Cities: Skyline'ın bir sonraki ek paketi endüstri ile alakalı

Cities: Skyline’ın bir sonraki ek paketi endüstri ile alakalı

Aralık 4, 2019 0

Çokça oynanan ve şehir kurma simülatörleri arasından açık ara önde olan Cities: Skylines, ek paket üstüne ek paket eklenen kaliteli yapımlardan biri olmaya devam ediyor. Daha öncesinde park ve turizm ile alakalı içerikler ile donatılan yapıma bu sefer endüstri tarafından bir güncelleme geliyor. Bariz olarak ek paketin ismi de “Industries” oldu.

Aslında sadece endüstri yok…

Yapımcı Paradox ve Collossal Order, yayınlayacakları Industries ek paketi ile birçok bilgiyi oyunculara yayınladı. Bu yeni içerikle beraber oyuncular endüstri sekmesini bir hayli genişletecek. Fabrikalar, tarlalar, petrol çekme bölgeleri gibi para kazanmaya yönelik ve kaynak çıkarmayı sağlayan yerler ek pakette sağlanacak. Industries, aynı zamanda bu kaynakların ihracat edilmesini de sağlayacak. Bunun için ise özel kargo şirketleri bulunacak.

Paradox Interactive göre oyuncuların sıkça sorduğu sorulardan biri, oyuna ne zaman endüstri temalı bir güncellemenin geleceği olmuş. Uzun bir aradan sonra simülasyon severlerin isteği gerçek oluyor. 23 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek olan içerik paketi ile aynı zamanda ücretsiz bir radyo istasyonu da oyunculara verilecek.