Cehennem'de geçen Agony'nin 4K ilk 10 dakikası yayınlandı

Cehennem’de geçen Agony’nin 4K ilk 10 dakikası yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Agony, korku türünün son zamanlarda karşımıza çıkan en farklı örneklerinden birisi. Yaşadığı ertelenme haberlerine rağmen son düzlüğe giren ve çıkış tarihine sadece birkaç gün kalan oyun için yeni medyalar da gelmeye devam ediyor. Son olarak ekran görüntüleri ile karşımıza çıkan Agony için bugün bir video daha yayınlandı. Bu videoda ise oyunun ilk dakikalarına yer verilmiş.

Agony’nin ilk 10 dakikası yayınlandı

Oyunun bu videosunda ilk 10 dakiakalık bölüme yer verilmiş. Üstelik son yayınlanan ekran görüntülerinde olduğu gibi videonun da 4K çözünürlükte alındığını görüyoruz. Zaten atmosfer anlamında oyunun oldukça sağlam durduğunu da belirtmem gerekiyor. Tomasz Dutkiewicz tarafından kurulan Madmind Studios‘un kadrosunda daha önce The Division, Witcher 3, Sniper: Ghost Warrior 2, Alien Rage, Enemy Front, Real Boxing 2 ve Godfire: Rise of the Prometheus gibi projelerde çalışmış bir ekip bulunuyor. 

Agony’de bulunan cinsel öğeler oyuncuları rahatsız etti

Geçmişine ait hiçbir anı hatırlamayan bir ruhu kontrol edeceğimiz oyun, Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştiriliyor. PC, PS4 ve Xbox One için 2019 Mayıs’ta çıkacak Agony‘nin yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.