Darksiders 3 ilk 15 dakika

Darksiders 3 ilk 15 dakika

Aralık 4, 2019 0

Gunfire Games tarafından geliştirilen Darksiders 3, 27 Kasım 2018 tarihinde çıkış yapacak. Oyun hack’n slash ile aksiyon türlerini birleştiren bir yapım olacak. 

Darksiders 3 ilk 15 dakika

İlk oyunda War‘un kendini kanıtlama çabasına tanık olmuş, Darksiders 2‘de Death’in kardeşini temize çıkarmak için Tree of Life’a yaptığı yolculuğa tanık olmuştuk. Darksiders 3’te ise Mahşerin Dört Atlısı’nın tek kadın karakteri Fury rolüne bürünüyoruz. Yedi Ölümcül Günah’ın dünya üzerinde özgürce dolaşmasından rahatsız olan Charred Council, Fury’yi görevlendirir. Fury, daha önceden kardeşleriyle birlikte hakkından geldiği Yedi Ölümcül Günah ile bu kez tek başına çıkmak zorundadır. Çünkü War cezalı, Death kayıp, Strife ise başka işlerle uğraşmaktadır.

Merlin’in Kazanı ekibi olarak oyunun ilk 15 dakikalık kısmını oynadık, beğendiğimiz noktalardan, oyundaki sıkıntılardan ve biraz da önceki oyunlar ile arasındaki farklardan  bahsettik. Oyunun incelemesini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Darksiders 3; PC, PlayStation 4 ve Xbox için satışa çıkacak. Siz Darksiders evreninin yeni oyunu ve oyun hakkındaki videomuz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize belirtin!

Tags: Aksiyon, Darksiders 3, Gunfire Games, Hack'n Slash, PC, PlayStation 4, THQ, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts