Bale’in yerini kimse tutamaz” diyorum başka birşey dememe gerek yok zaten Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder ozan86 ozan86 09.05.2017 13:32 Gal Gadot… Tam evlenilecek hatun. Kadın gibi kadın 🙂

Evli miydi bu arada ? 🙂 Yanıtla ozan86 ozan86 26.05.2017 13:08 O zaman bütün ilgin kayboldu 🙂 MK Okuru MK Okuru 09.05.2017 17:03 Evli. Kalan Karakter : 300 Gönder ozan86 ozan86 26.05.2017 12:01 İnsan neden genellemeyi sever ? Neden hep basmakalıp düşünür ?

Nolan’ın Batman’i daha ciddi havadaydı dolayısıyla en çok tutan buydu. Tamam benim de çok hoşuma gitti.

Sonra daha fantastik havada çekildi diye, Batman V Superman yerden yere vuruluyor. Yahu azgın azınlık gibisiniz. Bir de en uyumsuz ikili ödülü vermişler. Ulan o ödülden Al Pacino’ya bile vermişler. Ben çok beğendim filmi bu kadar basit. Birşeyin beklenildiği kadar iyi olmaması hemen kötü olarak adlediliyor.

Nolan’ın Batman evreninde fantastik hiçbir öğe olamaz. E ne yani az uçan Superman mi bekliyorsunuz ? Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 12.05.2017 19:20 tyrone Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 08.05.2017 18:52 süperkahraman olayı sıkmaya başladı dc bu işe geç girdi ve pek iyi birşekilde girmedi,suicide squad,batman v superman,direk superman falan bunlar iyi filmler değildi,çok eksik filmlerdi,aslında furyayı başlatan hep batman filmleriydi ama öngörülü olamadı ve kaybetti Yanıtla MK Okuru MK Okuru 10.05.2017 15:47 17:04 Batman: Begins, Dark Knight ve Dark Knight Rises denen saçma filmler DC evrenine dahil değil. Bırak evreni o filmlerin çizgiromanla uzaktan yakından alakası yok.. Bil istedim.. Nolanın kafasına göre yaptığı bi Batman üçlemesi o.. MK Okuru MK Okuru 09.05.2017 17:04 Batman filmleri kaybetti mi ? Dostum farkında mısın bilmiyorum ama Dark Knight filmi en yüksek puan alan 4. film. Kalan Karakter : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör

Tags: Galeri, justice league, sinema/tv Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts