Yıllar sonra ilk Guild Wars oyunu için güncelleme geldi!

Yıllar sonra ilk Guild Wars oyunu için güncelleme geldi!

Aralık 4, 2019 0

İlk olarak 2005 yılında karşımıza ArenaNet öncülüğüyle çıkan MMO oyunu Guild Wars’ın ilk oyununa yıllar sonra güncelleme geldi.

Oyuna yeni grafik seçenekleri eklendi

ArenaNet, yıllar önce oyuncuların beğenisine sunduğu ilk Guild Wars oyunu için bazı yeni grafik ayarları ve ek seçenekleri barındıran güncelleme yayınladı. Güncellemenin notlarına göre, tam ekran seçeneği, yeni bir 8XAA kenar yumuşatma seçeneği ve yeni bir ‘‘Gelişmiş’’ sekmesini oyuna dahil ediyor.

Devamında güncelleme, oyuncuların Whisper mesajlarını durdurabilmesi için yeni bir seçenek ekliyor, merkezden uzak karakollarda izin verilen evcil hayvan sayısını artırıyor, maksimum arkadaş sayısını iki katına çıkarıyor ve iki hatayı da düzeltiyor. Belirtilene göre güncellemeyi, yeni Steam Client güncellemesi ile beraber indirebileceksiniz.

Bildiğiniz gibi Güney Kore oyun yayımcısı NCSoft’un yan kuruluşu olan ArenaNet tarafından yaratılan Guild Wars bir rol yapma oyunudur. Oyun için 2006 ve 2007 yıllarında Factions, Nightfall ve The eye of the North paketleri dahil oldu. Yine 2007 yılında serinin devamı niteliğindeki yeni oyunu Guild Wars 2 duyuruldu, ancak oyun 2012 yılında piyasaya sürüldü.