Bethesda işletmesinin E3 2018 konferans tarihi emin oldu

Bethesda işletmesinin E3 2018 konferans tarihi emin oldu

Aralık 5, 2019 0

Bethesda‘nın E3 2018 konferans tarihi emin oldu! Reyin dünyasının en büyük fuarlarından birisi olan E3, özellikle son senelerde reyin ilanları anlamında başı sürüklemesiyle de daha da ehemmiyet kazandı. hemen hemen tüm şirketler en büyük ilanlarını bu fuara gizlediği gibi yaptıkları konferanslarla da işin gösteri kısmını da E3’e gizliyorlar. Natürel olarak her sene olduğu gibi E3 2018‘de de büyük şirketlerin konferansları ile karşılaşacağız.

Bethesda’nın E3 konferansı ne zaman?

İşte Bethesda bu ananesini bozmadı ve fuarın ilk konferanslarından birine imza atacağına söyledi. Mevzu ile alakalı dikkat çekici bir video da yayınlayan Bethesda, E3 2018 konferansının 10 Haziran Pazar günü yapılacağını duyurdu. Pasifik saatine göre akşam 18:30’da yapılacak olan Bethesda konferansı, Türkiye saatine göre ise 11 Haziran sabahı 5:30’da takip edilebilecek.

Tabi işin içinde Bethesda olunca akla ilk olarak yeni Elder Scrolls oyunu geliyor. Buna karşın işletme tarafından daha evvel yapılan söylemelerde yeni Elder Scrolls için azıcık daha zaman olduğu vurgulanmıştı. Hatta evvelinde iki ehemmiyetli ve büyük reyin olduğu belirtilmişti. İşte bu konferansta bahsi geçen bu oyunların ilanları ile karşılaşabiliriz. Konferans için yayınlanan video ise şu biçimde;