Soldier of Fortune II: Double Helix

Soldier of Fortune II: Double Helix

Aralık 4, 2019 0

Yine John Mullins iş başında, daha iyi grafikler ve konu akışı ile karşımızda. Yardımcımız Taylor adında bir kadın, birinci bölümü oynayanlar bilir, en yakın dostumuzu kaybetmiştik. İlk oyun gibi burda da kanlar etrafa fışkırıyor, eller kafalar kopuyor. Ayrıca silahlarda yenilenmiş. Bazı bölümlerde alarm çalıyor, bir yere sinerseniz kısa bir zaman sonra alarmın söndüğünü göreceksiniz. Oyuna başladığınız zaman Altta kırmızı ile gri 2 bar göreceksiniz kırmızı canı, gri ise armoru simgeliyor,soldaki ise ses dedektörü. Sağ köşede silahın içeriği eğer elinize 2 sliah alıyorsanız ikincis de sol köşede belirecek. Neyse fazla lafa kalabalığı yerine açıklamaya geçeyim, nedersiniz? Eveeeeeeeeeeeeeet. Ama önce tutorial bölümünü bitirip öyle oyuna başlarsanız, daha iyi olu kanaatindeyim. Kullanacağımız silahlar şunlar; Socom, M40-60, AK-74, M3 A1, M4+M203 Grenade, Launcher Machine Gun, Sniper, MSG 90 A1, M590, Uzi, USAS-12, OICW, RPG7( roket atar)

PRAG
Görevimiz, Dr.Ivanovich’i ve Hotel Prag’a girişi bulmak. Etrafınızdaki adamları öldürün, sağ taraftan sağ taraftan giderseniz armor ve health bulabilirsiniz, tabii bunların bir bekçisi var. Sola devam ettiğiniz zaman alarm çalacak, takmayın devam edin, sol tarafta iki adam var, arkalarında can bulabilirsiniz. İlerde karşıda ve soldaki kulede birer adam bulunuyor, orda ayrıca yelek ve can sizi bekliyor. Kuleyin orda yine alrm çalacak aldırmayın, yalnızkulenin yanindeki barakadan aniden çıkan adamlara dikkat edin. Barakada armor bulunuyor. Diğer barakada (arkasındaki) ise iki küçük can bulunuyor. Karşıdaki kapıyı “use” tışunu basılı tutarak açın, sol tarafta iki kişi bizi bekliyor, kapıyı açın, olduğunuz yerden biraz gerileyip onların gelmesini bekleyin ve onları haklayın. Yukardaki balkondan sol tarafa atlayın, sağa ilerleyin ve demir geçidin sağındaki binaya ordan da çöp kutusuna atlayın. Soldaki adamlara dikkat. Yanınızdakı kapının ardında yelek ve şarjör bulunuyor. Kamyonun arkasında barikatlara gizlenmiş adamlar var. Sürünerek sol taraftan yaklaşın, onları gördüğünüz anda dizlerinizin üstüne çökün ve onları cehenneme yollayın. Soldaki M60’ı bekleyen herife de aynı taktiği uygulayın. Makineliyi alarak karşıdan çıkan adamların hepsini haklayın, isterseniz merdivein ordan onları arkadan da vurabilirsiniz. Etaf temizlendikten sonra kamyonun arkasındaki yoldan ilerleyin. Yangın merdiveninden çıkın, soldaki duvar çıkıntısını takip edin, aşğıya indiğiniz yeri hatırlıyormusunuz? İşte oray kadar ilerleyin, sağa dönmeden sağda alttaki adamları vurun. Balkona çıkarak otele girin. Koridorların sonuna ilerleyin, merdivenleri inin ve ilk bölümü bitirin. 

HOTEL PRAG: 
Karşıda ve sağda kapılar var. Karşıdaki odada tam yelek var. Sağ kapıdan çıkın, hemen sağda asker var onu öldirünce başkaları yardıma geliyor, onları da hallettikten sonra ilerleyin, soldaki kapıda can var, tabii bekcisi de onu bekliyor, herif sağda koltuğun arkasında sizin içeri girmenizi bekliyor. Karşıdan biri sizi gördüğü anda ateşe başlıyor. Sizi görmemesi için sürünerek ilerleyin. Sağdaki odada tabanca ve şarjor bulunuyor. Sola devam edin, sağdaki merdivenlerden inin, dikkat ikinci merdivenlerin aşağısında iki bekçi sizi bekliyor. İlerdeki büyük kapının hemen arkasında ve yukarda admlar içeri girmenizi bekliyor, dikkatli olun. Sağdan yukarı çıkarak enerji alabilirsiniz. Soldaki açık odadan büyük kapıya geldiğiniz zaman, bara girmiş olursunuz. Sol çarprazdaki adamın beklediği odada canlar var, sağdaki odada ise küçük yelek ve bir adam var. Yukarılara dikkat edin sağda balkonda adam var. Balkonun altındaki büyük kapının ardında 2 adam bulunuyor. O kapıdan girin, içerde koltuğun arkasında ve sağda iki bekçi sizi bekliyor. Kapının arkasında üç bekçi var, burası hotelin mutfağı, mutfağın sonunda solda yerde küçük can var. Sağdaki kapının arkasında adamlar var, ayrıca merdivenlerin solunda da admlar bulunuyor, az bir süre sonra sağdaki kapıdan da adam çıkacak. Geldiği yerde tam yelek ve küçük can var. İlerleyin soldaki kapının ardında bolca adam var. Ayrıca bir de katlı kravatlı bir kişi var, sesleniyoruz herif oralı değil, bölün ikiye J. İlerdeki odada bir adam var, kapıyı açarak kısa koridordan geçip diğer odaya gelin. Yatağın yanındaki odada armor ve birkaç şarjör bulunuyor. Kapıya yaklaştığınız zaman, sağınızda bir adam belirip size ateş ediyor. Halledikten sonra, ilerleyin soldaki odada admlar var, karşıdaki kapının arkasında da admalar bulunuyor. Sağdaki bölmeden bakarak karşıdaki köşeye gizlenmiş adamı de temizleyin. Karşıdaki, kapının arkasında doktorumuz kurtarılmayı bekliyor, ilerdeki sağ taraftaki odadalüçük can ve yelek alabilirsin, eğer alacaksanız doktora konuşmadan önce bunu yapın. Doktora konuşun, doktor çıkışı bildiğini söylüyor ve onu takip etmemiz istiyor, doktoru izleyin adamları öldürmek için zaman kaybetmeyin, sadece doktoru takip edin ve bölümü bitirin.

Tags: Aksiyon, PC, soldier of fortune ii double helix Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts