Marvel Hayranlarına Sürpriz: Kaptan Amerika’nın Müzikali Yapılabilir

Marvel Hayranlarına Sürpriz: Kaptan Amerika’nın Müzikali Yapılabilir

Aralık 1, 2021 0

Uzun zamandır beklenen Spider-Man: No Way Home filmi haber başlıklarını süslemeye devam ederken Marvel âleminin en yeni dizisi Hawkeye, 24 Kasım tarihinde ilk kısmıyla hayranlarla buluştu. Seyircilerin genel izlenimi oldukça pozitif olsa da özellikle dizinin bir kısmı büyük ses getirdi. Cliff Burton’ın Hawkeye çocuklarıyla beraber Rogers: The Musical isimli müzikali izlediği sahne, dizinin hayranlarından büyük alkış topladı. Marvel Stüdyoları idare heyeti azası Trinh Tran da İlk Yenilmez Steve Rogers’ın Kaptan Amerika yaşamının anlatıldığı bu müzikali reel yaşama da taşımak istediğini belirtti.

Müzikalde söylenen ilk şarkı yayınlandı dahi:

Hayranların büyük alaka gösterdiği müzikalin ilk şarkısı YouTube ve Spotify gibi platformlar üzerinden paylaşılmaya başlandı. Reel yaşamda da ‘Marvel müzikali’ yapmayı istediğini belirten Tran, dizide gösterilen Rogers: The Musical’ın da öylesine bir teklif olarak filizlendiğini ancak daha sonra yazar takımının daha da alakalısını sürüklediğini söylüyor.

Rogers: The Musical sahneleri de internette paylaşıldı:

Serinin hayranlarının da hipotez edebileceği üzere Cliff Burton’ın bulunmak isteyeceği son yer; verdiği zorlu savaşların ve kaybettiği arkadaşların yer aldığı bir müzikal. Kendisinin canlandırıldığı bir müzikali izlemek de şahsiyetimiz için garip bir tecrübe. Avengers: The Endgame filminde kendini kurban eden en yakın dostu Natasha Romanoff’u Black Widow da görmeye direnemeyen Cliff Burton, şovun yarısında çıkmak zorunda kalıyor. Ancak hayranlar, sadece bir şarkının gösterildiği bu müzikalin tamamı için Marvel’a baskı yapmaya devam ediyor. Tran’dan gelen son açıklama da hayranların bu isteklerinin dinlendiğine işaret ediyor. Dizinin yeni kısmı Çarşamba günü Disney+ platformunda seyircilerle buluşacak.

Sizin bu müzikal hakkındaki düşünceleriniz neler? Bir Marvel müzikal şovu alakanızı sürükler mi? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Tags: Yenilmezler'den Bir Karakterin Müzikal Gösterisi Yapılabilir Categories: Sinema ve Dizi
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ