Bu telefonlar fiyatları ile şaşırtıyor!

Mayıs 29, 2021 0

Alabileceğiniz en güzel fiyat/performans akıllı telefon modellerini sizler için listeledik!

Koronavirüs pandemisinin akabinde gelen kısıtlamalar sonrasında akıllı telefonlarımızı daha sık kullanır hale geldik. Akıllı telefonlara olan istek artınca fiyatlar daha da yükseldi. Elbette fiyat artışlarının tek sebebi arz/talep denklemi değil. Döviz kurlarındaki artış, çip krizi ve öteki faktörler de fiyat artışlarında tesirli.

Neredeyse bilgisayar fiyatları ile yarışmakta olan telefon pazarında birçok modelin olması doğal olarak baş karıştırıyor. Bu manada ise en güzel fiyat/performans telefon modelleri internet üzerinden en çok aratılan söz öbeklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Dolayısı ile bütçesi kısıtlı olan ve yeni telefon almak isteyen kullanıcılar, genel olarak uygun fiyatlı bir model olmasının yanında, performans manasında da yetersiz kalmayacak bir aygıt arayışındalar. Telefon alırken ödenen fiyatlar azımsanacak üzere değil. Kullanıcılarda da doğal olarak, ”bu kadar para ödüyorum, bari âlâ birşey olsun” niyeti hakim geliyor.

Pekala telefon alırken nelere dikkat etmek lazım? Telefonun hafizası, RAM’i vs bunlar kullanıcı için ne mana taşıyor. Alacağınız telefon gereksinimlerinizi karşılayacak mı? Ucuz telefon alırken, birçok özellikten madur olur musunuz? Ya da kullanmayacağınız özellikler için çok daha fazla para vermekten mi korkuyorsunuz?

Biz de bu manada baş karışıklıklarını gidermek ve size yardımcı olmak ismine, halihazırda satışa sunulan en yeterli fiyat/performans telefon modellerini sizler için listeledik.

Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan en uygun fiyat/performans telefonlarının yer aldığı listemize gelin daima birlikte göz atalım. (Not: Belirtilen fiyatlar internet alışverişi üzerinden baz alınmıştır. Mağazalardaki fiyatlar daha yüksek olabilir)

İşte en güzel fiyat/performans telefon modelleri!

Infinix Hot 8

Fiyat: 1.599,00 TL

Infinix Hot 8

Ekran Boyutu:
6.52 İnç

Dahili Depolama:
64 GB

Bellek (RAM):
4 GB

Batarya Kapasitesi:
5000 mAh

Çizgi Sayısı:
Çift Çizgi

Süratli Şarj:
Yok

5G:
Yok

4.5G Takviyesi:
Var

Oukitel C21

Fiyat: 1.599,00 TL

Tags: fiyat, Model, telefon Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts