Thymesia inceleme

Thymesia inceleme

Mayıs 8, 2023 0

Thymesia, son senelerde oldukça popüler bir cins haline gelmeye başlayan souls-like cinsinin en yeni örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Elden Ring’in başarısı sonrası bu cinste daha fazla reyin görmemiz kaçınılmaz gibi gözüküyor ama çok az sayıda zaferli ve orjinal misal ile karşılaşıyoruz. Nioh serisi ve Mortal Shell gibi kaliteli işler görsek de çoğu reyin anımsanacak kadar iyi bir iş çıkaramıyor.

Thymesia inceleme – PC

Yalnızca PlayStation oyuncularının deneyim etme şansı edindiği Bloodborne’u oldukça hatırlayan Thymesia, yapmak istediği işi galibiyetle yerin mi getirmiş yoksa sıkıcı bir souls-like kopyası olmaktan öteye gidememiş mi birlikte inceleyelim.

Thymesia inceleme

Hikaye

Thymesia’nın hikayesi, tıpkı Bloodborne’da olduğu gibi, bir hastalığın yayılması ile başlıyor. Durdurulamaz veba Hermes Kraliyeti’nı neredeyse yok etmiş, inanlar benliklerini kaybedip garip mahlukatlara dönüşmüş vaziyette. Ana şahsiyetimiz Corvus ise tarihte veba hekimleri tarafından takılan maskelerdere eş maskesi ile kraliyete yayılan vebanın sebebini ve önlemenin yollarını arıyor. 

Corvus olarak gayrete ilk başladığımızda güçlü bir düşman tarafından dayak yiyor ve sonrasında kendimizi bir kızın yanında buluyoruz. Burası Hunter’s Dream stili bir ana bölge ve Corvus’un yapması gereken şey kaybettiği anılarında bir yolculuğa çıkarak vebaya çözüm bulmak. Hikaye çok ayrıntılı bir şekilde anlatılmıyor, çevrede bulduğunuz parçaları birleştirerek sizin çözmenizi istiyor.

Thymesia inceleme

Oyunda etrafta dolaşırken topladığınız bilgiler sayesinde kraliyet, düşmanlar ve hastalık hakkında daha fazla bilgi ediniyorsunuz. Bu bilgiler oyunun sonunu etkileyecek bir seçimde işinize yarıyor, o surattan dikkat etmekte fayda var. Yine de sunum kısmını çok sevmedim. NPC şahsiyet sayısı az, diyaloglar sınırlı ve bu sınırlı sayıdaki diyalog seslendirilmemiş bile. 

Oyunda toplam 21 değişik son var ama asıl son diyebileceğimiz bitiş sayısı 4 diyebilirim. Reyin sonları çok tatmin edici gelmedi bana, Souls oyunlarında yaşadığım “bir şey muvaffak oldum” hissiyatını sunamadı.

Oynanış

Thymesia inceleme

Thymesia souls-like stilinde bir reyin ve ilk bakışta da anlayacağınız üzere kendisine Bloodborne’un sistemini misal almış. Kılıç ve bıçak kullanan ana şahsiyetimiz daha saldırı ağırlıklı bir kavga et stiline sahip. Kılıç ile düşmana hasar veriyor, bıçak ile rakibin saldırılarına karşı saldırı yapma şansı elde ediyoruz. Bir de veba pençesi var ki, kılıç ile verdiğimiz yaraların iyileşmesini yasaklayacak saldırılar yaparak, rakibin ikinci can barını indirmemizi sağlıyor. Son olarak kuzgun tüyleri var, olmasa da olur derecesinde ekipmanlar. 

Oyunun kavga et sistemi Sekiro ve Bloodborne karşımı, rakibe silahlarınızla hasar veriyor, pençe saldırıları ile verdiğiniz hasarın iyileşmesini engelliyorsunuz.Rakibin saldırılarını savuşturup karşı saldırı yapmak ya da tüyler dayanağıyla özel saldırıları durdurmak muhtemel ama sistem her zaman çok iyi çalışmadığından fazla kullanmadığım sistemler oldu. Pençe ile rakibinizin silahının “veba kopyasını” yapıp bir kereliğine kullanma şansınız da bulunuyor. Çaldığınız silah illa kullan at stili saldırılarda değil, belirli bir süre daha süratli kaçmanıza yarayan beceriler gibi değişik şeyler de olabiliyor. 

Oyunda silahlarınızı değiştirme şansınız yok, tıpkı Sekiro gibi tek bir silahla oynuyorsunuz. Düşmanlardan çaldığınız veba silahları ve şahsiyet geliştirme ekranında vereceğiniz puanlar ile reyin stilini bir yere kadar değiştirebiliyorsunuz ama ana hatların dışına çıkmak güç. Benim gibi savuşturma parry ve sakınma dodge stilini sevmeyen bir oyuncuysanız canınız sıkılabilir. Yine de hakkını yemeyeyim, kaçınmayı blok ile değiştirip kuzgun tüylerini yakın saldırı ile takas edince biraz daha eğlenceli bir oynanış oldu benim için. 

Thymesia PC

Oyunun kavga et sistemi aslında eğlenceli olsa da, bazı teknik sorunlar suratından bu cümbüş baltalanabiliyor. İlk demoyu denediğimde giderekme mevzusundan çok rahatsız olmuştum ama bütün sürümde düzeleceğini düşünmüştüm. Bir miktar düzelmiş ama hala daha sıkıntılar mevcut. Bütün vaktinde bastığınız savuşturma bile kimi zaman işe yaramıyor ve basmakalıpta tek tüyle durdurulabilen saldırılar ağzınızın ortasına iniyor. Tek sorun bunlar olsa yine derlenir ama bitmedi.

Thymesia süratli ve agresif oynamanızı istiyor ama şahsiyet bunun için gerekli ekipmana sahip değil. Veba pençesi ağır saldırılar yapıyor ve bu sırada saldırıyı herhangi bir şekilde durduramıyoruz. İşin makûssü düşmanların duruşunu poise bozmak gibi bir şey de yok, bazen kendi kendine bozuluyor, bazen en büyük saldırılarda titremiyor bile. Ağzına mızrak soktuğum düşman bana kafa atıyor resmen. Şahsiyeti kırılgan yapmayı kabul edebilirim ama durdurulamaz düşmanlar sırf güçlük artsın da oynanış süresi uzasın diye konulmuş. Bu kadar çevik bir şahsiyetin başlamayan saldırısını durdurup sakınma yapacak kabiliyete sahip olmayışı da ayrı mevzu. 

Boss çabalari de yukarıdaki sıkıntılardan nasibini alıyor. Ek olarak rakibin attığı saldırının kaçınsanız bile sizi havada takip etmesi, menzilinden çıktığınız kılıcın size vurması gibi sorunlar var. Bir süre sonra saldırgan oynanışa teşvik etmesi gereken oyunun aslında vur-kaç taktiği ile oynamazsanız çok vakit kaybettirdiği gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kalıyorsunuz. Oyunun boss çabalari çok keyifli olmasına karşın böyle bir güçlük çıkarması tatsız. 

Thymesia PC inceleme

Oyunda ana görevlerin yanı sıra, değişik bir emel için aynı bölümlere döndüğünüz yan görevler de var. Nioh oyunları da eş bir yola müracaat etmişti ve orada da sevmemiştim, üstüne buranın bölüm içi tasarımlarını beğenmediğimi de düşünürsek, sırf basmakalıpta göremeyeceğiniz bazı bosslarla kapışmak için girilebilir diyeceğim. 

Corvus aynı zamanda bir simyacı ve bu yeteneğini reyin içerisinde de kullanıyoruz. Sahip olduğumuz iyileştirme iksirini etraftan topladığımız nesneler sayesinde güçlendirmek ve yeni malzemeler ile özelliklerini değiştirmek muhtemel. Bastığımız anda canı dolduran ya da belli bir süre içerisinde daha fazla can veren iksirler gibi seçenekler var. İlave Edilene malzemeler ile saldırı ve savunmamızı çoğaldıran ya da çeşitli bonuslar sağlayan özellikler de ekleyebiliyoruz. Hoş bir sistem.

Görsel ve İşitsel Performans

Thymesia’yı PlayStation 5 üzerinde oynadım ve gördüklerim mevzusunda biraz kararsızım. Öncelikle reyin makûs gözükmüyor, bölümlerin görsel tasarımları, şahsiyet modelleri ve grafikler gayet hoş. Gerçi bazı düşman tasarımları ve şahsiyetimizin kimi durumlardaki hareketleri biraz odun gibi duruyor ama olsun, oyunun kendi kategorisine göre değerlendirdiğimizde iyi bir iş çıkarılmış. 

Thymesia incelemesi

Reyin görsel anlamda güzel, animasyonlar hoş yapılmış filan ama kimi bitirici vuruş animasyonlarında hem düşman hem de biz duvarların içinden geçip başka yerlere gidebiliyoruz. Düşmana bitirici vuruşu yapacağım diye kendimi harita dışında bulup düşmek güzel bir deneyim değil, neyse ki sadece bir kere başıma geldi. Ama düşmanların kafalarını bolca duvardan geçirdik. 

Oyunda çok büyük performans problemleri yaşamadım, kare oranında kimi zaman düşüşler oldu ama oynanışı etkileyen bir düşüş olmadı. Bazı ara sahnelerde ki çok fazla yok sesler sahneden evvel geldi ama bunu da sürekli yaşamadığım için bana özel bir problem olabileceğini düşünüyorum. Kusursuz bir performans sunmuyor ama oynamayacak seviyede değil. 

Oyunun müzik açısından iyi bir iş çıkardığını söyleyebilirim. Bazı boss çabalarini tekerrür tekerrür yaparken müzik sayesinde sabretmeyi muvaffak oldum. Ses mevzusunda silah sesleri ve mahlukat inlemeleri hoş olmuş, seslendirme ise yok. Reyin düşük bütçeli olduğunu çoğu yerde belli ediyor ama seslendirme olmamasına karşın konuşan bosslar biraz rahatsız edici. Keşke yerel tiyatrocularla filan uyuşmuş olsalardı da kimi zaman ilginç şeyler söyleyen bossların dediklerini okuyacağız diye sopa yemeseydik. Çok fazla diyalog da yok, niye bu kısmı es geçtiler bilmem. Atmosferi çok baltalamış.

Thymesia inceleme

Sonuç

Analiz süresince Thymesia ile ilgili çok fazla söylenmiş olabilirim ama bu oyunu sevmediğim anlamına gelmiyor. Reyin üzerinde bir miktar uğraşılmış, güzel fikirler ortaya konmuş ama uygulama sırasında gerek deneyimsizlik gerek bütçe yetersizliği suratından iyi işlenmemiş bir imal. 

Bölüm tasarımları çok iyi değil, hikaye anlatımı zayıf ve teknik sebeplerden dolayı problemli bir kavga et sistemi var. Şahsiyetinizin kavga et stilini kendinize uygun bir hale getirdiğinizde keyif alacağınız boss dövüşleri oluyor ama bazı kabul edilemez eksiklikler suratından oyunun tamamından aynı keyfi almanız güç. Yine de souls-like cinsini seviyor, bu türdeki oyunları sınamak istiyorsanız bir göz atabilirsiniz. Tecrübeli bir oyuncunun 7 ile 10 saat arasında bitirebileceği uzunlukta bir reyin.

PlayStation 5 üzerinde oynadığımız Thymesia PSN Store’da 259 TL fiyat etiketi ile satışta. Xbox konsolunda 249 TL olan oyuna, PC oyuncuları Steam üzerinden 199 TL’ye sahip olabilir. Peki bu reyin istediği fiyat etiketinin hakkını veriyor mu derseniz, inceleme içerisinde yazdıklarımı düşünüp son kararı kendiniz vermeniz gerekiyor. Ama indirimde denk gelip bu cinsten oyunları oynamayı seviyorsanız denemenizi öneririm. 

Samet Basri Taşlı Samet Basri Taşlı 28.08.2022 – 15:40 Paylaş Thymesia inceleme içeriğimizde PC oyuncularının Bloodborne ihtiyacına yanıt olmak isteyen oyuna yakından göz atıyoruz. Platformlar Nintendo Switch, PC, PlayStation 5, Xbox Series X Thymesia inceleme Üretimci – Yayıncı OverBorder Studio – Team 17 Çoklu Oyuncu: Yok Reyin Cinsi: Aksiyon,Role Playing Game Sistem Gereksinimleri Merlin Puanı 70 Artılar + Değişik kombinasyonlar ile kavga et stilini özelleştirme
+ Çeşitli Veba Silahları
+ Boss çabalari eğlenceli
+ Müzikler iyi
+ Çeşitli orjinal fikirler var
+ Savaş mekanikleri çalıştığında eğlenceli Eksiler – Savaş mekanikleri her zaman doğru çalışmıyor
– Reyin içi bölüm tasarımları zayıf
– Seslendirme olmaması atmosferi baltalıyor
– Hikaye anlatımı zayıf
– Küçük tefek performans problemleri
– Animasyonlar duvarın içinden geçiyor

Thymesia, son senelerde oldukça popüler bir cins haline gelmeye başlayan souls-like cinsinin en yeni örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Elden Ring’in başarısı sonrası bu cinste daha fazla reyin görmemiz kaçınılmaz gibi gözüküyor ama çok az sayıda zaferli ve orjinal misal ile karşılaşıyoruz. Nioh serisi ve Mortal Shell gibi kaliteli işler görsek de çoğu reyin anımsanacak kadar iyi bir iş çıkaramıyor.

Thymesia inceleme – PC

Yalnızca PlayStation oyuncularının deneyim etme şansı edindiği Bloodborne’u oldukça hatırlayan Thymesia, yapmak istediği işi galibiyetle yerin mi getirmiş yoksa sıkıcı bir souls-like kopyası olmaktan öteye gidememiş mi birlikte inceleyelim.

Thymesia inceleme

Hikaye

Thymesia’nın hikayesi, tıpkı Bloodborne’da olduğu gibi, bir hastalığın yayılması ile başlıyor. Durdurulamaz veba Hermes Kraliyeti’nı neredeyse yok etmiş, inanlar benliklerini kaybedip garip mahlukatlara dönüşmüş vaziyette. Ana şahsiyetimiz Corvus ise tarihte veba hekimleri tarafından takılan maskelerdere eş maskesi ile kraliyete yayılan vebanın sebebini ve önlemenin yollarını arıyor. 

Corvus olarak gayrete ilk başladığımızda güçlü bir düşman tarafından dayak yiyor ve sonrasında kendimizi bir kızın yanında buluyoruz. Burası Hunter’s Dream stili bir ana bölge ve Corvus’un yapması gereken şey kaybettiği anılarında bir yolculuğa çıkarak vebaya çözüm bulmak. Hikaye çok ayrıntılı bir şekilde anlatılmıyor, çevrede bulduğunuz parçaları birleştirerek sizin çözmenizi istiyor.

Thymesia inceleme

Oyunda etrafta dolaşırken topladığınız bilgiler sayesinde kraliyet, düşmanlar ve hastalık hakkında daha fazla bilgi ediniyorsunuz. Bu bilgiler oyunun sonunu etkileyecek bir seçimde işinize yarıyor, o surattan dikkat etmekte fayda var. Yine de sunum kısmını çok sevmedim. NPC şahsiyet sayısı az, diyaloglar sınırlı ve bu sınırlı sayıdaki diyalog seslendirilmemiş bile. 

Oyunda toplam 21 değişik son var ama asıl son diyebileceğimiz bitiş sayısı 4 diyebilirim. Reyin sonları çok tatmin edici gelmedi bana, Souls oyunlarında yaşadığım “bir şey muvaffak oldum” hissiyatını sunamadı.

Oynanış

Thymesia inceleme

Thymesia souls-like stilinde bir reyin ve ilk bakışta da anlayacağınız üzere kendisine Bloodborne’un sistemini misal almış. Kılıç ve bıçak kullanan ana şahsiyetimiz daha saldırı ağırlıklı bir kavga et stiline sahip. Kılıç ile düşmana hasar veriyor, bıçak ile rakibin saldırılarına karşı saldırı yapma şansı elde ediyoruz. Bir de veba pençesi var ki, kılıç ile verdiğimiz yaraların iyileşmesini yasaklayacak saldırılar yaparak, rakibin ikinci can barını indirmemizi sağlıyor. Son olarak kuzgun tüyleri var, olmasa da olur derecesinde ekipmanlar. 

Oyunun kavga et sistemi Sekiro ve Bloodborne karşımı, rakibe silahlarınızla hasar veriyor, pençe saldırıları ile verdiğiniz hasarın iyileşmesini engelliyorsunuz.Rakibin saldırılarını savuşturup karşı saldırı yapmak ya da tüyler dayanağıyla özel saldırıları durdurmak muhtemel ama sistem her zaman çok iyi çalışmadığından fazla kullanmadığım sistemler oldu. Pençe ile rakibinizin silahının “veba kopyasını” yapıp bir kereliğine kullanma şansınız da bulunuyor. Çaldığınız silah illa kullan at stili saldırılarda değil, belirli bir süre daha süratli kaçmanıza yarayan beceriler gibi değişik şeyler de olabiliyor. 

Oyunda silahlarınızı değiştirme şansınız yok, tıpkı Sekiro gibi tek bir silahla oynuyorsunuz. Düşmanlardan çaldığınız veba silahları ve şahsiyet geliştirme ekranında vereceğiniz puanlar ile reyin stilini bir yere kadar değiştirebiliyorsunuz ama ana hatların dışına çıkmak güç. Benim gibi savuşturma parry ve sakınma dodge stilini sevmeyen bir oyuncuysanız canınız sıkılabilir. Yine de hakkını yemeyeyim, kaçınmayı blok ile değiştirip kuzgun tüylerini yakın saldırı ile takas edince biraz daha eğlenceli bir oynanış oldu benim için. 

Thymesia PC

Oyunun kavga et sistemi aslında eğlenceli olsa da, bazı teknik sorunlar suratından bu cümbüş baltalanabiliyor. İlk demoyu denediğimde giderekme mevzusundan çok rahatsız olmuştum ama bütün sürümde düzeleceğini düşünmüştüm. Bir miktar düzelmiş ama hala daha sıkıntılar mevcut. Bütün vaktinde bastığınız savuşturma bile kimi zaman işe yaramıyor ve basmakalıpta tek tüyle durdurulabilen saldırılar ağzınızın ortasına iniyor. Tek sorun bunlar olsa yine derlenir ama bitmedi.

Thymesia süratli ve agresif oynamanızı istiyor ama şahsiyet bunun için gerekli ekipmana sahip değil. Veba pençesi ağır saldırılar yapıyor ve bu sırada saldırıyı herhangi bir şekilde durduramıyoruz. İşin makûssü düşmanların duruşunu poise bozmak gibi bir şey de yok, bazen kendi kendine bozuluyor, bazen en büyük saldırılarda titremiyor bile. Ağzına mızrak soktuğum düşman bana kafa atıyor resmen. Şahsiyeti kırılgan yapmayı kabul edebilirim ama durdurulamaz düşmanlar sırf güçlük artsın da oynanış süresi uzasın diye konulmuş. Bu kadar çevik bir şahsiyetin başlamayan saldırısını durdurup sakınma yapacak kabiliyete sahip olmayışı da ayrı mevzu. 

Boss çabalari de yukarıdaki sıkıntılardan nasibini alıyor. Ek olarak rakibin attığı saldırının kaçınsanız bile sizi havada takip etmesi, menzilinden çıktığınız kılıcın size vurması gibi sorunlar var. Bir süre sonra saldırgan oynanışa teşvik etmesi gereken oyunun aslında vur-kaç taktiği ile oynamazsanız çok vakit kaybettirdiği gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kalıyorsunuz. Oyunun boss çabalari çok keyifli olmasına karşın böyle bir güçlük çıkarması tatsız. 

Thymesia PC inceleme

Oyunda ana görevlerin yanı sıra, değişik bir emel için aynı bölümlere döndüğünüz yan görevler de var. Nioh oyunları da eş bir yola müracaat etmişti ve orada da sevmemiştim, üstüne buranın bölüm içi tasarımlarını beğenmediğimi de düşünürsek, sırf basmakalıpta göremeyeceğiniz bazı bosslarla kapışmak için girilebilir diyeceğim. 

Corvus aynı zamanda bir simyacı ve bu yeteneğini reyin içerisinde de kullanıyoruz. Sahip olduğumuz iyileştirme iksirini etraftan topladığımız nesneler sayesinde güçlendirmek ve yeni malzemeler ile özelliklerini değiştirmek muhtemel. Bastığımız anda canı dolduran ya da belli bir süre içerisinde daha fazla can veren iksirler gibi seçenekler var. İlave Edilene malzemeler ile saldırı ve savunmamızı çoğaldıran ya da çeşitli bonuslar sağlayan özellikler de ekleyebiliyoruz. Hoş bir sistem.

Görsel ve İşitsel Performans

Thymesia’yı PlayStation 5 üzerinde oynadım ve gördüklerim mevzusunda biraz kararsızım. Öncelikle reyin makûs gözükmüyor, bölümlerin görsel tasarımları, şahsiyet modelleri ve grafikler gayet hoş. Gerçi bazı düşman tasarımları ve şahsiyetimizin kimi durumlardaki hareketleri biraz odun gibi duruyor ama olsun, oyunun kendi kategorisine göre değerlendirdiğimizde iyi bir iş çıkarılmış. 

Thymesia incelemesi

Reyin görsel anlamda güzel, animasyonlar hoş yapılmış filan ama kimi bitirici vuruş animasyonlarında hem düşman hem de biz duvarların içinden geçip başka yerlere gidebiliyoruz. Düşmana bitirici vuruşu yapacağım diye kendimi harita dışında bulup düşmek güzel bir deneyim değil, neyse ki sadece bir kere başıma geldi. Ama düşmanların kafalarını bolca duvardan geçirdik. 

Oyunda çok büyük performans problemleri yaşamadım, kare oranında kimi zaman düşüşler oldu ama oynanışı etkileyen bir düşüş olmadı. Bazı ara sahnelerde ki çok fazla yok sesler sahneden evvel geldi ama bunu da sürekli yaşamadığım için bana özel bir problem olabileceğini düşünüyorum. Kusursuz bir performans sunmuyor ama oynamayacak seviyede değil. 

Oyunun müzik açısından iyi bir iş çıkardığını söyleyebilirim. Bazı boss çabalarini tekerrür tekerrür yaparken müzik sayesinde sabretmeyi muvaffak oldum. Ses mevzusunda silah sesleri ve mahlukat inlemeleri hoş olmuş, seslendirme ise yok. Reyin düşük bütçeli olduğunu çoğu yerde belli ediyor ama seslendirme olmamasına karşın konuşan bosslar biraz rahatsız edici. Keşke yerel tiyatrocularla filan uyuşmuş olsalardı da kimi zaman ilginç şeyler söyleyen bossların dediklerini okuyacağız diye sopa yemeseydik. Çok fazla diyalog da yok, niye bu kısmı es geçtiler bilmem. Atmosferi çok baltalamış.

Thymesia inceleme

Sonuç

Analiz süresince Thymesia ile ilgili çok fazla söylenmiş olabilirim ama bu oyunu sevmediğim anlamına gelmiyor. Reyin üzerinde bir miktar uğraşılmış, güzel fikirler ortaya konmuş ama uygulama sırasında gerek deneyimsizlik gerek bütçe yetersizliği suratından iyi işlenmemiş bir imal. 

Bölüm tasarımları çok iyi değil, hikaye anlatımı zayıf ve teknik sebeplerden dolayı problemli bir kavga et sistemi var. Şahsiyetinizin kavga et stilini kendinize uygun bir hale getirdiğinizde keyif alacağınız boss dövüşleri oluyor ama bazı kabul edilemez eksiklikler suratından oyunun tamamından aynı keyfi almanız güç. Yine de souls-like cinsini seviyor, bu türdeki oyunları sınamak istiyorsanız bir göz atabilirsiniz. Tecrübeli bir oyuncunun 7 ile 10 saat arasında bitirebileceği uzunlukta bir reyin.

PlayStation 5 üzerinde oynadığımız Thymesia PSN Store’da 259 TL fiyat etiketi ile satışta. Xbox konsolunda 249 TL olan oyuna, PC oyuncuları Steam üzerinden 199 TL’ye sahip olabilir. Peki bu reyin istediği fiyat etiketinin hakkını veriyor mu derseniz, inceleme içerisinde yazdıklarımı düşünüp son kararı kendiniz vermeniz gerekiyor. Ama indirimde denk gelip bu cinsten oyunları oynamayı seviyorsanız denemenizi öneririm. 

#Thymesia #Nintendo Switch #PC #PlayStation 5 #Xbox Series X #OverBorder Studio #Team 17 #Aksiyon #Role Playing Game Yorumlar 4 MK Okuru MK Okuru 8.05.2023 16:44 Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 29.08.2022 10:00 Veba silahlarını geliştirince saldırı durdurup sakınma ve ardından saldırıya devam etme yeteneği açılıyor. Geliştirmeden de olsa olurdu ama gelişim sadece hasar çoğalışı olmasın demişler. Savaşlarda parry veya dodge yaptığınız takdirde sürekli vurkaç yapacağımız bir vaziyet olmuyor ki hiç sevmem vurkaçı Cevapla Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 29.08.2022 08:25 Çok pahalı 50 60 tl düşünce denenebilir Cevapla Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 29.08.2022 00:56 adamlar yapmış oynayın eğlenin demiş yok duvarın içinden geçmiş yok bölümler tekerrür ediyor vayda vay oyna oyununu eglenmene bak boş ver hikayeyi bagı mugu bam,bam,bam Cevapla Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 28.08.2022 20:41 Hiç bir reyin bloodborne ile kıyaslanamaz dark souls bile bloodborne ayrı bir havası var geçen nostalji yapim derken yine bitirdim 😀 dark soulsu o kadarda sevmem ama bloodborne gerçekten müthiş bir eser Cevapla Kalan Şahsiyet : 300 Gönder Thymesia inceleme
İlginizi Çekebilir MGS3 Remake duyurusu Reyin Haberleri MGS3 Remake duyurusu Uzun süredir dedikodularını dinlediğimiz MGS3 Remake duyurusu için yeni söylentiler gelmeye devam ediyor. Reyin önümüzdeki ay duyurulabilir. 8.05.2023 14:41 Geçen haftanın çok satan oyunları 1-7 Mayıs Reyin Haberleri Geçen haftanın çok satan oyunları 1-7 Mayıs 1/5/2023 – 7/5/2023 tarihleri arasında en çok satan üretimler belli oldu. Geçtiğimiz haftanın çok satan oyunları listesini haberimizde bulabilirsiniz. 8.05.2023 14:14 Premier Lig TOTS FIFA 23’e geldi Reyin Haberleri Premier Lig TOTS FIFA 23’e geldi Premier Lig’de sezonun ekibi Team of the Season açıklandı. Birçok ünlü futbolcunun yer aldığı ekipte en çok dikkat sürükleyen oyuncu ise Manchester City’li futbolcu Erling Haaland. 8.05.2023 13:34 Sony yepyeni bir oyun markası üzerinde çalışıyor Reyin Haberleri Sony yepyeni bir reyin markası üzerinde çalışıyor Sony Interactive Entertainment’ın, biri tamamen yeni bir IP olan bazı projeler üzerinde çalıştığı öne sürülüyor. 8.05.2023 13:20 Oppenheimer filmi fragman Sinema/TV – Haberler Oppenheimer filmi fragman Ünlü rejisör Christopher Nolan’ın 2.Dünya Savaşı döneminde geçen Oppenheimer filmi için yeni bir fragman yayınlandı. 8.05.2023 13:15 Yeni Xbox aksesuarları sızdırıldı Reyin Haberleri Yeni Xbox aksesuarları sızdırıldı Microsoft’un Haziran ayından gerçekleştireceği Showcase etkinliğinde ortaya çıkması mümkün iki yeni Xbox aksesuarı sızdırıldı. 8.05.2023 13:01 Hogwarts Legacy Arachnophobia modu Reyin Haberleri Hogwarts Legacy Arachnophobia modu Avalanche Software’in oyunu için Hogwarts Legacy Arachnophobia modu yeni yama ile birlikte oyuna dahil ediliyor. 8.05.2023 12:45 Fallout 76'nın geliştiricisinden yeni oyun Reyin Haberleri Fallout 76’nın geliştiricisinden yeni reyin Fallout 76’nın ortak geliştiricisi, Unreal Engine 5’te henüz ismi belli olmayan bir AAA başlık üzerinde çalışıyor. 8.05.2023 12:16 Star Wars izleme sırası - 2023 Sinema/TV – Haberler Star Wars izleme sırası – 2023 Şayet tüm seriyi baştan sona bitirmek istiyorsanız, bu içeriğimizde sunacağımız Star Wars izleme sırası, bütün aradığınız liste olacaktır. 8.05.2023 03:09 Popüler Haber Analiz Teknoloji Chrono Odyssey videosu 424 Chrono Odyssey videosu Invincible oynanış videosu 374 Invincible oynanış videosu Yeni Legend of Zelda oyunu emülatörü 357 Yeni Legend of Zelda oyunu emülatörü Yeni MGS oyunu neden yapılmıyor? 299 Yeni MGS oyunu neden yapılmıyor? Star Wars Jedi: Survivor yaması 254 Star Wars Jedi: Survivor yaması Daha Fazlası Resident Evil 4 Remake inceleme 1512 Resident Evil 4 Remake inceleme The Last Of Us Part I PC inceleme 980 The Last Of Us Part I PC inceleme Star Wars Jedi: Survivor 783 Star Wars Jedi: Survivor The Settlers: New Allies incelemesi 645 The Settlers: New Allies incelemesi WWE 2K23 inceleme 530 WWE 2K23 inceleme Daha Fazlası PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar 16843 PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar TOGG fiyat listesi sonunda açıklandı 920 TOGG fiyat listesi sonunda açıklandı Cep telefonlarına büyük zam 871 Cep telefonlarına büyük zam Asus el konsolu ROG Ally 665 Asus el konsolu ROG Ally Yeni PlayStation kontrolcü patenti 511 Yeni PlayStation hakimiyetçi tescili Daha Fazlası Merlin’in Kazanı İngilizce MSI MAG Coreliquid 360R V2 review Last week’s best seller games 23-29/04/2023 Star Wars Jedi Survivor XP Glitch Can you kill people in Hogwarts Legacy? Star Wars Jedi: Survivor Anekdot Launching on PS5

Categories: PC
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ