Wolfteam Sezon Paketleri’nde gücüne güç katan farklı hediyeler var

Wolfteam Sezon Paketleri’nde gücüne güç katan farklı hediyeler var

Aralık 3, 2019 0

Netmarble Türkiye, Wolfteam için hediyeler ve yeniliklerle dolu bir güncelleme yayınladı. Güncelleme ile oyuna hediye kazandıran Sezon Paketleri, farklı takla deneyimleri sunan Efsanevi Özel Kurt Yeteneği ve yeni eşyalar eklendi.

Wolfteam’den hediyesi bol Sezon Paketleri

Yeni güncelleme ile Wolfteam’e gelen en büyük yenilik Sezon Paketleri oldu. Bu paketler, oyuncuların 4 farklı paketin içeriğine bakarak seçebildiği ve satın aldığı bir abonelik sistemi sunuyor. Oyuna giriş yaptığı her gün, satın aldıkları paketlere göre her gün değişen eşyalara sahip olabilecek. Bu eşyalar arasında OG kutusundan WT kutusuna, 180 gün kutusundan Kral Kurt kutusuna kadar birçok farklı eşya bulunuyor.

Hem nakit hem Kurt Parası geçiyor

Bu abonman sistemi şans faktörünü ortadan kaldırıyor ve diğer oyunların aksine, oyuncular görev bitirme zorunluluğu olmadan hediyeleri kazanabiliyor. Oyuncuları çok mutlu edecek bu yenilik sayesinde, hem eşyalar güncelleniyor hem de eskiden tek para birimi ile satın alınırlarken, şimdi hem nakit hem de Kurt Parası ile satın alınabiliyor.

Wolfteam Sezon Paketleri’nde gücüne güç katan farklı hediyeler var

Nakit Dükkanı ve KP Dükkanı’ndaki 15 günlük ve 7 günlük 2 farklı Sezon Paketi var. Sezon paketlerini satın alanlar çok daha uygun fiyata içeriğindeki tüm eşyalara sahip olabilecek.

Oyuncular Nakit Dükkanı’ndaki paketlerden 15 günlük olanı 30 bin nakit veya 70 TL’ye, 7 günlük olanı ise 7 bin 500 nakit veya 20 TL’ye satın alabilir. Aynı şekilde KP Dükkanı’ndaki paketlerden 15 günlük olanı 30 milyon KP, 7 günlük olanı ise 17 milyon KP karşılığında elde edilebilir.

Efsanevi Kurt Yeteneği ile rakipleri alt edin

Oyuncuların isteklerini her zaman göz önünde bulunduran Wolfteam, Efsanevi Özel Kurt Yeteneği sayesinde kullanıcılara farklı takla deneyimleri sunuyor. Yeni güncelleme ile gelen, Koşu sırasında zıpladıktan sonra kullanılabilen ve daha hızlı takla atmayı sağlayan bu yeteneğe sahip oyuncular hem görsel açıdan daha havalı hem de daha güçlü olacak ve rakiplerini alt edebilecek. Ayrıca bu güncellemeyle beklenen Kurşungeçirmez Kask, Güçlendirilmiş Kurşun ve daha birçok yeni eşya da oyuna ekleniyor.

Basın Bülteni

Tags: güncelleme, netmarble, PC, turnuva, Wolfteam Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts