PAX East etkinliğinde duyurulacak oyun Borderlands 3 olmayabilir

PAX East etkinliğinde duyurulacak oyun Borderlands 3 olmayabilir

Aralık 3, 2019 0

Borderlands 3, Gearbox’ın PAX East etkinliğinde duyurulmayabilir.  28 Mart 2019, 31 Mart 2019  tarihleri arasında düzenlenecek olan PAX East etkinliğinde Borderlands’i geliştiren Gearbox’ın sürpriz duyuruları olacağını biliyoruz. Gearbox resmi twitter hesabı üzerinden bazı paylaşımlar yaparak oyuncuların ilgisini PAX East etkinliğindeki sunuma çekmek istiyor. Gearbox’ın twitter hesabı üzerinden yayınlanan byeni bir görsel pek de Borderlands 3’e aitmiş gibi görünmüyor.

Borderlands 3 ne zaman çıkacak?

PAX East etkinliğinde Gearbox‘ın birden fazla duyuru yapacağı açıklanmıştı. Firmanın resmi twitter hesabından paylaşılan yeni bir görsel heyecan yaratmış ve Borderlands 3 söylentilerine sebep olmuştu. Yeni paylaşılan görsel farklı yorumların yapılmasına sebep oldu. Görselde Borderlands 2’ye ait olan bir bölge göze çarpıyor. Yeni duyurunun Borderlands 2 ile ilgili olma ihtimali üzerinde duruluyor. Ya da Borderlands 3, Borderlands 2 ile aynı bölgelerde geçecek. Sadece bir görselden tahmin yapmak zor. Gearbox’ın da ilgiyi çekmek için gizem yarattığı bir gerçek. Bakalım PAX East etkinliğinde duyurulacak oyun ne olacak. Biz de merakla bekliyoruz. 

PAX East etkinliğinde duyurulacak oyun Borderlands 3 olmayabilir

Tags: 2K Games, Aksiyon, Borderlands 3, First Person Shooter, Gearbox Software, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts