Apex Legends'ın haritası aslında 11 ay önce sızdırılmış

Apex Legends’ın haritası aslında 11 ay önce sızdırılmış

Aralık 3, 2019 0

Battle Royale oyunu Apex Legends‘ın haritası aslında bundan tam 11 ay önce sızdırılmış. Titanfall’un battle royal modu mini haritası açıklaması ile sızdırılan harita kimsenin ilgisini çekmemiş hatta paylaşımın altına bu gerçek değil şeklinde yorum bile yapılmış. Ancak aradan geçen 11 ay, görseli paylaşan hiticonic adlı Reddit kullanıcısını haklı çıkartmış gibi görünüyor. 

Apex Legends haritası sızdırılmış

Son dönemin çok konuşulan Battle Royale oyunu Apex Lgends, bir anda oyun dünyasına bomba gibi düştü Kısa zaman içinde bir fenomen haline gelen oyun, PUBG, Fortnite gibi çok konuşulan oyunları geride bırakmayı başardı. Yayın platformlarında en çok izlenen oyun olmayı kısa sürede başaran Apex Legends, aslında hayatımıza bir anda girmemiş. Bir Reddit kullanıcısı Apex Legends’ın Battle Royale haritasına ait görseli bundan 11 ay önce reddit üzerinden paylaşmış. Titanfall’un Battle Royale modunun mini haritası şeklinde yapılan paylaşım, yayınlandığı dönemde sadece 14 yorum almış ve çok da ilgi görmemiş. Hatta CJM01 adlı reddit kullanıcısı, ITS NOT REAL diyerek bu paylaşımın gerçek olmadığını söylemiş. 

Apex Legends'ın haritası aslında 11 ay önce sızdırılmış

Apex Legends'ın haritası aslında 11 ay önce sızdırılmış

Tags: Aksiyon, Apex Legends, Electronic Arts, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Respawn Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts