PUBG Oynuyoruz - Bvefat 4

PUBG Oynuyoruz – Bvefat 4

Aralık 5, 2019 0

Takım olarak HyperX sponsorluğunda Pubg oynamaya başladığımız videoların 4. kısmı ile karşınızdayız. Üstelik bu video serimizde takipçilerimize de sürprizlerimiz var. Son yarıyılın en popüler oyunlarından biri olan Playerunknown’s Battlegrounds ya da kısaltılmış ismi ile PUBG için HyperX ile hazırladığımız bu video serimizde kaderli takipçilerimizi de birbirinden hoş mükâfatlar bekliyor.

PUBG 4. Bvefat yayında!

Müsabaka hakkında: Takım olarak oynadığımız PUBG için her hafta sonu bir kısım yayınlayacağız. Yayınladığımız bu kısımların her birinde bir adet anahtar kelime vereceğiz ve 4. haftanın sonunda reyin için ayrı bir canlı yayınımız olacak. Bu canlı yayında tüm kısımlarda verdiğimiz sözcükleri bize ileten takipçilerimiz bir tanesi bizden Hyper X oyuncu seti kazanacak. Başka Bir Deyişle tek yapmanız gereken kısımlar içerisindeki sözcüğü bir yere anekdot etmek ve 4. hafta sonundaki canlı yayında bu sözcükleri bize yollamak. Bu oyuncu seti içerisinde HyperX Alloy FPS Klavye, HyperX Cloud Alpha Kulaklık, HyperX Pulsefire FPS Fare ve Hyper X Fury S Mousepad yer alıyor. 

Ayrıca HyperX’in Youtube ve Facebook sosyal medya hesaplarını hoşlanarak hem değişik müsabakalara göz atabilir hem de bu mükâfatlı müsabakamızdaki şansınızı çoğaldırabilirsiniz. 

Anekdot: Video içerisinde verdiğimiz sözcüğü yorum olarak yazan bireyler otomatik olarak müsabaka dışı kalacaktır.