70 bin lira altına alınabilecek en âlâ ikinci el otomobiller! – Mayıs

Mayıs 31, 2021 0

70 bin TL altına olan en yeterli ikinci el araçları sizler için bir ortaya getirdik! İşte o modeller…

Araba pazarında koronavirüs pandemisi ile başlayan fiyat artışları döviz kurunda yükseliş ve son olarak çip krizi sebebi ile yükselmeye devam ediyor. Birtakım tomobil markaları ise bu durumdan en az ziyanla çıkmak için vakit zaman kampanyalarını sonlandırarak, vakit zaman ise opsiyon seçeneklerini düşürerek atlatmaya çalışıyor.

Dolayısı ile artık sıfır kilometre araç sahibi olmak orta gelirli beşerler için bir hayal. Hal bu türlü olunca yüksek fiyatlı sıfır kilometre araçların hakim olduğu bu pazarda bütçesine nazaran araba almak isteyen vatandaşlardan birden fazla ikinci el araba almaya yönlendiriliyor. Çünkü en boş pakete sahip, en düşük fiyatlı sıfır araç fiyatları 150 bin TL’den başlıyor.

Pekala ikinci el araç fiyatlarında durum ne? İkinci elde gereksinimlerinize uygun bir araç modeli bulabilmeniz mümkün mü? En uygun fiyatlı ikinci el marka ve modeller hangileri? Bizler de Teknolojioku grubu olarak bu manada 2021 yılı Mayıs ayı prestiji ile 70 bin TL altına alınabilecek en yeterli ikinci el araçları sizler için derledik…

İşte marka ve model seçeneklerine nazaran Türkiye’de satışa sunulan en uygun fiyatlı ikinci el otomobiller!

Chevrolet Lacetti 1.6 SX

2005 Model Akaryakıt & LPG Otomatik

Fiyat: 71.000 TL

Ford Fiesta 1.4 TDCi Comfort

2007 Model Dizel

Fiyat: 69.000 TL

Fiat Linea 1.3 Multijet Active Plus

2012 Model Dizel Manuel

Fiyat: 68.000 TL

Tags: araç, fiyat, ikinci el, Model Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts