Bu özellikler Apple Watch’ta yok! İşte fiyatıyla cezbeden Oppo Band Sport!

Temmuz 6, 2021 0

Dünyanın önde gelen başkan akıllı eser markası OPPO, uykunun her saniyesinde etkin olarak kandaki oksijen (SpO2) kıymetini ölçen ve 1.1 inç tam renkli AMOLED ekranıyla tasarım estetiğini koruyan OPPO Band Sport modelini Türkiye’de satışa sundu. 12 farklı idman moduna ve çok çeşitli fonksiyonlara sahip OPPO Band Sport, daima faal ve süratli hayat temposuna sahip olanlar için ülkü bir model olarak öne çıkıyor.

Uykudaki koruyucunuz

Günümüzde gerilim yahut baş döndüren program yoğunluğu nedeni ile her zamankinden daha fazla sayıda insan uyku sorunları yaşıyor. OPPO Band Sport’un sıhhat izleme fonksiyonu uykudaki sıkıntıları tespit edebiliyor. Uyku, nabız ve daima olarak kandaki oksijen pahasını ölçen OPPO Band Sport, kullanıcıların sıhhati için kayıt tutarak gerekli tahlilleri yapıyor.

Kandaki oksijen kıymetinin daima izlenmesi eserde bulunan optik kan oksijeni sensörü sayesinde mümkün oluyor. Bu sensör, kullanıcı uykudayken eserin her saniye kandaki oksijen pahasını izlemesini sağlıyor. Sekiz saatlik bir uyku müddetinde hiç durmadan 28 bin 800 kere kullanıcıların bedenindeki oksijen pahasını tam olarak okuyabiliyor. Profesyonel uyku izleme özelliğine sahip olan OPPO Band Sport kullanıcıların daha sağlıklı uyku biçimleri geliştirmesine yardımcı oluyor.

Nabız ölçme monitörüne de sahip olan OPPO Band Sport, optik sensörü sayesinde kullanıcıların nabzını gece ve gündüz ölçebiliyor. Nabız hızlanırsa eser titreşim yayarak kalp atışlarında düzensizlik olduğu konusunda kullanıcıları uyarıyor. Antrenman sırasında kalp atış suratını ölçen OPPO Band Sport ile kullanıcılar, çok idmandan kaçınabiliyor ve fitness maksatlarına ulaşmak için kâfi olacak tempoyu öğrenebiliyor.

12 antrenman moduyla etkin bir hayat

Uyku sıkıntılarının yanı sıra genç yetişkinleri kaygılandıran bir diğer sıhhat konusu da egzersiz… İdman yapmayı kolaylaştıran OPPO Band Sport’ta koşu, yürüme, bisiklet, yüzme, badminton, kriket ve yoga dahil olmak üzere 12 farklı antrenman modu bulunuyor. OPPO Band Sport idman bilgilerini kaydederken kullanıcılar da sağladıkları ilerlemeyi, yalnızca Google Play’de bulunan HeyTap Health uygulamasından takip edebiliyorlar. Bu da faal bir hayat için motivasyonu artırmanın anahtarı olarak karşımıza çıkıyor.

Çağdaş ömürler için çağdaş kolaylıklar

OPPO Band Sport kullanıcının akıllı telefonunun bir uzantısı olarak da vazife yapıyor. Kullanıcılar gelen iletileri ve arama bilgilerini alabiliyor, müzik çalma işlevini denetim edebiliyor ve hatta cep telefonlarını bile bulabiliyorlar. OPPO Band Sport pil için yüksek performanslı, az güç tüketen bir işlemci kullanıyor. 100mAh seviyesindeki pil yalnızca 1.5 saatte tam olarak şarj oluyor.

Oppo Band Sport Türkiye fiyatı

Siyah rengi ile raflardaki yerini alan OPPO Band Sport’un Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 349 TL olarak açıklandı.

Tags: Egzersi̇z, Kan, KullanıCı, Oksi̇jen, Uyku Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts