Apple Watch Series 7'yi Bekleyenlerin Tutkusunu Kıracak 3 Senaryo

Apple Watch Series 7’yi Bekleyenlerin Tutkusunu Kıracak 3 Senaryo

Eylül 26, 2021 0

Eylül ayının gelmesiyle Apple hayranlarının coşkuları tavan yapmış gidişatta. Çünkü firma, bu ay içerisinde tertip edeceği bir faallik ile hem yeni işletim sistemini kullanıma sunacak hem de son model iPhone‘ları tanıtacak. Ancak tanıtım sırasında tanıtılacak tek ürün iPhone 13 modelleri olmayabilir. Firmanın yeni uslu saati Watch Series 7‘yi de bu faallik kapsamında duyurması bekleniyor.

Bloomberg’den Mark Gurman da Apple’ın yanaşmakta olan uslu saatleri ile alakalı bir rapor hazırladı. Hazırlanan rapor, Apple Watch Series 7’yi bekleyenlerin tutkularını kaçıracak cinsten. Çünkü tecrübeli gazeteci, teknoloji sektöründe yaşanan tedarik zinciri aksaklıklarının Apple için meselelere yol açabileceğini söylüyor. Hatta Apple Watch Series 7 için 3 muhtemel senaryo var.

Her 3 senaryo da uslu saat satın almak isteyenlerin tasarılarını erteleyebilir

Apple Watch Series 7

Mark Gurman’a göre Apple, yaşadığı tedarik meseleleri sebebiyle Apple Watch Series 7’yi doğrudan ertelemek zorunda kalabilir. Başka Bir Deyişle bir zaman sonra yeni bir tanıtım tertip edilir ve bu tanıtımda firmanın yeni uslu saati ile tanışırız. Bu alternatif seçim edilmez ise Apple, Watch Series 7 tanıtımını hakikatleştirip çıkış tarihini geciktirebilir. Şayet bu ikisi olmazsa tek bir alternatif kalıyor. Gurman’a göre Apple, Watch Series 7’yi duyurup, kısıtlı bir stok ölçüyü ile satışa sunabilir.

Apple, yanaşmakta olan tanıtımla alakalı hiçbir açıklama yapmadı. Hatta 14 Eylül Salı günü tertip edilmesi mümkün olan faallik dahi kesin değil. Ancak şu ana dek edinilen bilgiler, Apple’ın tanıtım aktifliğinin geçen sene olduğu gibi ertelenmeyeceğini gözler önüne seriyor. Ancak bu kere de aktifliğin zamanında tertip edilip, Apple Watch Series 7 gibi popüler olması beklenen bir uslu saatin gecikme gidişatı var gibi görünüyor.

Tags: Apple Watch Series 7 İçin Heves Kıran 3 Senaryo Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ