Sacred

Sacred

Aralık 3, 2019 0

Kaynak: Gamefaqs.com

Çözüm&Rehber

Bu rehber’de, Sacred’dan bulunan ana görevler, alt görevler ve random görevler ilgili bilgiler bulabilirsiniz. Bu arada belirmekte fayda var, oyunun çözümü, 1.08 versiyonu baz alınarak hazırlanmıştır. Rehber’de quest’lerin kimden, nereden alınacağı, log defteri ve quest’lerle ilgili ödülleri bulabilmek mümkün. Quest’ler alfabetik sıraya göre dizilmiştir. İlerleyebilmek için ana görevlerin yapılması gerekli, alt ve random görevler ise isteğe bağlı olarak yapılabilir. Random görevleri yaparken oyun içerisinde log’ları kontrol etmeyi unutmayın. Random görevler değişken olduğu için yer isimleri ve ödüller, hatta görevi veren kişiler de değişmekte. Bazı ana görevlerde karakter çeşitleri de yazmakta, bu demek ki o görev o kadar için geçerli. Experience kazandığınız altın miktarı, level durumunuza göre değişmektedir. Başlıyoruz.

A Dish Eaten Cold (Alt Görev)
Yer: Torffingen
Görevi Veren: Rutia The Old
Görev: Dark Elf’lerden Wyn’gar’ı öldür
Log: Highmarsh’daki dur bir kadın, kocasının ölümünün yasını tutmaktadır. Kocası, Dar Elf’lerden Wyn’gar tarafından öldürülmüştür. Kendisi bizden, Wyn’gar’ı öldürüp kafasını getirmemizi istiyor.
Ödül: Altın, experience, tüccarlar indirim yapacak

A Reject From Hell (Random Görev)
Yer: Random
Görevi Veren: Random
Görev: Cini yokedin
Log: Şehirlilerin bana ihtiyacı var. Bu bölgede bir cin dolaşıyor. Onu bulup öldürmeliyim. 1 günüm var.
Ödül: Random

Abducted (Alt Görev)
Yer: Bellevue yakınlarındaki manastırın karşısındaki market
Görevi Veren: Novice Imue
Görev: Zorla kaçırılmış olan Novice Nimues’i hırsızların mağarasından kurtarın
Log: Hırsızlar altından çok insan eti ile ilgileniyor olmalılar. Kardeşim Nimues zor kaçırılmış, onu ölüm acısı çekmeden önce Silver Creek’de bulunan hırsızların mağarasından kurtarmam lazım. (Bir nehre ulaşana kadar batı tarafına gidin ve kıyı duvarında mağaraya ulaşın, içerisi hırsızların saklandığı yer, Nimues’i burada kurtarabilirsiniz)
Ödül: Altın

Abduction Of The Women Of Slater’s Grave (Alt Görev)
Yer: Slater’s Grave
Görevi Veren: Major Of Slater’s Grave
Görev: Slater’s Grave’in bayanlarını, askerlerin mağarasından kurtarın
Log: Bir grup DeMordrey’in askeri, Slater’s Grave köyüne saldırmışlar ve bazı bayanları fidye istemek için kaçırmışlar. Onlara kurtarabilmek için üç günüm var. Bayanlar bir hücrede tutuluyorlar, anahtar ise bu serserilerin başında duruyor. Onu öldürüp ölüsünün üzerinden anahtarı almalı ve bayanları serbest bırakmalıyım.
Ödül: Altın ve Experince

Adelina (Alt Görev)
Yer: Silver Creek
Görevi Veren: Silver Creek’ten Count Markus
Görev:Harabede Adelina’yı bulun
Log: Adelina, Silver Creek kontunun kızı. Kendisi gezmeye çıkmış ama geri dönememiş. Onu aramaya, Silver Creek’in güneyinde eski harabelerden başlamalıyım, görünüşe bakılırsa o buralarda takılmayı seviyor. (Markus’un olduğu yerden güneybatı tarafına gelin, Adelina ormanda, fakat güneye doğru kurtarın geldiğini göreceksiniz. Onlar Adelina’ya saldırmadan, siz onları alt etmeye çalışın, onu kurtardıktan sonra da ona eskortluk yaparak Count Markus’a kadar götürün. Dönüşte de 3 kurt tarafından saldırıya uğrayacaksınız, onların da işini bitirin)
Ödül: Altın ve Experince

Tags: PC, Role Playing Game, sacred Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts