CS:GO'nun haritaları, özel bir modla yılbaşına hazır

CS:GO’nun haritaları, özel bir modla yılbaşına hazır

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

CS:GO’nun haritaları, özel bir modla yılbaşına hazır

Seneye dust 2’de görüşürüz CS:GO'nun haritaları, özel bir modla yılbaşına hazır Öncelikle belirtmeliyim ki, ikinci başlıktaki o mizah duygusundan tamamen uzak espirimden dolayı özür diliyorum. Ama hep yapmak istemişimdir.

Her ne kadar rekabetçi modu maçlarında Ruslara kızıp delirirken saçımızı başımı yolsak da maalesef Counter-Strike: Global Effensive’den maalesef vazgeçemiyoruz. Bütün bu ciddiyetin ve delirmenin yanında bildiğiniz gibi yılbaşı da geldi çattı. Bundan dolayı da özel mod yapımcısı olan BadtRIP, oyunda bulunan bütün resmi haritalara özel bir mod hazırlayarak haritaları yılbaşına hazır hale getirmiş. Şayet yılbaşında da evde oturup ailemle tombala oynadıktan sonra rekabetçi maça gireceğim diyorsanız bu mod tam size göre. Çünkü bu mod sayesinde tıpkı bir yılbaşı partisindeymiş gibi yeni yıla gireceksiniz.

CS:GO'nun haritaları, özel bir modla yılbaşına hazırÜzerine yeşilli kırmızılı kazaklar giyip etrafta koşturan tavuklar mı, bembeyaz pamuk gibi yağan kar mı veya özel yılbaşı süslemeleri mi dersiniz hepsinden var. Steam’in Atölye kısmından bulunabilecek bu özel modda maalesef şu anlık sadece kendi aranızda oynayabiliyorsunuz. Yani resmi olarak CSGO sunucularında böyle bir şey yok.

1 CS:GO'nun haritaları, özel bir modla yılbaşına hazır 2 CS:GO'nun haritaları, özel bir modla yılbaşına hazır 3 CS:GO'nun haritaları, özel bir modla yılbaşına hazır 4 CS:GO'nun haritaları, özel bir modla yılbaşına hazır 5 CS:GO'nun haritaları, özel bir modla yılbaşına hazır 6 CS:GO'nun haritaları, özel bir modla yılbaşına hazır #counter-strike global offensive #pc #first person shooter #valve #valve Yorumlar 5 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 13:53 Kalan Karakter : 300 Gönder Gandalfmeg Gandalfmeg 18.12.2016 18:51 Resmi olarak olmamamsı yada mod olması neyi değiştirir ki.Her halükarda oyunun gidişatı iyi değil. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Rahro Uth Rahro Uth 17.12.2016 17:05 Kimse yazıyı okumamış herhalde… Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Gandalfmeg Gandalfmeg 17.12.2016 15:45 Oyunun içine ettiler zaten bir bu eksikti.Güncelleye güncelleye oyun mahvoldu.Fps sorunları oluyor son zamanlarda. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Gandalfmeg Gandalfmeg 17.12.2016 15:45 Oyunun içine ettiler zaten bir bu eksikti.Güncelleye güncelleye oyun mahvoldu.Fps sorunları oluyor son zamanlarda. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 17.12.2016 15:34 Oyunun mahvettiler güncelleye güncelleye..Yapmasınlar daha iyi.Son zamanlar asırı fps sürunları olmaya başladı. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Counter-Strike: Global Offensive, First Person Shooter, galeri_41, PC, Valve Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts