Ultimate Fishing Simulator 2 İnceleme (Erken Erişim)

Ultimate Fishing Simulator 2 İnceleme (Erken Erişim)

Haziran 25, 2023 0

Balıkçılık oyunlarıyla ya da simülasyonlarıyla aranız iyi midir? Ultimate Fishing Simulator 2 ismi her ne kadar simülasyon olsa da, hakikatçi bir tecrübenin yanı gizeme cümbüş arayan oyuncular için de muhtelif tecrübeler taahhüt ediyor. Özellikle av ve balık yakalama oyunlarının altın çağını yaşadığımız 2022 Ağustos ayında, güçlü bir rakipten yalnızca 9 gün evvel yayınlanacak olan oyunu gelin beraber inceleyelim.

Alakanızı çekebilir: Yeni nesil av oyunu Way of the Hunter incelemesi

Ultimate Fishing Simulator 2 analiz içeriğinde detaylara dalmadan evvel sizlere oyunun genel yapısı hakkında azıcık bilgi vermem gerekiyor. Başta yüzeysel olarak değineceğim tam mevzuların detaylarına da yazının ilerleyen kısımlarında yer vereceğim. Her şeyden evvel, UFS2 özellikle balıkçılık geçmişi olan oyuncular tarafından Fishing Planet’e bir seçenek olarak görülüyor. Bu da reyin üzerinde herkesin temennilerini azıcık artırıyor. Tabi geliştiricinin bizlere sık sık vurguladığı gibi reyin erken ulaşım oyunu olarak yayınlanacak. Benim oynadığım versiyon ise, erken ulaşımın da evvelinde bir versiyon olduğundan oyundaki yanılgılardan bahsetsem de, bunlara şimdilik geçici gözüyle bakacağımı belirtmeliyim.

Ultimate Fishing Simulator 2 analiz

Genelde avcılık ve balıkçılık oyunlarının hedef kitlesi muhakkaktır. Bu cins oyunlar bu hobilere merakı olan ve bu mevzuda az da olsa bilgi sahibi olan insanlar için üretilir. Tabi Ultimate Fishing Simulator 2 için bu vaziyet azıcık daha farklı. Hedef kitleyi genişletmek ismine oyunda olağan ve hakikatçi olmak üzere iki farklı zorluk derecesi bulunuyor. Kolay modda oynamak isteyen oyuncular, oltayı attıktan sonra su altı kamerası ile altta neler olup bittiğini görebiliyor. Takdir edersiniz ki bu olay, simülasyon olmaya çok uzak bir tecrübe sunuyor ancak mevcut tecrübeyi de oldukça cümbüşlü bir hale getiriyor. Başka Bir Deyişle balıkçılık ile arası olmayan, oyunun nasıl işlediğini anlamayan oyuncular için ilk etapta kolay mod netlikle öneri edebileceğimiz bir vaziyet olacaktır. Daha sonra hünerler ve oyuna hakimiyet çoğaldıkça, zorluğu da değiştirebiliyorsunuz.

Ultimate Fishing Simulator 2 balık yakalama görüntüsü

UFS2 ile alakalı belirtmem gereken bir detay ise, avcılık oyunlarının hemen hemen hepsinde gördüğümüz kupa konutu. Yakaladığınız mükâfatlı balıkların türü, büyüklüğü ve rengiyle tanımlanabiliyor yerleştirilebildiği stantlar bulunuyor. Tabi yeniden mükâfatlı olmayan oranla ufak balıkları da alıp akvaryumunuza atabiliyorsunuz. Akvaryumdaki bu balıkları besledikçe gelişiyorlar ve istediğinizde onları da satabiliyorsunuz. Başka Bir Deyişle büyük balıklar yakalama mevzusunda zorlu bir tecrübe yaşıyorsanız, ufak balıkları yetiştirip geliştirerek de satabiliyorsunuz. Yeniden de bir balıkla suyun içinde saatlerce güreş yakaladığınız bir tecrübenin yanında, bu özellik azıcık Stardew Valley oynuyormuşsunuz hissi yaratıyor. Olmasa eksikliğini sezmezdik ancak olması da hoş olmuş diyeceğimiz cinsten bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Ultimate Fishing Simulator 2 akvaryum sistemi

Bir değişik yandan, oyunda ilerleme hissi de mevcut. Yakaladığınız balıkları sepete atmak ya da suya geri vazgeçmek gibi alternatifleriniz mevcut. Elinizde tutmayı seçerseniz aldığınız deneyim puanı eksilirken balıktan para kazanma şöhretsiniz olacak. Şayet suya vazgeçerseniz, tecrübe puanı oldukça çoğalıyor ancak balıktan beş kuruş para kazanamıyorsunuz. İleride teçhizatlarınızı geliştirmek ve yeni yemler satın alabilmek için paraya lüzumunuz olduğunu da göz önünde bulundurursak, bu balansı sağlamak için bazen çok ufak balıkları dahi alıp satabileceğinizi belirtelim.

Seviye sistemi ve haritalar

Oyunda muhakkak seviyelere geldiğinizde yeni haritalar açılıyor ve ancak o zaman yeni balık cinslerini avlayabileceğiniz bölgelere seyahat edebiliyorsunuz. Bunun bir yerde “Bu sistem 90’larda kalmadı mı ya!” dedirttiğini ancak oyunun temel yapısı ele alındığında zorunlu olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Her seviye sıçradığınızda yeni oltalar, makineler, misinalar ve yemlerin kilidi açılıyor. Birkaç seviyede bir de, yeni bir haritada oynayabiliyorsunuz. İlk etapta kullanabildiğiniz yem ve olta ekipleriyle ancak 1 kilogramın altında balıklar avlayabiliyorsunuz. Ancak azıcık ilerledikten sonra kendinizi 7 kglık canavar bir Turna’yı suyun dışına sürüklemek için ter dökerken bulabiliyorsunuz. Başta can sıkıcı gibi görünse de ilerleme hissini diri yakaladığı için seviye sistemini hoş işlediklerini söyleyebilirim.

Ultimate Fishing Simulator 2 level sistemi

Gittiğiniz her haritada yeni balık çeşitleriyle karşılaşıyorsunuz ve hepsi için farklı avlanma metotları sınamanız gerekiyor. Bazı balık cinslerini yalnızca muhakkak yemlerle avlayabiliyorken genelde yırtıcı balıklar için at-çek oltalarını kullanıyorsunuz. Hepsinin kullanımları da oldukça hakikatçi ve neşeli olmuş. Şayet kolay modda oynuyorsanız özellikle sahte yemlerin suyun altında nasıl hareket ettiğini ve doğru hareket ettiğinde balıkları nasıl sürüklediğini de birinci elden görme şöhretsiniz oluyor. Basmakalıpta saatlerce misinanın suyun üstünden nasıl geldiğini izleyerek balığın vurup vurmadığını anlamaya çalışan ve bundan sevinç alan biri olarak, su altı kamerası özelliğini kullanırken ne kadar büyük bir sevinç aldığımı fark ettim.

Pratikte görmek isterseniz sizler için hemen alta bir oynanış videosu vazgeçiyorum:

Olta, makine, misinalar ve doğru seti yapmak

Balıkçılık ile ilgilenenler çok iyi öğrenecektir ki doğru olta setini yapmazsanız yarısını suda vazgeçebilirsiniz. Ultimate Fishing Simulator 2 de şayet balanslı bir olta seti yapmadıysanız bunu size hoşça ödetiyor. Kamışınızın sürükleyebileceği ağırlıkla, aygıtın sürükleyebileceği ağırlığın birbirine yakın olması ehemmiyetli. Buna ek olarak misinanızın da kapasitesi, bu değişik iki donanımın eforuna yakın olmalı. Hepsini yaptıktan sonra dahi kalama ayarını doğru yapmazsanız, oltanız elinizde kalabiliyor. Tabi bu oyunun başlangıç seviyelerinde size verilen setlerde zati yapılmış, yalnızca minik farklılıklar yaparak balansı daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Naçizane önerimdir; olta ekibinizin en zayıf halkası her zaman misina olsun, çünkü en ucuz parçası o olacaktır. Vazgeçin kopsun, kamışınızın kırılıp cihazınızın bölmesinden iyidir.

Ultimate Fishing Simulator 2 inventory tab

Sahte ve canlı yemler, kullanımları

Oyunda at-çek oltaları için sahte yemler bulunurken mantarlı oltalar için de yeniden natürel ve canlı yemler bulunuyor. Hedeflediğiniz balığı avlamanız için doğru yemi ve doğru kancayı seçmeniz de çok ehemmiyetli. Ultimate Fishing Simulator 2 burada da doğru reelcilik ayarını yakalamayı muvaffak olmuş. Balıklar, perhizlerinde olmayan yemlerle fazla ilgilenmiyorlar. Bu sayede siz de doğru yemi seçtiğinizde istediğiniz balık cinsini rahatlıkla yakalayabiliyorsunuz. Tabi bunun için balığın yaşadığı etrafı da iyi öğrenmekte fayda var. Her haritanın farklı kısımları var. Bir tarafta su üstü yeşillikleri yoğunken, değişik tarafta derin bir sarihlik bulunuyor. Misalin tatlı su levreği tutmak istiyorsanız, doğru yem ile yeşilliklerin olduğu tarafta avlanmak sizin için daha iyi bir tercih olacaktır. Bu cins tercihlerin neticelerini oyunda çok rahat sezebildiğinizi belirteilm.

Ultimate Fishing Sim 2 su altı kamerası

Değişik yandan sahte balıklar ile at-çek usulü avlanırken bunu sezmek çok olası değil. Yırtıcı balıklar suyun altında parlayan hemen hemen her şeye saldırıyorlar. Ancak şayet mükâfatlı balıklar tutmak istiyorsanız, yeniden yırtıcılarda da doğru sahte balık cinsini kullanmakta fayda var. Misalin Turna Balığı avlamak istiyorsanız, spinner sahte yemlerini kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır. Şayet bu cins bilgiler için arz kazançsa, ilerleyen günlerde sizin için yeni kılavuzlar da hazırlayabilirim.

Grafik / Performans denildiğinde simülasyonlar sınıfta kalıyor

Görsel nitelik ve performans arasındaki denge kurulmaya kalkıldığında simülasyon oyunları hep sınıfta kalıyor. Ultimate Fishing Simulator 2 de öyle muazzam bir görsellik sunmamasına rağmen performans mevzusunda büyük kasvetler yaşıyor. Su ve su altı grafikleri oldukça iyi ve hakikatçi olsa da, etraf ve yeşillikler mevzusunda görselliğin çok iç açıcı olmadığını belirtelim. Buna rağmen performans da hemen hemen her gidişatta düşebiliyor. Takılmalar olmasın diye üçüncü parti bir yazılım ile oyunda gösterilen saniye başına kare süratini sınırlayarak bir çözüm ürettim ancak geliştiricinin de buna bir çözüm üretmesi gerekiyor. Tabi reyin erken ulaşımın da erken bir versiyonunda bana geldiği için bu mevzuyu fazla tasa etmedim. Yalnızca 2 günde oyuna kocamanlı küçüklü 3 yama geldi ve çıkış evveli düzenlemeleri de devam ediyor. Muhtemelen oranla daha büyük bir ilk gün yamasıyla çıktığında bazı meseleler çoktan gitmiş olacaktır.

Ultimate Fishing Simulator 2 İnceleme Erken Erişim

Çözülmesini umduğumuz meseleler

Yalnızca grafik ya da performans değil, oynanış olarak da bazı kritik yanılgılar mevcut. Misalin su altı kamerasından yeminizi izlerken etraftaki su alglarının arasında buga girmiş balıklar görmeniz olası. Yeminiz onlara çarpsa bile asla oralı olmayan ve orada takılmış bir sürü balık var. Haliyle onlar oradayken, yenileri de spawn edilmiyor ve sizin reyin tecrübenizi su likenlerine dolamış oluyorlar. Bu oyunun çekirdek içeriklerinden biri olduğu için çok kritik bir yanılgı. Geliştiricilere zorunlu geri bildirimleri sağladık ve bu mevzunun da çözülmesini bekliyoruz. Çünkü çözülmezse, ilerleyen yarıyılda oyunun makbuzunu sürükleyebilecek mevzulardan birisi.

Uzun sözün kısası

Oyunu parçalara ayırıp araştırdıktan sonra tekerrür bir tam haline getirecek olursak, şayet daha evvel erken ulaşım oyunları oynadıysanız ve bunun ne kadar sancılı bir süreç olabileceğini öğreniyorsanız, Ultimate Fishing Simulator 2’ye şans tanıyabilirsiniz. Ancak büyük meseleleri olmayan, cilalanmış ve bitmiş bir proje görmek istiyorsanız bir vakit daha UFS2’ye hiç yaklaşmayın derim. Reyin 22 Ağustos’ta -bu tahlilin yayınlandığı günden 1 gün sonra- piyasaya sürülecek. Erken ulaşım yarıyılının yakından takipçisi olacağım ve bütün versiyonda da yeniden bir analiz ile oyuna dair son görüşlerimi sunmayı hedefliyorum. Ultimate Fishing Simulator 2 analiz içeriğinden size aktaracaklarım bu kadardı, bir başka yazıda görüşmek dileğiyle! Sevgi ve reyin ile kalın.

Alparslan Gürlek Alparslan Gürlek 21.08.2022 – 13:32 Paylaş Erken ulaşım oyunu olarak piyasaya sürülecek yeni balık yakalama simülasyonu Ultimate Fishing Simulator 2 nasıl olmuş? Gelin beraber bakalım.

Balıkçılık oyunlarıyla ya da simülasyonlarıyla aranız iyi midir? Ultimate Fishing Simulator 2 ismi her ne kadar simülasyon olsa da, hakikatçi bir tecrübenin yanı gizeme cümbüş arayan oyuncular için de muhtelif tecrübeler taahhüt ediyor. Özellikle av ve balık yakalama oyunlarının altın çağını yaşadığımız 2022 Ağustos ayında, güçlü bir rakipten yalnızca 9 gün evvel yayınlanacak olan oyunu gelin beraber inceleyelim.

Alakanızı çekebilir: Yeni nesil av oyunu Way of the Hunter incelemesi

Ultimate Fishing Simulator 2 analiz içeriğinde detaylara dalmadan evvel sizlere oyunun genel yapısı hakkında azıcık bilgi vermem gerekiyor. Başta yüzeysel olarak değineceğim tam mevzuların detaylarına da yazının ilerleyen kısımlarında yer vereceğim. Her şeyden evvel, UFS2 özellikle balıkçılık geçmişi olan oyuncular tarafından Fishing Planet’e bir seçenek olarak görülüyor. Bu da reyin üzerinde herkesin temennilerini azıcık artırıyor. Tabi geliştiricinin bizlere sık sık vurguladığı gibi reyin erken ulaşım oyunu olarak yayınlanacak. Benim oynadığım versiyon ise, erken ulaşımın da evvelinde bir versiyon olduğundan oyundaki yanılgılardan bahsetsem de, bunlara şimdilik geçici gözüyle bakacağımı belirtmeliyim.

Ultimate Fishing Simulator 2 analiz

Genelde avcılık ve balıkçılık oyunlarının hedef kitlesi muhakkaktır. Bu cins oyunlar bu hobilere merakı olan ve bu mevzuda az da olsa bilgi sahibi olan insanlar için üretilir. Tabi Ultimate Fishing Simulator 2 için bu vaziyet azıcık daha farklı. Hedef kitleyi genişletmek ismine oyunda olağan ve hakikatçi olmak üzere iki farklı zorluk derecesi bulunuyor. Kolay modda oynamak isteyen oyuncular, oltayı attıktan sonra su altı kamerası ile altta neler olup bittiğini görebiliyor. Takdir edersiniz ki bu olay, simülasyon olmaya çok uzak bir tecrübe sunuyor ancak mevcut tecrübeyi de oldukça cümbüşlü bir hale getiriyor. Başka Bir Deyişle balıkçılık ile arası olmayan, oyunun nasıl işlediğini anlamayan oyuncular için ilk etapta kolay mod netlikle öneri edebileceğimiz bir vaziyet olacaktır. Daha sonra hünerler ve oyuna hakimiyet çoğaldıkça, zorluğu da değiştirebiliyorsunuz.

Ultimate Fishing Simulator 2 balık yakalama görüntüsü

UFS2 ile alakalı belirtmem gereken bir detay ise, avcılık oyunlarının hemen hemen hepsinde gördüğümüz kupa konutu. Yakaladığınız mükâfatlı balıkların türü, büyüklüğü ve rengiyle tanımlanabiliyor yerleştirilebildiği stantlar bulunuyor. Tabi yeniden mükâfatlı olmayan oranla ufak balıkları da alıp akvaryumunuza atabiliyorsunuz. Akvaryumdaki bu balıkları besledikçe gelişiyorlar ve istediğinizde onları da satabiliyorsunuz. Başka Bir Deyişle büyük balıklar yakalama mevzusunda zorlu bir tecrübe yaşıyorsanız, ufak balıkları yetiştirip geliştirerek de satabiliyorsunuz. Yeniden de bir balıkla suyun içinde saatlerce güreş yakaladığınız bir tecrübenin yanında, bu özellik azıcık Stardew Valley oynuyormuşsunuz hissi yaratıyor. Olmasa eksikliğini sezmezdik ancak olması da hoş olmuş diyeceğimiz cinsten bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Ultimate Fishing Simulator 2 akvaryum sistemi

Bir değişik yandan, oyunda ilerleme hissi de mevcut. Yakaladığınız balıkları sepete atmak ya da suya geri vazgeçmek gibi alternatifleriniz mevcut. Elinizde tutmayı seçerseniz aldığınız deneyim puanı eksilirken balıktan para kazanma şöhretsiniz olacak. Şayet suya vazgeçerseniz, tecrübe puanı oldukça çoğalıyor ancak balıktan beş kuruş para kazanamıyorsunuz. İleride teçhizatlarınızı geliştirmek ve yeni yemler satın alabilmek için paraya lüzumunuz olduğunu da göz önünde bulundurursak, bu balansı sağlamak için bazen çok ufak balıkları dahi alıp satabileceğinizi belirtelim.

Seviye sistemi ve haritalar

Oyunda muhakkak seviyelere geldiğinizde yeni haritalar açılıyor ve ancak o zaman yeni balık cinslerini avlayabileceğiniz bölgelere seyahat edebiliyorsunuz. Bunun bir yerde “Bu sistem 90’larda kalmadı mı ya!” dedirttiğini ancak oyunun temel yapısı ele alındığında zorunlu olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Her seviye sıçradığınızda yeni oltalar, makineler, misinalar ve yemlerin kilidi açılıyor. Birkaç seviyede bir de, yeni bir haritada oynayabiliyorsunuz. İlk etapta kullanabildiğiniz yem ve olta ekipleriyle ancak 1 kilogramın altında balıklar avlayabiliyorsunuz. Ancak azıcık ilerledikten sonra kendinizi 7 kglık canavar bir Turna’yı suyun dışına sürüklemek için ter dökerken bulabiliyorsunuz. Başta can sıkıcı gibi görünse de ilerleme hissini diri yakaladığı için seviye sistemini hoş işlediklerini söyleyebilirim.

Ultimate Fishing Simulator 2 level sistemi

Gittiğiniz her haritada yeni balık çeşitleriyle karşılaşıyorsunuz ve hepsi için farklı avlanma metotları sınamanız gerekiyor. Bazı balık cinslerini yalnızca muhakkak yemlerle avlayabiliyorken genelde yırtıcı balıklar için at-çek oltalarını kullanıyorsunuz. Hepsinin kullanımları da oldukça hakikatçi ve neşeli olmuş. Şayet kolay modda oynuyorsanız özellikle sahte yemlerin suyun altında nasıl hareket ettiğini ve doğru hareket ettiğinde balıkları nasıl sürüklediğini de birinci elden görme şöhretsiniz oluyor. Basmakalıpta saatlerce misinanın suyun üstünden nasıl geldiğini izleyerek balığın vurup vurmadığını anlamaya çalışan ve bundan sevinç alan biri olarak, su altı kamerası özelliğini kullanırken ne kadar büyük bir sevinç aldığımı fark ettim.

Pratikte görmek isterseniz sizler için hemen alta bir oynanış videosu vazgeçiyorum:

Olta, makine, misinalar ve doğru seti yapmak

Balıkçılık ile ilgilenenler çok iyi öğrenecektir ki doğru olta setini yapmazsanız yarısını suda vazgeçebilirsiniz. Ultimate Fishing Simulator 2 de şayet balanslı bir olta seti yapmadıysanız bunu size hoşça ödetiyor. Kamışınızın sürükleyebileceği ağırlıkla, aygıtın sürükleyebileceği ağırlığın birbirine yakın olması ehemmiyetli. Buna ek olarak misinanızın da kapasitesi, bu değişik iki donanımın eforuna yakın olmalı. Hepsini yaptıktan sonra dahi kalama ayarını doğru yapmazsanız, oltanız elinizde kalabiliyor. Tabi bu oyunun başlangıç seviyelerinde size verilen setlerde zati yapılmış, yalnızca minik farklılıklar yaparak balansı daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Naçizane önerimdir; olta ekibinizin en zayıf halkası her zaman misina olsun, çünkü en ucuz parçası o olacaktır. Vazgeçin kopsun, kamışınızın kırılıp cihazınızın bölmesinden iyidir.

Ultimate Fishing Simulator 2 inventory tab

Sahte ve canlı yemler, kullanımları

Oyunda at-çek oltaları için sahte yemler bulunurken mantarlı oltalar için de yeniden natürel ve canlı yemler bulunuyor. Hedeflediğiniz balığı avlamanız için doğru yemi ve doğru kancayı seçmeniz de çok ehemmiyetli. Ultimate Fishing Simulator 2 burada da doğru reelcilik ayarını yakalamayı muvaffak olmuş. Balıklar, perhizlerinde olmayan yemlerle fazla ilgilenmiyorlar. Bu sayede siz de doğru yemi seçtiğinizde istediğiniz balık cinsini rahatlıkla yakalayabiliyorsunuz. Tabi bunun için balığın yaşadığı etrafı da iyi öğrenmekte fayda var. Her haritanın farklı kısımları var. Bir tarafta su üstü yeşillikleri yoğunken, değişik tarafta derin bir sarihlik bulunuyor. Misalin tatlı su levreği tutmak istiyorsanız, doğru yem ile yeşilliklerin olduğu tarafta avlanmak sizin için daha iyi bir tercih olacaktır. Bu cins tercihlerin neticelerini oyunda çok rahat sezebildiğinizi belirteilm.

Ultimate Fishing Sim 2 su altı kamerası

Değişik yandan sahte balıklar ile at-çek usulü avlanırken bunu sezmek çok olası değil. Yırtıcı balıklar suyun altında parlayan hemen hemen her şeye saldırıyorlar. Ancak şayet mükâfatlı balıklar tutmak istiyorsanız, yeniden yırtıcılarda da doğru sahte balık cinsini kullanmakta fayda var. Misalin Turna Balığı avlamak istiyorsanız, spinner sahte yemlerini kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır. Şayet bu cins bilgiler için arz kazançsa, ilerleyen günlerde sizin için yeni kılavuzlar da hazırlayabilirim.

Grafik / Performans denildiğinde simülasyonlar sınıfta kalıyor

Görsel nitelik ve performans arasındaki denge kurulmaya kalkıldığında simülasyon oyunları hep sınıfta kalıyor. Ultimate Fishing Simulator 2 de öyle muazzam bir görsellik sunmamasına rağmen performans mevzusunda büyük kasvetler yaşıyor. Su ve su altı grafikleri oldukça iyi ve hakikatçi olsa da, etraf ve yeşillikler mevzusunda görselliğin çok iç açıcı olmadığını belirtelim. Buna rağmen performans da hemen hemen her gidişatta düşebiliyor. Takılmalar olmasın diye üçüncü parti bir yazılım ile oyunda gösterilen saniye başına kare süratini sınırlayarak bir çözüm ürettim ancak geliştiricinin de buna bir çözüm üretmesi gerekiyor. Tabi reyin erken ulaşımın da erken bir versiyonunda bana geldiği için bu mevzuyu fazla tasa etmedim. Yalnızca 2 günde oyuna kocamanlı küçüklü 3 yama geldi ve çıkış evveli düzenlemeleri de devam ediyor. Muhtemelen oranla daha büyük bir ilk gün yamasıyla çıktığında bazı meseleler çoktan gitmiş olacaktır.

Ultimate Fishing Simulator 2 İnceleme Erken Erişim

Çözülmesini umduğumuz meseleler

Yalnızca grafik ya da performans değil, oynanış olarak da bazı kritik yanılgılar mevcut. Misalin su altı kamerasından yeminizi izlerken etraftaki su alglarının arasında buga girmiş balıklar görmeniz olası. Yeminiz onlara çarpsa bile asla oralı olmayan ve orada takılmış bir sürü balık var. Haliyle onlar oradayken, yenileri de spawn edilmiyor ve sizin reyin tecrübenizi su likenlerine dolamış oluyorlar. Bu oyunun çekirdek içeriklerinden biri olduğu için çok kritik bir yanılgı. Geliştiricilere zorunlu geri bildirimleri sağladık ve bu mevzunun da çözülmesini bekliyoruz. Çünkü çözülmezse, ilerleyen yarıyılda oyunun makbuzunu sürükleyebilecek mevzulardan birisi.

Uzun sözün kısası

Oyunu parçalara ayırıp araştırdıktan sonra tekerrür bir tam haline getirecek olursak, şayet daha evvel erken ulaşım oyunları oynadıysanız ve bunun ne kadar sancılı bir süreç olabileceğini öğreniyorsanız, Ultimate Fishing Simulator 2’ye şans tanıyabilirsiniz. Ancak büyük meseleleri olmayan, cilalanmış ve bitmiş bir proje görmek istiyorsanız bir vakit daha UFS2’ye hiç yaklaşmayın derim. Reyin 22 Ağustos’ta -bu tahlilin yayınlandığı günden 1 gün sonra- piyasaya sürülecek. Erken ulaşım yarıyılının yakından takipçisi olacağım ve bütün versiyonda da yeniden bir analiz ile oyuna dair son görüşlerimi sunmayı hedefliyorum. Ultimate Fishing Simulator 2 analiz içeriğinden size aktaracaklarım bu kadardı, bir başka yazıda görüşmek dileğiyle! Sevgi ve reyin ile kalın.

#Ultimate Fishing Simulator 2 #Nintendo Switch #PC #PlayStation 4 #PlayStation 5 #XBox One #Xbox Series X #MasterCode #Ultimate Games #Simülasyon #PC Yorumlar 1 MK Okuru MK Okuru 25.06.2023 23:00 Kalan Kişilik : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 22.08.2022 00:08 bu köpek balığı ahtapot yakaladığımız bir balık oyunu vardı çok daha öncekinden oynamıştım bilen varmı o zevkliydi yaa 😀 Cevapla Kalan Kişilik : 300 Gönder Ultimate Fishing Simulator 2 İnceleme Erken Erişim
İlginize Sürükleyebilir Immortals of Aveum röportajı Ziyaret Immortals of Aveum mülakatı Geçtiğimiz ay katıldığımız özel aktiflikte Immortals of Aveum’un savaş zindesinden mesul Jason Warnke ile reyin hakkında konuştuk. 25.06.2023 13:29 2023'te çıkacak yeni oyunlar MK TV 2023’te çıkacak yeni oyunlar Birbirinden hoş oyunların çıktığı 2023 senesinin 2.yarısı da bir o kadar dolu. Peki senenin geri kalan aylarında hangi oyunlar geliyor? 24.06.2023 17:13 Amazon Prime Day 2023'te bizi neler bekliyor? Teknoloji Amazon Prime Day 2023’te bizi neler bekliyor? Amazon Prime Day fırsatları, 11 Temmuz tarihinde suratlarca büyük fırsatla tekerrürden geri dönüyor. Oyunlar, konsollar ve usunuza gelecek bir hayli şeye tatmin edici seviyede indirimler ve fırsatlar geliyor. 24.06.2023 02:45 Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1'de önemli özellik olmayacak Reyin Haberleri Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1’de ehemmiyetli özellik olmayacak Konami’nin PC’deki Metal Gear Solid: Master Collection Vol 1’i ehemmiyetli bir özellik kapsamayacak. Master Collection Vol 1’in son bülteni, beş ana Metal Gear oyununun 2023’te birden fazla platforma çıkacağını gösterdi. 23.06.2023 13:59 Final Fantasy 16 Reyin Tahlilleri Final Fantasy 16 Final Fantasy 16 analiz içeriğimizde acımasız bir dünyanın tasvir edildiği oyunun genel zindelerine yakından bakıyoruz. 23.06.2023 13:31 FIFA Kadınlar Dünya Kupası 2023, FIFA 23’e geliyor Reyin Haberleri FIFA Bayanlar Dünya Kupası 2023, FIFA 23’e geliyor Yeni aktüelleme ile beraber kupa çabasına hak kazanan 32 ekipten birinin yıldız oyuncusu olarak ekibinizi galibiyete taşıyacaksınız. 23.06.2023 11:28 Nintendo Direct Duyuruları Reyin Haberleri Nintendo Direct İlanları Super Mario Bros. Wonder ile beraber WarioWare: Move It!, Detective Pikachu Returns, Batman: Arkham Trilogy gibi imaller Nintendo Switch için duyuruldu. 23.06.2023 01:51 Call of Duty: Warzone Caldera kapanıyor Reyin Haberleri Call of Duty: Warzone Caldera kapanıyor 2020 senesinde piyasaya sürülen Call of Duty: Warzone Caldera, 21 Eylül tarihinde oyuncuların ulaşımına kapanıyor. Activision bu kararın, gelecekteki Call of Duty içeriklerine odaklanmak emeliyle alındığını söyledi. 23.06.2023 01:39 Super Mario Bros. Wonder duyuruldu Reyin Haberleri Super Mario Bros. Wonder duyuruldu Nintendo tertip ettiği yeni Direct sunumunda daha evvel ilk bilgileri gelen yeni 2D Mario oyunu Super Mario Bros. Wonder’ın ilanına da imzalaydı. 22.06.2023 15:56 Popüler Haber Analiz Teknoloji Xbox Game Pass fiyatı 824 Xbox Game Pass maliyeti Call of Duty: Modern Warfare 3 2023 382 Call of Duty: Çağdaş Warfare 3 2023 Microsoft, Sony'i iflas ettirmek mi istiyor? 297 Microsoft, Sony’i iflas ettirmek mi istiyor? Metal Gear Solid: Master Collection Vol 1 çıkış tarihi 139 Metal Gear Solid: Master Collection Vol 1 çıkış tarihi 2023'te çıkacak yeni oyunlar 130 2023’te çıkacak yeni oyunlar Daha Aşırısı Diablo 4 inceleme 1680 Diablo 4 analiz Star Wars Jedi: Survivor 1244 Star Wars Jedi: Survivor The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom 1234 The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Horizon Forbidden West: Burning Shores 723 Horizon Forbidden West: Burning Shores Redfall 596 Redfall Daha Aşırısı PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar 20891 PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar Sony Patenti, yeni PlayStation 5 modelini doğruladı 502 Sony Tescili, yeni PlayStation 5 modelini doğruladı MSI MAG Coreliquid 360R V2 465 MSI MAG Coreliquid 360R V2 RTX 4000 Super teknik özellikleri ve fiyatı 329 RTX 4000 Super teknik özellikleri ve maliyeti Apple Vision Pro gözlüğü duyuruldu 239 Apple Vision Pro gözlüğü duyuruldu Daha Aşırısı Merlin’in Kazanı İngilizce Metal Gear Solid story How to enable Diablo 4 Ray Tracing? Metal Gear 2: Solid Snake story Metal Gear Story The Elder Scrolls Online Necrom is out

Categories: PC
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ