CD Media Türkiye, Bethesda'nın ülkemizdeki dağıtımcısı oldu

CD Media Türkiye, Bethesda’nın ülkemizdeki dağıtımcısı oldu

Aralık 3, 2019 0

Ülkemizde Nintendo firmasının distrübütörlüğünü de yapmakta olan CD Media Türkiye‘nin Bethesda ile anlaştığı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre Bethesda’nın PC, PS4, Xbox One ve Switch oyunlarınının dağıtımını artık CD Media Turkiye üstlenecek. Yapılan açıklama şu şekilde;

CD Media Türkiye, Bethesda’nın ülkemizdeki dağıtımcısı oldu

Wolfenstein, The Elder Scrolls, Doom gibi oyun serilerine imza atan Bethesda Softworks, Türkiye distribütörlüğünü değiştirdi. Yakın zamanda yapılan anlaşma ile Bethesda oyunlarının Türkiye dağıtımı CD Media’ya geçti.

CD Media Türkiye’nin dağıtımını üstleneceği ilk oyun, 26 Temmuz 2019’da çıkış yapacak Wolfenstein Young Blood Deluxe Edition olacak. MachineGames’in Arkane Studios Lyon ortaklığıyla yaptığı oyun, Playstation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarında kutulu olarak satışa sunulacak

Wolfenstein Young Blood Deluxe Edition oyununda BJ Blazkowicz’in ikiz kızlarından biri olarak oynayın ve kayıp babalarını 1980’lerin Paris’inde bulmak için bir ölüm kalım macerasına çıkın. Nazileri ışıklar kentinden kovma mücadelesinde yeni silahlar, aletler ve güç zırhlarından oluşan bir cephanelik kullanın.

Paris 1980. İkinci Amerikan Devrimi’nin kahramanı BJ Blazkowicz kayıp. Wolfenstein II: The New Colossus’un olaylarından on dokuz yıl sonra BJ, Nazi işgali altındaki Paris’e yaptığı bir görevden sonra ortadan kayboldu. Şimdi, yıllarca savaş sebebiyle yüreği katılaşmış babalarının eğitim ve rehberliğinden sonra, BJ’in ikiz kızları Jess ve Soph da harekete geçmeye zorlanıyor. Yeni bir özgürlük savaşçısı takımıyla bir araya gelin ve 1980lerin Paris’inde sarsıcı manzaralara ve seslere karşı meydan okuyun.

Tags: Bethesda, Diğer, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts