Tactic Force, Counter Strike'a kafa mı tutuyor?

Tactic Force, Counter Strike’a kafa mı tutuyor?

Aralık 4, 2019 0

Yaklaşık 2 senedir geliştirilme sürecinde olan Tactic Force hakkında ilk bilgiler gelmeye devam ediyor. Yakın zamanda beta aşaması yapılacağı duyurulan Türk yapımı oyunda Counter Strike’ın sevilen silahı Desert Eagle yer alacak. Yıllardır Counter Strike‘ın en sevilen tabancaları arasında yer alan silahın Tactic Force’ta nasıl bir şekilde oynanışa etki edeceğini merak ediyoruz.

Türk yapımı oyun Tactic Force oyununda Desert Eagle tabancası olacak

Henüz beta tarihi belli olmayan yapımın, MMOFPS türüne ait olacağını tahmin ediyoruz. Kervansaray ve Yerebatan sarnıcı gibi tarihi mekanları içerisinde barındıracak olan yapımı merak ediyoruz. İlk aşamada betaya 1000 oyuncunun davet edileceği yapım, bakalım diğer FPS oyunlarına göre nasıl bir başarı sağlayacak? Türk oyuncuların merak ettiği oyunun net çıkış tarihi açıklanmadı.

Silah için geliştiricilerin yayınladığı açıklama ise şu şekilde,

Yarı-otomatik bir tabancadır. 357’lik, 41’lik, 44’lük, 440 Cor-bon ve 50 AE kalibrelik mermi kullanan modelleri bulunur. Kullandığı mermilerden dolayı çok güçlü bir tabancadır ancak 50 AE kullanan versiyonun geri tepmesinin yüksek olması, silahın oldukça ağır ve büyük olması nedeniyle kullanışı oldukça zordur.

Tags: Aksiyon, csgo, First Person Shooter, PC, Tactic Force, Türk Yapımı Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts