Aksiyon oyunu Atomic Heart'ın oynanış fragmanı yayınlandı

Aksiyon oyunu Atomic Heart’ın oynanış fragmanı yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Oyun geliştiricisi Mundfish‘in yeni aksiyon FPS oyunu Atomic Heart‘ın oynanış görüntülerini de içeren bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Atomic Heart’ın oynanış görüntüleri yayınlandı

Atomic Heart ile alternatif bir evrende Sovyetler Birliğine gidiyoruz. Oldukça sıra dışı sanat tasarımıyla dikkat çeken oyun için, paylaşılan ilk fragmanda oyun içi görüntülere de yer verildi. Grafiklerin oldukça iyi göründüğü Atomic Heart’ın oyun içi görüntülerinin, PC platfomuna ait olduğunu belirtelim. Fantastik dünyası ile Bioshock ve Fallout oyunlarını hatırlatan Atomic Heart’ın, oldukça kanlı bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda P-3 adındaki özel ajan kontrollerimize verilecek. Bir robot fabrikasında nelerin yanlış gittiğini anlamaya çalışacak, kontrolden çıkan robotlarla savaşacağız. Ajan P-3, üzerinde çok çeşitli silahlar taşıyabilecek ve bu silahları farklı farklı ekipmanlar ile geliştirmek de mümkün olacak. Yayınlanan fragmanda da bu silah geliştirme ekranından kısa bir bölüm gösterildi.

Oyunun yapım süreci henüz sonlanmış değil. Henüz çıkış tarihi bilgisi paylaşılmayan, alternatif bir evrende Sovyetler Birliği topraklarına adım atacağımız Atomic Heart; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak. Atomic Heart’ın yayınlanan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.