Site Tanıtımları

Site Tanıtımları

Aralık 3, 2019 0

Futbolun kalbinin attığı yer Şampiyonlar ligi!
http://www.uefachampionsleaguegame.ea.com/

EA’nin yeni göz ağrısı UEFA Champions League 2004-2005’in internet sitesinde, oyunun içeriğini geniş açıklamalarla bulabilirsiniz. Neredeyse a’dan z’ye tüm oynanışı ve özellikleri bulabileceğiniz sitede, oyunun EA-Trax albümünü dinleyebiliyorsunuz. Bütün bunların dışında sitede, gerçek Şampiyonlar Ligi fikstürü var. Burada herhangi bir maça tıkladığınızda, UEFA 2004-2005 oyunun içinden alınmış, aynı maç görüntüleri karşımıza geliyor. Son olarak sitedeki haberler bölümüne göz atmanızı ve “Şampiyonlar Ligini hangi takım kazanacak?” konulu ankete katılmanızı tavsiye ederim.

Biri Sam Fisher mı dedi?
http://www.splintercell3.com/us/splintercellchaostheory/index.php
http://www.splintercell.com/uk/

Splinter Cell oynamamış bile olsanız, Sam Fisher ismini muhtemelen duymuşsunuzdur. Gizliliğin ön planda tutulduğu aksiyon oyunu Splinter Cell’in ana karakteridir bay Fisher. Nitekim internet sitesininde her bir köşesinde kendisinin resimlerini buluyoruz. Ayrıca dilediğiniz Splinter Cell oyunu hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz gibi siteden, resimler, duvar kağıtları, videolar ve demo’lar indirebilirsiniz. Sıklıkla güncellenen sitede haberler ve forum bölümüde mevcut. Chaos Theory için Winamp skin’lerine de göz gezdirebilirsiniz…

Orta Dünya Türkçe oldu
http://www.bfme-tr.com/

Yerli LOTR-Battle for Middle Earth siteleri hiç şüphesiz ülkemizdeki fanlar ve oyunun müdavimleri tarafından büyük ilgi çekiyor. Karakter tanıtımlarından oyun içi update’lere kadar bir çok konuda bilgi sahibi olabileceğimiz sitede, BFME için çeşitli modlar da bulunuyor. Ayırca ana sayfadaki haberler bölümünde, yeni gelen tüm dosyaları görebileceğiniz gibi dilerseniz soldaki menüden de başlıklar altından dosyalara bakabilirsiniz. Oyun hakkında neredeyse herşeye ulaşabileceğiniz bir site olmuş bfme-tr.com . Hilelerden tutun yeni haritalara, duvar kağıtlarına kadar. Son olarak sitede LOTR-BFME’ün birde incelemesi bulunuyor. Eğer oyunun müdavimlerindenseniz ilk Türkçe BFME sitesi olma özelliği bulunan bu siteye mutlaka göz atmalısınız.

Bundan önce öldürdü bundan sonrada öldürecek!
http://www.stilllife-game.com/

Nisanda piyasalarda olması planlanan, Still Life’da acıması bir seri katili yalamaya çalışacağız. Oyunun internet sitesinde Still Life’ın hikayesini ve karakterlerini tanıyabiliyoruz. Ayrıca sitede, tüm dünyadan oyunun meraklılarıyla bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz bir forumda bulunuyor. “Gallery” kısmına baktığımızda Still Life’ın ekran görüntüleriyle karşılaşıyoruz. Grafiklerin epey etkileyici olduğu oyunun, sitede ayrıca teaser’ları da bulunuyor.

Solucanların 4. operasyonu
http://www.codemasters.co.uk/worms/

Bildiğiniz üzere Worms-4 Mayhem, Mayıs ayında biz oyuncularla buluşacak. Bu sebepten hiç vakit kaybetmeden solucanların yeni adresini ziyaret ettik. Bildiğimiz Worms atmosferi burayada hakim olmuş. Biraz komik, biraz renkli ve epey eğlenceli! Site o kadar hareketli ki, dilerseniz ekran koruyucu olarakta kullanabilirsiniz(!) Elbette böyle şaşalı bir site ancak Flash’la hazırlanabilirdi. Üstteki menüde bulunan “Download” kısmından, henüz bu ay yayınlanmaya başlayan Teaser’ları indirebileceğiniz gibi ekran görüntülerinede sahip olabilirsiniz. X-Box, PS2 ve PC için çıkarılacak oyunda, solucanların imajlarını belirleyebilmek çok iyi düşünülmüş. Sitede de sıkça kullanılan imajlar harika gözüküyor. Son olarak diğer Worms fanlarıyla bilgi paylaşımı sağlayabileceğiniz Codemasters’ın Forumları da mevcut. Çok başarılı bir site olmuş, denemenizde yarar var.

Tags: PC, site tanıtımları Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts