Apple’ın Türkiye’deki Premium Yetkili Satıcısı Troy’dan Yüzde 50 İndirim Kampanyası: İşte Öğrenmeniz Gerekenler

Apple’ın Türkiye’deki Premium Yetkili Satıcısı Troy’dan Yüzde 50 İndirim Kampanyası: İşte Öğrenmeniz Gerekenler

Eylül 27, 2021 0

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devi Apple’ın Türkiye’deki en büyük yetkili satıcısı Troy, Apple hayranlarının alakasını sürükleyecek bir kampanya başlattığını duyurdu. Firma, bu kampanya kapsamında iPad alan tüm harcayıcılara, yaratıcılığın hudutlarının zorlanmasını sağlayan Apple Pencil için yüzde 50 indirim avantajı sunuyor. 

Troy tarafından başlatılan Apple Pencil kampanyası, firmanın sattığı tüm iPad modelleri için geçerlilik sunuyor. Bu bağlamda; yüzde 50 indirim için hiçbir kısıtlama yapmayan Troy, bir iPad ve Apple Pencil sahibi olmak isteyen tüm harcayıcılara erişmenin etkileyici bir yolunu bulmuş gibi görünüyor.

Apple Pencil için yüzde 50 indirimin kapılarını açan kod: PEN50

Apple

Şayet siz de bir vakittir bir iPad ve Apple Pencil ikilisini satın almak istiyorsanız, Troy tarafından başlatılan kampanyaya göz atmanızda fayda var. Çünkü ikinci nesil bir Apple Pencil’in indirimsiz maliyetinin 1.119 TL olduğunu düşünecek olursak, yüzde 50 indirimin hiç de azımsanacak cinsten olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Troy tarafından başlatılan kampanyaya dahil olmak isterseniz, yapmanız gereken tek şey buradaki irtibat ile Troy’un internet sitesine girip, alışveriş sepetinize dilediğiniz bir tablet modelini, ardından da buradaki irtibat ile Apple Pencil’ı ilave etmek. Ödeme sayfasında da alakalı kısma PEN50 kodunu ilave ettiğinizde, yüzde 50 indirim anında hesabınıza belirlenmiş olacaktır.

Tags: Troy'dan Apple Pencil İçin Yüzde 50 İndirim Kampanyası Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ