Anno 1404

Anno 1404

Aralık 4, 2019 0

Basit bir tımar, imparatorun kendisi tarafından kutsanmış ve maiyetine hediye olarak sunulmuştu. O tımarı taşıyan kişi bendim. Bundan da, normal insanlar tarafından anlaşılamayacak kadar büyük bir gurur duyuyorum. İmparatoruma sonsuza dek sadık kalacağım ve onu her yerde koruyacağım. Yine de liderimizin sağlığı yerinde değildi ve imparatorluk içten içe sallanıyordu. Lord Richard, kendisi imparatorun kuzeniydi, onun için dev bir katedral yaptırmıştı ve sağlığı için dua etmeye hiçbir fırsatı kaçırmıyordu.

Anno 1404 “Dev bir katedral ile halkın takdirini kazanabilir ve isminizi daha da yüceltebilirsiniz.”
1404’e kadar bu dev katedralin inşası bitmedi. Bu yıl içinde, tarihe geçecek inanılmaz bir olay gerçekleşecekti: Haçlı Seferleri. Seferler yapılacaksa, imparatorun sadık kulları da buna yardımcı olmalıydı. Onun için limanlar, silahlar, zırhlar yapmalı ve askerler yetiştirmeliydi. Forcass adındaki rahip, bu projelerde başı çekiyordu. Ne var ki; Forcass görüldüğü gibi biri değildi. İnanılmaz derecede iğrenç bir olayda başı çekecekti ve imparatorluğun tarihi bir kere ve sonsuza kadar değişecekti.

Yeniden yapılanma

Anno çok bilinen bir isim ve kart oyunlarıyla tüm dünyada tanınıyor. Bu özellikleri sayesinde kendisine Ubisoft gibi bir dağıtımcı bulmayı başarmış. Sims, Pharoah ve Caesar serilerini bir araya getirdiğinizi düşünün. Anno 1404 gerçekten de, tüm bunları bir arada başarabiliyor.

Anno 1404 “Eğer gerçekten çok kaliteli bir topluluk kurmak istiyorsanız, aklınıza gelebilecek ve yaşamın olduğu her yere bakmalısınız. Batı’nın teknolojisi ve Doğu’nun geleneklerini bir araya getirdiğinizde, ortaya kolay kolay unutulmayacak eserler çıkıyor.”
Yeni adalar keşfetmeli, kutsal yolu takip etmeli ve en önemlisi ülkenize gelir getirecek yepyeni şeyler bulmalısınız. Halkınızın yiyecek, kalacak yer ve paraya ihtiyacı var. Eğer bu olanakları onlara sağlayamazsanız, canınız sıkılacak demektir. Neyse ki, Anno 1404 inanılmaz gerçekçi ve mantıklı yapısıyla yardımınıza koşmayı ihmal etmiyor. Vergilerinizi iyi ayarlamalı ve şehrinizi iyi kurmalısınız ki, SimCity serisinde olduğu gibi sürekli isyan çıkmasın.

Tags: anno 1404, PC, Strateji Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts