VFLŞ'nin ligden düşen ikinci ve son takımı belli oldu: BeykentUni YouthCREW

VFLŞ’nin ligden düşen ikinci ve son takımı belli oldu: BeykentUni YouthCREW

Aralık 4, 2019 0

Vodofone Freezone Şampiyonluk Ligi 2018 Yaz Mevsimi Sezonu, dün itibariyle tamamlandı. Sekiz takımın birbirleriyle kıyasıya mücadele ettiği vadide ligden düşen ikinci takım, Elwind’in takımı oldu. Naru’nun yaşadığı hezimeti yaşayan tecrübeli ve başarılı oyuncunun takımı, ormancı rolü için Mojito yerine önce Savage daha sonra ise Inori tercihinde bulundu ancak bu değişiklikler, BeykentUni YouthCREW için yeterli olmadı.

Sezonu 9 galibiyet ve 19 mağlubiyet ile kapatan sarı siyahlar, son olarak ligi üçüncü sırada tamamlayan 1907 Fenerbahçe ve ligin dominant lideri Royal Bandits ile karşılaştı. Bu iki karşılaşmadan istediğini alamayan BeykentUni YouthCREW, Doğuş Üniversitesi Aurora’dan sonra (eski ismiyle Team Aurora) lig düşen bir diğer takım olarak lig tarihinin kayıtlarına geçti.

25 Ağustos 2018 ve 26 Ağustos 2018 tarihlerinde TBF 2018 yolculuğu başlayacak. Çeyrek final serisinden başlayacak olan sürecin ilk ayağı, HWA Gaming ile Dark Passage arasında gerçekleşecek. Sürecin diğer ayağı ise 1907 Fenerbahçe ve lig düşmesi beklenen ancak lige adeta tutunarak kendisine çeyrek finalin kapısını açan Bursaspor Esports arasında tamamlanacak.

VFLŞ'nin ligden düşen ikinci ve son takımı belli oldu: BeykentUni YouthCREW

Bilgilendirme: Beykentuni YouthCREW, şu an için “potansiyel” ligden düşmüş takım statüsünde (kesinleşmiş değil ancak yine de kayıtlara geçti) olduğundan dolayı Türkiye Yükselme Ligi’nin ilgili takımıyla beş maçlık bir seri oynayacak. Şayet sarı siyahlar bu maçı kazanırsa ligde kalacak ancak maçlar oynanmadan önce kurallar gereği alt ligdeki ilgili takımla ile kendini kurtarma maçı oynaması gerekmektedir. Bu bağlamda, kural değişikliği veya lig formatı değişikliği uygulanmadığı sürece bu sistem böyle işlemeye devam edecektir.

Tags: ICO Partners Limited, League of Legends, PC, Riot Games, Role Playing Game Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts