Riot Games'in Türkiye'deki ülke müdürü değişti

Riot Games’in Türkiye’deki ülke müdürü değişti

Aralık 3, 2019 0

Ülkemizde faliyetlerine başlamasından sonra özellikle eSpor tarafında önemli atılımlar gerçekleştiren Riot Games‘in ülke müdürü değişti. 2 yıldır ülke müdürlüğü pozisyonunda yer alan Bora Koçyiğit‘in ayrılmasının ardından bu pozisyona Onur Tamer getirildi. Konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

Riot Games’in Türkiye’deki ülke müdürü Onur Tamer oldu

Onur Tamer, 2012 yılında Riot Games’in Amerika’daki merkez ofisinde International Publishing Manager olarak şirketteki yolculuğuna başladı. 2 yıl süreyle Türkiye ofisinin kurulum sürecinde aktif rol alan Tamer, sonrasında Rusya ve Avrupa ofislerinde yeni kurulum ve pazarlama projeleri üzerine çalışmış, bu görevlerinden sonra Japonya’da Kurucu Ülke Müdürü olarak atanmıştır. Daha sonra 1 yıl boyunca Ortadoğu ve Hindistan projelerinde Genel Müdür olarak çalışan Tamer, 1 Haziran itibariyle Riot Games Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini, bu görevi 2 yıldır başarı ile yürüten Bora Koçyiğit’ten devralacak.

Yeni görevinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Onur Tamer, “Türkiye, Riot Games için en önemli ülkeler arasında yer alıyor. Türkiye, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şirketin yatırımlar yapacağı bir ülke olacak. Türkiye’de büyümeye ve oyuncularımız için en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Tags: ICO Partners Limited, League of Legends, PC, Riot Games, Role Playing Game Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts