Marvel's Spider-Man PC inceleme

Marvel’s Spider-Man PC inceleme

Haziran 15, 2023 0

Spider-Man PC tahlil: En sevilen süper kahramanların başında gelen Örümcek Adam, Playstation serüvensından sonra nihayet PC sürümü ile karşımıza çıktı. İlk olarak 1962 senesinde Amazing Fantasy serisinden brey gösteren ve o zamandan beri cümbüş dünyasının ikonik kişiliklerinden bkocaman olmayı başaran Spidey, bu sefer ağlarını PC oyuncuları için atıyor.

Marvel’s Spider-Man PC tahlil

Stan Lee ve Steve Ditko’nun kaleminden çıkan Spider-Man’ın bu serüvensı 2018 senesinde PS4 için çıkmış ve akabinde remastered olarak PS5’e gelmişti. İşte oyunun PC sürümü de bu remastered versiyonundan aktarılmış vaziyette. Tabi PC’nin getirdiği avantajları da bu yolculukta çantasına koymayı bakımsızlık etmemiş. Bu ayrıntılara geçmeden evvel tabi oyunun genel hatlarını kısaca hatırlayalım.

Spider-Man kişiliğinin bu kadar sevilmesinin en büyük sebeplerinden bkocamansi insanların kendisi ile çok çabuk empati yapabilmesi. Başka Bir Deyişle süper kahraman yaşamı bir yana Örümcek Adam öykülerinde kişiliğin her zaman karşılaştığı olağan güçlüklere de şahitlik etmişizdir. İşte Insomniac Games sırf aksiyon oyunu sunmaktan ziyade, yeniden aksiyonun bol olduğu fakat şahsiyet öyküleri, Peter Parker’ın yaşadığı güçlükler ve diğer ayrıntılarla da süslediği bir tabakla karşımıza çıkmış. Zati oyunun en sevilen noktalarından bkocamansinin de bu sunumda uyuduğunu söylemek olası.

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Reyin boyunca filmlere, çizgi romanlara ve Örümcek Adam ile alakalı birçok mevzuya o kadar hoş ve tadında değinilmiş ki, bu küçük tatlar yemeği çok daha nefis bir hale sokmuş. Reyin alanında bulduğunuz bir gazete kupürü, duvarda gördüğünüz bir grafiti, Peter Parker’ın yaptığı söz sokmalar derken o özlenen Örümcek Adam atmosferi ve sunumu en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. 

Tabi New York, daha doğrusu Manhattan Adası olmadan Örümcek Adam düşünülemez. Her ne kadar film serisinde değişik bölgelere gitse de bu serüvendeki ana mekanımız belli. Insomniac havda süzülen şahsiyetimiz için olabildiğince canlı bir dünya oluşturmayı başarmış. Semanda oradan oraya ağ atarken altta gerçekten yaşayan bir dünya olduğunu hissediyorsunuz. Tabi sivil millet suni zihin olarak yoksun, emelleri tamamen o şehir atmosferine destek olmak. Fakat yeniden de size tepkisiz kalmıyorlar tabi.

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Oyunun mini görev sisteminde yapılacak tonla şey var. Telsiz istasyonlarını senkronize ederek haritayı açıyor, daha evvel bıraktığımız sırt çantalarını buluyor, basit suçları yasaklıyor, Kingpin’in çetelerini alaşağı ediyor, ehemmiyetli bölgeleri fotoğraflıyor ve Harry’nin araştırmalarına destekçi olmak gibi birçok mini görev peşinde koşuyoruz. Açıkçası tamamını yapmak için kastırmak belli bir süre sonra sıkıcı bir hale gelebilir. Fakat göreve doğru giderken, yolunuzun üzerinde olan ekstraları yaptığınızda hem tecrübe puanı kazanıyor hem de bu görevleri yavaş yavaş eksiltmiş oluyorsunuz.

Yeniden mi büyük efor büyük sorumluluk?

Marvel’s Spider-Man öykü olarak neyse ki her şeyi başa sarmamış. Bu öykünün zati onlarca değişik versiyonunu artık ezberledik denebilir. Bu sebeple öykü olarak Peter Parker’ın Örümcek Adam olmasından sekiz sene sonrasına gidiyoruz. Hatta birçok şahsiyeti zati tanıdığımızı varsayıyor reyin. Shocker, Kingpin, Doc Oct ve DLC’lerde daha ehemmiyetli bir rol oynayan Black Cat dahil hepsi öykümüzün evvelsinde Peter’ın yaşamında yer edinmiş.

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Yeri gelmişken evet, Marvel’s Spider-Man Remastered PC sürümünün içerisinde reyin için çıkan üç adet öykü içeriğine de yer verilmiş. Bu öyküler zati oyunun belli bir noktasından sonra açılıyor ve ana öyküye dahil oluyorlar. Tabi ana vakayı bitirip sonradan da ekstralara kasabiliyorsunuz, bu tamamen oyuncunun seçimine bırakılmış.

Oyunun öykü anlamında öne çıkan iki etmen var. Aksiyonu daha da yükselten bazı özel ara sahneler ve bu aksiyonu kesinlikle boğmayan dram öğeleri. Bu denge Spider-Man’de çok hoş bir biçimde korunmuş. Başka Bir Deyişle öyküyü zati kaba taslak biliyor olsanız da ne olacağını, daha da ehemmiyetlisi nasıl sunulacağını merakla bekliyorsunuz. Bu gidişat oyunun sadece aksiyon değil, aslında çok hoş bir öyküyü de bize sunduğunu gösteriyor. 

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Spider-Man çok fazla enerjiğe sahip olmasına rağmen hakimiyet açısından kolay bir reyin. Ağ atma, donanım seçimi, yakın kavga et zindeleri hepsi de yağ gibi akan bir biçimde tasarlanmış. Başka Bir Deyişle tuşlar arasında kaybolmadığınız gibi yakın dövüşte de tüm komboları kolay bir biçimde yapabiliyorsunuz. Tabi oyunu klavye ile oynama tasarınız varsa şahsen bir hakimiyetçi kullanmanızı tavsiye ederim. Yeri gelmişken oyunun PC sürümü DualSense desteğine de sahip. Ayrıca PS5 sürümünde olduğu gibi Örümcek Adam ağ attığında sesin hakimiyetçiden gelmesi gibi küçük ama oyuna fazlasıyla renk katan özellikler de es geçilmemiş.

Tabi aksiyon olduğu kadar aynı şey saklılık öğelerinde de geçerli. Bu iki işleyiş oyuna hoş yedirilmiş ve seçim oyunculara bırakılmış. Tabi öykü gereği bazı anlarda reyin sizi mecbur kılabiliyor ama genelinde büyük bir serbestlik söz konusu. Saklılık neşeli, yakın kavga et anlarına geçtiğinizde kişiliğin tüm marifetlerini kullanıyorsunuz. Düşmanları yerde, havada pataklıyor, özel donanımlarınızı kullanıyor ve bitirici vuruşlar ile sinematik bir kavga et sistemi ile karşılaşıyorsunuz. 

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Kavga Et sisteminden bahsetmişken kostümleri de unutmayalım. Oyunda kilidini de açabileceğiniz tonla kostüm bulunuyor Filmlerden çizgi romanlara kadar gördüğümüz çok değişik kostümler ile Manhattan sokaklarında ağ atabiliyorsunuz.

Ayrıca değişik kostümler ve bu kostümler ile birlikte gelen eforları da hesaba katmak gerek. Misalin Iron Spider kostümünü açtığınızda tıpkı Civil War çizgi romanında ya da Infinity War filminde olduğu gibi 4 tane metalik kola kavuşuyorsunuz. Her kostümün buna benzer değişik bir özelliği bulunuyor ve bu özellikleri dilediğiniz kostümde kullanmanıza da izin verilmiş. 

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Kostüm sayfasında ayrıca perk sistemine yer verilmiş. Kostümünüze üç değişik özellik atıyorsunuz. Burada genelde dayanıklılık, daha süratli kombolar ya da düşmanın sizi daha geç fark etmesi gibi perkler yer alıyor. Biraz evvel bahsettiğim gibi oyunda görev yaptıkça tecrübe puanı kazanıyor ve bu puanları üç bvefata parçalayan maharet ağacında kullanıyorsunuz. Kilidi açılan her yeni maharet sizin şehirde gezmenizde, dövüşlerde ya da ağ özelliklerinizde daha tesirli olmanızı sağlıyor. Kilidi açtıkça aslında kavga et sisteminin ne kadar değişikleştiğini de fark etmeye başlıyorsunuz.

Oyunda öykü gereği bazı noktalarda diğer şahsiyetleri de hakimiyet ediyoruz. Açıkçası bu işleyişi konsol sürümünde de hiç sevmemiştim. Oyunun geneline göre çok yavan kalıyor ve sürekli aynı şeyler ile karşılaşmaktan sıkılmaya başlıyorsunuz. Klasikte şehirde gezen ya da Spidey’in patakladığı suni zihin, aksiyon anlarında çok sırımıyor. Fakat bu bvefatlar sanki suni zekânın ne kadar makûs olduğunu göstermek için gözümüze smektepmiş gibi bir izlenim veriyor. Bunun dışında karşılaştığımız benzer bulmacalar ilk etapta tuhaf gelse de oyunun sıradanlaşan noktalarından bkocamansi haline geliyor. Ben bu kısımları bu hoş reyin için biraz gereksiz buldum diyebilirim.

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Gelelim oyunun grafiklerine. Oyunda küçük tefek buglar bulunuyor. Birkaç kere yine başlatmamız gerektiren kusurla da karşılaştım ama geneline baktığınızda bu reyin çok hoş gözüküyor. Aksiyon yapısı, şahsiyet tasarımları ve hepsinden ehemmiyetlisi şehir atmosferi oldukça başarılı. Oyunun dünyasının ve grafiklerinin ne kadar özenli hazırlandığını saptığınız her sokakta hissediyorsunuz.

Spider-Man PS4 sürümünde bile çok hoş gözüküyordu. PS5 sürümü ile bu iş bir adım daha ileri götürüldü ve PC sürümü ile birlikte konsol kısıtlamaları da ortadan kalktı diyebiliriz. Geniş ekran desteği ve çok daha ehemmiyetlisi sınırı kalkan FPS gidişatı oyunu çok daha akıcı oynamanıza imkân sağlıyor. RTX desteği ile birlikte oyunun atmosferine de büyük katkı sağlanmış. Gökdelenler arasında süzülürken gözünüzü alan ışıklar ya da sırça, objeler üzerine düşen yansımalar başarılı atmosferi bir tık daha ileri götürmüş. 

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Oyunun grafik ayarlarında birçok değer ile oynamak olası. DLSS ve FSR ayarı ile birlikte performans çoğalışı gözle görülür biçimde işliyor. PC sürümünde gölgeler ve ışıklandırma üzerine ayrıca ayrıntılı bir biçimde durulmuş. Unutmayın bu dolaysız port olan bir reyin değil, aksine PC teknolojilerini bütün anlamıyla kullanan bir üretim. Ayrıca sisteminiz çok güçlü değilse de üzülmeyin. Zira en düşük grafik ayarlarında bile Spider-Man oldukça hoş gözüküyor. Akıcı oynanışı ve o şehir atmosferini gözetmeyi başarıyor. Başka Bir Deyişle RTX ya da grafik saplantınız yoksa vasati bir PC’de bile bu serüvende Spider-Man’e rahatlıkla eşlik edebilirsiniz.

Sonuç olarak Spider-Man PC sürümü zati başarılı olan bir oyunun zincirlerini kırmış diyebiliriz. 2018 senesinde çıkan reyin aradan geçen bu kadar zamana karşın hala taş gibi duruyor ve hoş değişler ile aktüelliğini gözetmeye devam ediyor. Şayet süper kahraman temalı oyunları seviyorsanız kesinlikle tecrübe emeniz gereken bir serüvenin sizi bilave ettiğini söyleyebilirim. Unutmadan Spider-Man: Miles Morales oyunu da bu sene içerisinde PC sürümü ile karşımıza çıkacak.

Ersin Kılıç Ersin Kılıç 10.08.2022 – 18:03 Paylaş Remastered versiyonu ile karşımıza çıkan Marvel’s Spider-Man PC sürümünde, oyunun öyküsine ve genel zindelerine göz atıyoruz. Platformlar PC, PlayStation 4, PlayStation 5 Marvel's Spider-Man PC inceleme İmalci – Yayıncı Insomniac Games – Sony Interactive Entertainment Çoklu Oyuncu: Yok Reyin Cinsi: Aksiyon Sistem Gereksinimleri Merlin Puanı 85 4 Birey Oyladı Okur Vasatisı%93 Artılar + Oyunun dünyası ve atmosferi
+ Serbest gezme ve ağ özellikleri
+ Sadece aksiyona değil öyküye de odaklanıyor
+ Kavga Et sistemi, kostüm ve donanımlar
+ Grafikler Eksiler – Kocamanlı minikli yanılgılar
– Cılız yan şahsiyet görevleri

Spider-Man PC tahlil: En sevilen süper kahramanların başında gelen Örümcek Adam, Playstation serüvensından sonra nihayet PC sürümü ile karşımıza çıktı. İlk olarak 1962 senesinde Amazing Fantasy serisinden brey gösteren ve o zamandan beri cümbüş dünyasının ikonik kişiliklerinden bkocaman olmayı başaran Spidey, bu sefer ağlarını PC oyuncuları için atıyor.

Marvel’s Spider-Man PC tahlil

Stan Lee ve Steve Ditko’nun kaleminden çıkan Spider-Man’ın bu serüvensı 2018 senesinde PS4 için çıkmış ve akabinde remastered olarak PS5’e gelmişti. İşte oyunun PC sürümü de bu remastered versiyonundan aktarılmış vaziyette. Tabi PC’nin getirdiği avantajları da bu yolculukta çantasına koymayı bakımsızlık etmemiş. Bu ayrıntılara geçmeden evvel tabi oyunun genel hatlarını kısaca hatırlayalım.

Spider-Man kişiliğinin bu kadar sevilmesinin en büyük sebeplerinden bkocamansi insanların kendisi ile çok çabuk empati yapabilmesi. Başka Bir Deyişle süper kahraman yaşamı bir yana Örümcek Adam öykülerinde kişiliğin her zaman karşılaştığı olağan güçlüklere de şahitlik etmişizdir. İşte Insomniac Games sırf aksiyon oyunu sunmaktan ziyade, yeniden aksiyonun bol olduğu fakat şahsiyet öyküleri, Peter Parker’ın yaşadığı güçlükler ve diğer ayrıntılarla da süslediği bir tabakla karşımıza çıkmış. Zati oyunun en sevilen noktalarından bkocamansinin de bu sunumda uyuduğunu söylemek olası.

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Reyin boyunca filmlere, çizgi romanlara ve Örümcek Adam ile alakalı birçok mevzuya o kadar hoş ve tadında değinilmiş ki, bu küçük tatlar yemeği çok daha nefis bir hale sokmuş. Reyin alanında bulduğunuz bir gazete kupürü, duvarda gördüğünüz bir grafiti, Peter Parker’ın yaptığı söz sokmalar derken o özlenen Örümcek Adam atmosferi ve sunumu en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. 

Tabi New York, daha doğrusu Manhattan Adası olmadan Örümcek Adam düşünülemez. Her ne kadar film serisinde değişik bölgelere gitse de bu serüvendeki ana mekanımız belli. Insomniac havda süzülen şahsiyetimiz için olabildiğince canlı bir dünya oluşturmayı başarmış. Semanda oradan oraya ağ atarken altta gerçekten yaşayan bir dünya olduğunu hissediyorsunuz. Tabi sivil millet suni zihin olarak yoksun, emelleri tamamen o şehir atmosferine destek olmak. Fakat yeniden de size tepkisiz kalmıyorlar tabi.

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Oyunun mini görev sisteminde yapılacak tonla şey var. Telsiz istasyonlarını senkronize ederek haritayı açıyor, daha evvel bıraktığımız sırt çantalarını buluyor, basit suçları yasaklıyor, Kingpin’in çetelerini alaşağı ediyor, ehemmiyetli bölgeleri fotoğraflıyor ve Harry’nin araştırmalarına destekçi olmak gibi birçok mini görev peşinde koşuyoruz. Açıkçası tamamını yapmak için kastırmak belli bir süre sonra sıkıcı bir hale gelebilir. Fakat göreve doğru giderken, yolunuzun üzerinde olan ekstraları yaptığınızda hem tecrübe puanı kazanıyor hem de bu görevleri yavaş yavaş eksiltmiş oluyorsunuz.

Yeniden mi büyük efor büyük sorumluluk?

Marvel’s Spider-Man öykü olarak neyse ki her şeyi başa sarmamış. Bu öykünün zati onlarca değişik versiyonunu artık ezberledik denebilir. Bu sebeple öykü olarak Peter Parker’ın Örümcek Adam olmasından sekiz sene sonrasına gidiyoruz. Hatta birçok şahsiyeti zati tanıdığımızı varsayıyor reyin. Shocker, Kingpin, Doc Oct ve DLC’lerde daha ehemmiyetli bir rol oynayan Black Cat dahil hepsi öykümüzün evvelsinde Peter’ın yaşamında yer edinmiş.

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Yeri gelmişken evet, Marvel’s Spider-Man Remastered PC sürümünün içerisinde reyin için çıkan üç adet öykü içeriğine de yer verilmiş. Bu öyküler zati oyunun belli bir noktasından sonra açılıyor ve ana öyküye dahil oluyorlar. Tabi ana vakayı bitirip sonradan da ekstralara kasabiliyorsunuz, bu tamamen oyuncunun seçimine bırakılmış.

Oyunun öykü anlamında öne çıkan iki etmen var. Aksiyonu daha da yükselten bazı özel ara sahneler ve bu aksiyonu kesinlikle boğmayan dram öğeleri. Bu denge Spider-Man’de çok hoş bir biçimde korunmuş. Başka Bir Deyişle öyküyü zati kaba taslak biliyor olsanız da ne olacağını, daha da ehemmiyetlisi nasıl sunulacağını merakla bekliyorsunuz. Bu gidişat oyunun sadece aksiyon değil, aslında çok hoş bir öyküyü de bize sunduğunu gösteriyor. 

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Spider-Man çok fazla enerjiğe sahip olmasına rağmen hakimiyet açısından kolay bir reyin. Ağ atma, donanım seçimi, yakın kavga et zindeleri hepsi de yağ gibi akan bir biçimde tasarlanmış. Başka Bir Deyişle tuşlar arasında kaybolmadığınız gibi yakın dövüşte de tüm komboları kolay bir biçimde yapabiliyorsunuz. Tabi oyunu klavye ile oynama tasarınız varsa şahsen bir hakimiyetçi kullanmanızı tavsiye ederim. Yeri gelmişken oyunun PC sürümü DualSense desteğine de sahip. Ayrıca PS5 sürümünde olduğu gibi Örümcek Adam ağ attığında sesin hakimiyetçiden gelmesi gibi küçük ama oyuna fazlasıyla renk katan özellikler de es geçilmemiş.

Tabi aksiyon olduğu kadar aynı şey saklılık öğelerinde de geçerli. Bu iki işleyiş oyuna hoş yedirilmiş ve seçim oyunculara bırakılmış. Tabi öykü gereği bazı anlarda reyin sizi mecbur kılabiliyor ama genelinde büyük bir serbestlik söz konusu. Saklılık neşeli, yakın kavga et anlarına geçtiğinizde kişiliğin tüm marifetlerini kullanıyorsunuz. Düşmanları yerde, havada pataklıyor, özel donanımlarınızı kullanıyor ve bitirici vuruşlar ile sinematik bir kavga et sistemi ile karşılaşıyorsunuz. 

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Kavga Et sisteminden bahsetmişken kostümleri de unutmayalım. Oyunda kilidini de açabileceğiniz tonla kostüm bulunuyor Filmlerden çizgi romanlara kadar gördüğümüz çok değişik kostümler ile Manhattan sokaklarında ağ atabiliyorsunuz.

Ayrıca değişik kostümler ve bu kostümler ile birlikte gelen eforları da hesaba katmak gerek. Misalin Iron Spider kostümünü açtığınızda tıpkı Civil War çizgi romanında ya da Infinity War filminde olduğu gibi 4 tane metalik kola kavuşuyorsunuz. Her kostümün buna benzer değişik bir özelliği bulunuyor ve bu özellikleri dilediğiniz kostümde kullanmanıza da izin verilmiş. 

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Kostüm sayfasında ayrıca perk sistemine yer verilmiş. Kostümünüze üç değişik özellik atıyorsunuz. Burada genelde dayanıklılık, daha süratli kombolar ya da düşmanın sizi daha geç fark etmesi gibi perkler yer alıyor. Biraz evvel bahsettiğim gibi oyunda görev yaptıkça tecrübe puanı kazanıyor ve bu puanları üç bvefata parçalayan maharet ağacında kullanıyorsunuz. Kilidi açılan her yeni maharet sizin şehirde gezmenizde, dövüşlerde ya da ağ özelliklerinizde daha tesirli olmanızı sağlıyor. Kilidi açtıkça aslında kavga et sisteminin ne kadar değişikleştiğini de fark etmeye başlıyorsunuz.

Oyunda öykü gereği bazı noktalarda diğer şahsiyetleri de hakimiyet ediyoruz. Açıkçası bu işleyişi konsol sürümünde de hiç sevmemiştim. Oyunun geneline göre çok yavan kalıyor ve sürekli aynı şeyler ile karşılaşmaktan sıkılmaya başlıyorsunuz. Klasikte şehirde gezen ya da Spidey’in patakladığı suni zihin, aksiyon anlarında çok sırımıyor. Fakat bu bvefatlar sanki suni zekânın ne kadar makûs olduğunu göstermek için gözümüze smektepmiş gibi bir izlenim veriyor. Bunun dışında karşılaştığımız benzer bulmacalar ilk etapta tuhaf gelse de oyunun sıradanlaşan noktalarından bkocamansi haline geliyor. Ben bu kısımları bu hoş reyin için biraz gereksiz buldum diyebilirim.

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Gelelim oyunun grafiklerine. Oyunda küçük tefek buglar bulunuyor. Birkaç kere yine başlatmamız gerektiren kusurla da karşılaştım ama geneline baktığınızda bu reyin çok hoş gözüküyor. Aksiyon yapısı, şahsiyet tasarımları ve hepsinden ehemmiyetlisi şehir atmosferi oldukça başarılı. Oyunun dünyasının ve grafiklerinin ne kadar özenli hazırlandığını saptığınız her sokakta hissediyorsunuz.

Spider-Man PS4 sürümünde bile çok hoş gözüküyordu. PS5 sürümü ile bu iş bir adım daha ileri götürüldü ve PC sürümü ile birlikte konsol kısıtlamaları da ortadan kalktı diyebiliriz. Geniş ekran desteği ve çok daha ehemmiyetlisi sınırı kalkan FPS gidişatı oyunu çok daha akıcı oynamanıza imkân sağlıyor. RTX desteği ile birlikte oyunun atmosferine de büyük katkı sağlanmış. Gökdelenler arasında süzülürken gözünüzü alan ışıklar ya da sırça, objeler üzerine düşen yansımalar başarılı atmosferi bir tık daha ileri götürmüş. 

Marvel's Spider-Man PC inceleme

Oyunun grafik ayarlarında birçok değer ile oynamak olası. DLSS ve FSR ayarı ile birlikte performans çoğalışı gözle görülür biçimde işliyor. PC sürümünde gölgeler ve ışıklandırma üzerine ayrıca ayrıntılı bir biçimde durulmuş. Unutmayın bu dolaysız port olan bir reyin değil, aksine PC teknolojilerini bütün anlamıyla kullanan bir üretim. Ayrıca sisteminiz çok güçlü değilse de üzülmeyin. Zira en düşük grafik ayarlarında bile Spider-Man oldukça hoş gözüküyor. Akıcı oynanışı ve o şehir atmosferini gözetmeyi başarıyor. Başka Bir Deyişle RTX ya da grafik saplantınız yoksa vasati bir PC’de bile bu serüvende Spider-Man’e rahatlıkla eşlik edebilirsiniz.

Sonuç olarak Spider-Man PC sürümü zati başarılı olan bir oyunun zincirlerini kırmış diyebiliriz. 2018 senesinde çıkan reyin aradan geçen bu kadar zamana karşın hala taş gibi duruyor ve hoş değişler ile aktüelliğini gözetmeye devam ediyor. Şayet süper kahraman temalı oyunları seviyorsanız kesinlikle tecrübe emeniz gereken bir serüvenin sizi bilave ettiğini söyleyebilirim. Unutmadan Spider-Man: Miles Morales oyunu da bu sene içerisinde PC sürümü ile karşımıza çıkacak.

#Marvel’s Spider-Man Remastered #PC #PlayStation 4 #PlayStation 5 #Insomniac Games #Sony Interactive Entertainment #Aksiyon Yorumlar 36 MK Okuru MK Okuru 15.06.2023 04:27 Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 10.09.2022 05:00 Binalar kartondan yapılmış gibi duruyor ayrıca aynı binaları kopyalayıp birçok değişik bölgeye koymuşlar. Cevapla Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 4.09.2022 19:42 Kuzey

ey Cevapla Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 4.09.2022 19:40 Kuzey Cevapla Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 28.08.2022 23:10 Bu arada kostümü Iron Suit yaptım. arkadan çıkan robotik kollarla kavga etmek çok iyi. Batman ve Wolverine serisinden sonra ilk kez film oyunundan bu kadar zevk alıyorum. Cevapla Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 12.08.2022 23:08 Tabi oyunu klavye ile oynama tasarınız varsa şahsen bir hakimiyetçi kullanmanızı tavsiye ederim.

Elim terliyor, tuşlara basmak bir süre sonra yoruyor. : Kolla reyin oynamayı sevsek zati PC kullanmaz, PS almamakta inat etmezdik : Sırf bu sebeple god of war ragnarok çıkınca pc için bilave edeceğim Cevapla MK Okuru MK Okuru 28.08.2022 23:08 alışkanlık meselesi haklısınız. Klavyede oynayanlara ayrıca bir tavsiyem var. Oyunda shift tuşu ağ atma ve koşma. Bir zaman sonra serçe parmağınız yoruluyor. Ben de düşündüm ettim, ağ atma ve koşma tuşunu e yaptım : Fifada koşma tuşu olduğu e olduğu için daha çabuk alışıyorsunuz. : MK Okuru MK Okuru 15.08.2022 10:53 2003 gibi ps2 aldıktan sonra bir daha elimi klavyeye sürmedim bile. Şu anda sadece pc’de oynuyorum ve xbox hakimiyetler kullanıyorum. klavye mouse bana reyin oynuyormuşum hissini vermiyor belki mesleğim bilişim olduğundan çok klavye vs kullandığım içindir. Spider_hip Spider_hip 15.08.2022 03:00 Alışmayla ilgili herhalde. Ben de ps5’in son gamepad’ini aldım pc için, Yeniden de klavyede daha iyi oynuyorum. MK Okuru MK Okuru 13.08.2022 13:24 Ben bu cins oyunları mouse ile oynayamıyorum. Klavyede kavga et oyunlarını oynarım, rahat olur, FPS, serüven ve strateji iyi olur, ama öbürleri için gamepad en rahatı. Kalan Şahsiyet : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör Marvel's Spider-Man PC inceleme
Alakanızı Çekebilir Cyberpunk 2077: Phantom Liberty daha karanlık olacak Reyin Haberleri Cyberpunk 2077: Phantom Liberty daha karanlık olacak Keanu Reeves’e göre Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, daha karanlık ve daha distopik olacak. Jhonny Silverhand’in oyuncuyu, bu eylül ayında çıkacak olan Phantom Liberty DLC’si hakkında bizi nelerin bilave ettiğini açıkladı. 14.06.2023 22:03 FTC, Microsoft'un satın alımını durdurdu Reyin Haberleri FTC, Microsoft’un satın alımını durdurdu ABD Federal Ticaret Komisyonu FTC, Microsoft’un 68.7 milyar dolarlık Activision Blizzard satın alma önerisine geçici olarak yasak koydu. 14.06.2023 16:21 GTA 6 hakkında sır saklanıyor Reyin Haberleri GTA 6 hakkında sır saklanıyor GTA 5’e son gelen San Andreas Mercenarie aktüellemesi, Rockstar’dan bir gün “her şeyi açıklayacağına” dair söz veren bir mesaj saklıyor. Aynı zamanda, yeni gelen aktüelleme GTA 6 hakkında sır saklıyor olabilir. 14.06.2023 13:09 Diablo 4 34203 hata kodu nedir? Reyin Haberleri Diablo 4 34203 kusur kodu nedir? Yaygın bir sorun, reyin yüklenemediğinde ortaya çıkan “Diablo 4 34203 kusur kodu” sorunudur. Bu yazıda sebeplerini ve çözümlerini bulabilirsiniz. 14.06.2023 12:47 Valorant Challengers Türkiye şampiyonu eSpor Valorant Challengers Türkiye şampiyonu GAMEON’un bağlantı sponsoru olduğu Valorant Challengers Türkiye: Birlik Ligi’nde kazanan Digital Athletics ekibi oldu ve 160.000 TL’lik mükâfatı kazandı. 14.06.2023 02:32 Silent Hill 2 Remake çıkış tarihi Reyin Haberleri Silent Hill 2 Remake çıkış tarihi Avustralya’lı reyin satış sitesinde Silent Hill 2 Remake çıkış tarihi sarihe çıktı. Reyin ile buluşmamıza uzun bir süre kalmamış gibi görünüyor. 13.06.2023 13:27 Division mobil sürümü Ön Tahlil Division mobil sürümü Division Mobile sürümü olarak da adlandırabileceğimiz The Division Resurgence ilk bakış içeriğimizde oynadığımız imalin genel özelliklerine göz atıyoruz. 12.06.2023 21:28 Assassin's Creed Nexus duyuruldu Reyin Haberleri Assassin’s Creed Nexus duyuruldu Yeni Assassin’s Creed Nexus oyunu duyuruldu. VR için geliştirilen reyin bu senenin sonuna doğru yayınlanacak. 12.06.2023 21:27 Prince of Persia: The Lost Crown çıkış tarihi açıklandı Reyin Haberleri Prince of Persia: The Lost Crown çıkış tarihi açıklandı Geçtiğimiz günlerde orrtaya çıkan oyunun çıkış tarihi aktüellendi. Prince of Persia: The Lost Crown çıkış tarihi 18 Ocak 2024 olarak açıklandı. 12.06.2023 20:30 Popüler Haber Tahlil Teknoloji Epic Games ücretsiz oyunları 1021 Epic Games ücretsiz oyunları Phantom Liberty Goodies Collection GoG'da ücretsiz oldu 663 Phantom Liberty Goodies Collection GoG’da ücretsiz oldu Prince of Persia: The Lost Crown 415 Prince of Persia: The Lost Crown Starfield oynanış videosu 351 Starfield oynanış videosu Silent Hill 2 Remake çıkış tarihi 274 Silent Hill 2 Remake çıkış tarihi Daha Fazlası Diablo 4 inceleme 1425 Diablo 4 tahlil Star Wars Jedi: Survivor 1179 Star Wars Jedi: Survivor The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom 1156 The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Horizon Forbidden West: Burning Shores 668 Horizon Forbidden West: Burning Shores Redfall 539 Redfall Daha Fazlası PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar 19752 PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar Sony Patenti, yeni PlayStation 5 modelini doğruladı 453 Sony Tescili, yeni PlayStation 5 modelini doğruladı MSI MAG Coreliquid 360R V2 414 MSI MAG Coreliquid 360R V2 Razer Viper Mini Signature Edition 8000 Hz'a kavuştu 315 Razer Viper Mini Signature Edition 8000 Hz’a kavuştu Mcdodo katlanabilir ve taşınabilir şarj standını duyurdu 299 Mcdodo katlanabilir ve taşınabilir şarj standını duyurdu Daha Fazlası Merlin’in Kazanı İngilizce Metal Gear Solid story How to enable Diablo 4 Ray Tracing? Metal Gear 2: Solid Snake story Metal Gear Story The Elder Scrolls Online Necrom is out

Categories: PC
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ