Türk üretimi hırsızlık oyunu Dark Inside için yeni fragman yayımlandı

Türk üretimi hırsızlık oyunu Dark Inside için yeni fragman yayımlandı

Aralık 4, 2019 0

Türk takım G-Tech Atölye tarafından geliştirilen Dark Inside, 2018 seneyi içerisinde duyurulmuştu. Battle royale teması ile saklanma temasını birleştirmeyi hedefleyen reyin için, geliştirici takım yeni bir fragman yayımladı. 

Türk oyunu Dark Inside için yeni bir fragman yayımlandı

Dark Inside için yayımlanan yeni fragman, bizlere oyunda yer alacak siper alma, ateş etme, kayma, hatta kurşunu biten silahı rakibimizin kafasına fırlatma gibi mekanikleri gösteriyor. 

Dark Inside, 12 hırsızın birbirinden habersiz olarak terk edilmiş Ludolph Kasabası’na girmesi ile başlıyor. Hırsızlardan en çok para ve mücevheri toplayan şahıs olmaya çalışacağımız oyunda, bulduğumuz muhtelif silahlarla rakiplerimizi de öldürebileceğiz. Bu stili ile her ne kadar Battle Royale oyunlarını anımsasa da, emel en sona kalmaktan ziyade en çok ganimeti ele geçirmek olacak. Ayrıca kasabada bir şeylerin ters gittiğini kavrayan polislere de tutulmamamız gerekiyor.

G-Tech Atölye takımı, Dark Inside üzerinde bir yıldır çalışıyor. Reyin çıktıktan sonra üç değişik harita da aktüelleme ile ilave edilecek. Ayrıca imalci şirketin söylediğine göre yeni reyin modları da ilerleyen zamanlarda ilave edilecek. Siz Dark Inside hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tags: Aksiyon, Dark Inside, G-Tech Atölye, PC Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts