Samsung, iPhone 12 Pro Max’i Yerden Yere Vurdu [Video]

Mayıs 24, 2021 0


Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S21 ailesi ile hedeflediği satış adetlerine ulaşamasa da bu durum, Galaxy S21 modellerinin argümanlı özelliklere sahip olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Rakiplerinden avantajlı olduğu noktaları titizlikle seçen Samsung, son reklamlarında Apple’ın mevcut en güçlü akıllı telefonu olan iPhone 12 Pro Max‘i adeta yerden yere vurdu.

“Telefonunuz yükselmeli, düşmemeli” diyen Samsung, yeni iki reklam sinemasında Galaxy S21 Ultra ile iPhone 12 Pro Max’in kameralarını karşılaştırdı. Varsayım edebileceğiniz üzere bu karşılaştırma genel kamera performansını değil, Galaxy S21 Ultra’nın rakibine kıyasla mutlak bir biçimde üstün geldiği özellikleri içeriyordu.

Çabucak aşağıdan izleyebileceğiniz birinci reklam sineması, Galaxy S21 Ultra’nın 100x dijital zoom yeteneği ile iPhone 12 Pro Max’in zoom yeteneğini karşılaştırıyor. Galaxy S21 Ultra’nın bir teleskop lense sahip olduğunu düşünürsek bu müsabakayı kazanmasının mutlaka bir sürpriz olmadığını söyleyebiliriz.

Samsung’un Galaxy S21 Ultra’nın zoom yeteneği ile iPhone 12 Pro Max’in zoom yeteneğini karşılaştırdığı görüntü

Tekrar çabucak aşağıdan izleyebileceğiniz ikinci reklam sinemasında ise Galaxy S21 Ultra’nın 108 megapiksel çözünürlüğündeki ana kamerası ile iPhone 12 Pro Max’in 12 megapiksel ana kamerası karşılaştırılıyor ve yüksek çözünürlüklü kameranın imgeler yakınlaştırıldığında dahi ne kadar net imgeler sunabildiği gösteriliyor.

Samsung’un Galaxy S21 Ultra’nın kamera çözünürlüğü ile iPhone 12 Pro Max’in kamera çözünürlüğünü karşılaştırdığı görüntü

Üstte da söylediğimiz her iki karşılaştırma görüntüsü da Galaxy S21 Ultra’nın öne çıkan özelliklerine odaklandığından büsbütün adil bir karşılaştırma olduğunu söylemek çok da mümkün değil. Lakin bahis reklam sinemaları kelam konusu olduğunda bu tip sataşmaların katiyetle yeni olmadığını ve rekabeti eğlenceli kıldığını söyleyebiliriz.

Tags: İle, Kamera, reklam Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts