Profesyonel oyuncuların tercihi neden HyperX'e kayıyor?

Profesyonel oyuncuların tercihi neden HyperX’e kayıyor?

Aralık 4, 2019 0

Profesyonel oyuncuların aksesuar tercihi neden HyperX‘e kayıyor? İşte bu konuyu firma yetkililerinden biri olan Mark Tekunoff ile konuştuk. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen E3 2018 fuarı için gittiğimiz Los Angeles’ta eSpor alanında HyperX‘in de yer aldığı büyük bir tır konumlandırıldı. Biz de buraya giderek oyuncu aksesuarlarının önemi ve eSpor konularında bir söyleşi gerçekleştirdik.

HyperX ile oyuncu aksesuarlarını ve stratejilerini konuştuk

HyperX oyuncu aksesuarları son dönemde birçok oyuncu tarafından tercih ediliyor. Klavye, Fare ve Mouse Pad gibi aksesuarlar dışında özellikle firmanın kulaklık tarafında oldukça agresif bir çıkış yaptığını görüyoruz. Peki oyuncular son zamanlarda neden HyperX ürünlerini tercih etmeye başladı?

işte katıldığımız E3 2018 fuarında firmanın teknoloji yöneticisi ve PR tarafından sorumlu olan Mark Tekunoff ile bu durumu konuştuk. HyperX firmasının eSpor turumundan, çıkarmış olduğu ürünlere kadar birçok konuda kendisine sorular yönelttik. Tabi ki ülkemiz stratejisi ve oyuncuların tercihleri gibi soruları da es geçmedik. Aşağıdaki oynatıcıdan Mark Tekunoff ile yaptığımız söyleşiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak diğer E3 içeriklerimize de göz atabilirsiniz.