Battlefield 5'in yeni logosu bir kere daha ortaya çıktı!

Battlefield 5’in yeni logosu bir kere daha ortaya çıktı!

Aralık 5, 2019 0

Geçtiğimiz günlerde Reddit üzerinden bir görsel ortaya çıkmuş ve Battlefield V‘in bu yıl içerisinde piyasaya çıkacağı iddia edilmişti. Battlefield ve Battlefront biçiminde birer sene ara ile yeni oyunlarını çıkarmaya devam eden EA Games ise anlaşılan Battlefield V ilanı için hazırlanmaya başladı.

Battlefield 5 logosu ortaya çıktı

Oyun ile alakalı rivayetler ortaya çıkmaya başlasa da henüz EA Games‘ten bir söyleme gelmiş değil. Yeniden de bu sene çıkması beklenen Battlefield oyununun önümüzdeki aylarda duyurulması ve EA Play aktifliğinde karşımıza çıkması bekleniyor. İşte bu aktiflik için olduğu iddia edilen bir görsel bugün ortaya çıktı ve bu görselin üzerinde Battlefield V logosu da bulunuyor. bana soracak olursanız Battlefield 1‘de olduğu gibi E3 evveli bir video yayınlayacak olan şirket, multiplayer modlarını ise E3 ve Gamescom fuarlarına gizleyecektir diye düşünüyorum.

Tabi ortaya çıkan bu görselin hakikat olup olmadığı belirli değil. DICE ve EA Games tarafı da bu mevzuda henüz bir söyleme yapmadı. Yeni Battlefield oyununun 2.Dünya Savaşı yarıyılında geçeceği ve isminin Battlefield 2 olabileceği de daha evvel konuşulmuştu.

Battlefield 5'in yeni logosu bir kez daha ortaya çıktı!