Apex Legends'ta hilecilerin yeni yöntemi şeytanın aklına gelmez

Apex Legends’ta hilecilerin yeni yöntemi şeytanın aklına gelmez

Aralık 3, 2019 0

Battle Royale türünün en çok oynanan yapımlarından bir tanesi olan Apex Legends, gün geçtikçe oyuncu sayısını yükseltmeye devam ediyor. Yükselen oyuncu sayısı sebebiyle hilecilerin artışı, oyunu normal bir şekilde oynayanların canını sıkmaya başladı. Hilecilere hiçbir şekilde taviz vermeyen geliştiricileri ise ilerde daha büyük sorunlar bekliyor olabilir. Çünkü hilecilerin geliştirdiği yeni bir strateji, hilecilerin banlanmasına adeta engel olmakta.

Apex Legends’ta hilecilerin yeni yöntemi şeytanın aklına gelmez

Ortaya çıkan bilgiye göre hile kullanan oyuncu, rakip oyuncuyu yere düşürdüğünde öldürmüyor. Yere düşen oyuncuyu, kendi öldürmek yerine hile kullanmayan takım arkadaşına öldürtüyor. Ancak ölen oyuncu, kendisini öldüren oyuncuyu raporladığında, kendisini öldüren oyuncu temiz olduğu için ortada hile kullanan oyuncu için herhangi bir sorun kalmıyor. Böylelikle hileciler banlanmaktan kaçınabiliyor.

Bu sıkıntının önüne şimdilik nasıl geçilebileceği bilinmemekle birlikte oyuncular bu duruma sinir olmaya başladı. Bakalım Respawn Entertainment geliştiriciler, bu durum için nasıl bir çözüm geliştirecek? Merakla bekliyoruz. Eğer oyunun hile sıkıntısına bir çözüm getirilmezse, Apex Legends oyuncu kaybı yaşayabilir.

Tags: Aksiyon, Apex Legends, Electronic Arts, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Respawn Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts