Bu Sefer Olmuş mu: Dünyanın En Ünlü FIFA Oyuncuları, FIFA 22 Tecrübelerini Paylaştılar [Video]

Bu Sefer Olmuş mu: Dünyanın En Ünlü FIFA Oyuncuları, FIFA 22 Tecrübelerini Paylaştılar [Video]

Eylül 26, 2021 0

Dünyanın en sevilen spor oyunu serilerinden olan FIFA’nın bu seneki oyununun çıkışına günler kaldı. Ancak reyin içi görüntülere birinci ya da ikinci elden tanık olmak için erken değil. FIFA 22’nin geliştirici ve dağıtımcısı Electronic Arkasıs, belli bireylere sunacağı erken ulaşım tasarısını dün başlattı. Tasarı dahilinde oyuna ulaşan bir hayli yayıncı ve influencer, reyin tecrübelerini internette şimdiden yayınladı.

Türkiye’den de bir hayli EA Creator Network üyesi yayıncı ve YouTuber’ın yararlandığı programda ilk gün geride kaldı. YouTube’da bol bol oynayış ve yorum videosu paylaşıldı. Ayrıca Twitch’te de bir hayli FIFA 22 yayını devam etmekte. İlerleyen günlerde ise değişik tarihlerde, değişik EA Play azalarına ve ön siparişle oyunu alanlara erken ulaşım hakkı verilecek.

FIFA 22’ye kimler erkenden ulaştı ve ulaşacak?

fifa 22 erken erişim

FIFA 22’yi dünyada ilk oynayan güruha erken ulaşım hakkı 20 Eylül’de açıldı. Türkiye’nin en büyük FIFA ‘YouTuber’larından ve yayıncılarından oluşan EA Creator Network Türkiye’nin azaları, reyin içi deneyimlerini şimdiden takipçilerle paylaşmaya başladı. Eski ismiyle EA Game Changers, yeni ismiyle EA Creator Network programının Türkiye ayağında Kırmızı Kep, Kobemir, Emre İltimas Et, Arden Papazyan, GRKN, No 23, Easter GamersTv, Ümidi, Hüseyin Anıl Biten, Kısa Paslar, EgeArseven ve NpSonat gibi ehemmiyetli YouTuber’lar ve yayıncılar yer aldı.

İlerleyen günlerde ise değişik EA Play azalık sahiplerine ve oyunu evvelden satın alanlara FIFA 22 ulaşımı verilecek. Bu şahısların oyuna girebileceği tarihler ve girme süreleri ise şu biçimde olacak:

EA Creator Network azaları & seçili influencer’lar: 20 Eylül sınırsız  EA Play azaları: 22 Eylül 10 saatliğine EA Play Pro PC azaları: 22 Eylül sınırsız  Ultimate Edition için ön sipariş verenler: 27 Eylül sınırsız

YouTuber ve yayıncıların FIFA 22’den paylaştıkları görüntülerden kimileri:

Emre İltimas Et:

Arden Papazyan:

Hüseyin Anıl Biten:

GRKN:

FIFA 22 ile gelen yenilikler neler?

fifa 22

1 Ekim’de tüm dünyadaki reyinseverler ve futbolseverler ile buluşacak olan FIFA 22, serinin PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için ¨tamamen¨ optimize edilen ilk versiyonu olacak. Gelişmiş 11’e 11 Maç Tutma ve Makine Öğrenimi’ni bir araya getiren HyperMotion teknolojisi, kıyasıya çekişmenin yaşandığı maçlardaki profesyonel futbolcuların hakikat hareket bilgilerini hakikat zamanlı olarak oyuna aktararak FIFA tarihindeki en akıcı reyin tecrübesini sunacak. 

FIFA 22 ile birlikte klasik reyin modları da yenilenmiş biçimde geri dönüyor: Oyuncular, Kariyer Modu’nda kendi kulüplerini oluşturarak dünya çapındaki rastgele bir lige katılabilecek, yeni Ultimate Team Kahramanları ile geçmişe yolculuk yapabilecek ve VOLTA FOOTBALL’a ilave edilen yeni hareketler ile sokaklarda hünerlerini sergileyebilecekler. Bir öteki ehemmiyetli farklılık ise Division Rivals’ta: Moda, en üst klasman Lig 1’in bir üst seviyesi olan Seçkin Klasman ilave ediliyor. Bu klasmandaki en iyi oyuncular, FIFA Evrensel Series’te çaba etme hakkını elde edecekler.

Tags: FIFA 22 Deneyimlerini Paylaştılar, Ünlü FIFA Oyuncuları Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ