PS4 ve Xbox One sahipleri PUBG'yi beraber oynayabilecek

PS4 ve Xbox One sahipleri PUBG’yi beraber oynayabilecek

Aralık 3, 2019 0

Sezon 4 ile birlikte toparlama evresine giren ve oyuncularını kazanmaya başlayan PUBG için bugün önemli bir duyuru geldi ve oyunun Cross Play desteğine kavuştuğu açıklandı. Konsol sürümünde geçerli olan bu Cross Play desteği sayesinde oyunun Playstation 4 ve Xbox One sürümüne sahip olan oyuncular, Ekim ayı itibariyle PUBG’yi birlikte oynayabilecekler. Firmanın konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde;

PUBG’nin PS4 ve Xbox One sürümüne Cross Play desteği geliyor

PUBG Corporation yaptığı bir duyuru ile, Cross Network Play‘in PlayStation4 bilgisayar eğlence sistemi ve Xbox One üzerindeki PLAYERUNKNOWN’UN BATTLEGROUNDS’una (PUBG) eklendiğini açıkladı. Daha büyük bir oyuncu havuzunun kilidini açacak olan Cross Network Play konsol oyuncuları için daha kısa bekleme süreleri sağlayacak ve daha birleşik bir PUBG deneyimi yaratacaktır. Cross Network Play öncelikle Eylül ayının sonunda açık test sunucusunda yayınlanacak ardından ekim ayının başındaki esas sunucuda başlatılacak.

Cross Network Play’e ek olarak, PUBG Corporation daha hızlı konsol güncellemeleriyle bütünsel bir deneyim oluşturma yolunda bir adım daha atıyor. Konsol oyuncuları artık PC versiyonu çıktıktan sonraki iki hafta içinde güncellemelere kavuşarak her zamankinden daha erken bir zamanda içeriğe dalabilecekler. Konsol için 27 Ağustos’ta yayımlanacak PUBG SEASON 4 ile başlayacak bu yenilik ile oyundaki tüm güncellemeler bütün platformlarla eşit hale gelecek. tüm oyun içeriği tüm platformlarda yakalanacak ve hizalanacak. Sonraki tüm konsol güncellemeleri PC’de yayınlanmasından iki hafta sonra sunulacak.

Tags: Aksiyon, Blue Hole Studio, First Person Shooter, PC, Playerunknown's Battlegrounds, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts