Battle Royale oyunu Apex Legends'ın yeni silahı belli oldu

Battle Royale oyunu Apex Legends’ın yeni silahı belli oldu

Aralık 3, 2019 0

Geçtiğimiz haftalarda ansızın piyasaya çıkan ve video oyun dünyasını kasıp kavuran Apex Legends, Battle Royale pazarında kısa sürede büyük bir pay sahibi oldu. Oyuna daha ilk haftada büyük bir yol haritası açıklayan Respawn Entertainment, oyunu güncellemeye devam ediyor. Oyun için yol haritası dışında yeni silahlar ve kozmetik eşyaları getireceğini belirten geliştiriciler, Play4.uk’in haberine göre oyunun yeni silahını açıkladı. Havoc ismini alan taarruz tüfeği, oyundaki dengeleri değiştirebilir. Enerji mermisi kullanan Havoc’un iki tane ateşleme modu bulunuyor. Birinci modu sıradan bir taarruz tüfeği olarak tasarlanmış. Ancak silahın ikinci modu ise ağır hasar verecek şekilde ayarlanmış.

Apex Legends’ın yeni silahı belli oldu

Get ready to cry havoc—a new gun is coming to King’s Canyon pic.twitter.com/w8LNa2GDWn

— Apex Legends (@PlayApex) 19 Şubat 2019

Bugün itibariyle oyunda yerini alan silah, Apex Legends’ın en güçlü silahları arasına girecektir. Pompalı tüfeklerin daha üstün olduğu oyuna yeni silahlar eklendikçe, bu durum daha da dengelenecektir. Ayrıca geliştiricilerin oyuna ekleyeceği yeni karakterler de merak ediliyor. Overwatch’a benzer bir şekilde yetenek bazlı bir tarafı da olan Apex Legends, oldukça büyük bir kitleye hitap ediyor.

Tags: Aksiyon, Apex Legends, Electronic Arts, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Respawn Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts