World War Z'nin oynanış videosu oldukça eğlenceli duruyor

World War Z’nin oynanış videosu oldukça eğlenceli duruyor

Aralık 4, 2019 0

World War Z hikayesinden esinlenerek yapılan aynı isimli video oyunu için yeni bir oynanış videosu geldi. Oyunda akın akın gelen düşmanların anlatıldığı bu yeni oynanış videosu Gamescom 2018 fuarında yayınlandı. Oyunun her videosunda vurgulandığı gibi bu videoda da tabi ki zombi yağmurunu görüyoruz.

World War Z oyunu için yeni bir video yayınlandı

Hakkında hala çok detaylı bilgiler verilmeyen ve 4 kişilik bir co-op oynanışına sahip olan World War Z‘nin oynanış videosuna baktığımızda tıpkı filmde olduğu gibi akın akın zombi saldırısı ile karşılaşıyoruz. Yayınlanan bu yeni videoda da en az filmdeki kadar hızlı koşan zombiler göze çarpıyor. Bir diğer detay ise zombilerin hedeflerine ulaşmak için tıpkı karınca gibi üst üste yığılmaları olmuş.

Co-op bir oynanış tarzını benimseyeceğe benzeyen World War Z‘nin bu yeni videosu oyunun ne kadar eğlenceli olabileceğini de gözler önüne sermiş. 2019 yılında çıkacağı açıklanan oyunun net çıkış tarihi ise henüz verilmedi. Oyunun Gamescom 2018 fuarında yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.