Little Nightmares, Limbo benzeri psikolojik korku oyunu Darq

Little Nightmares, Limbo benzeri psikolojik korku oyunu Darq

Aralık 4, 2019 0

Bağımsız oyun geliştiricisi Unfold Games‘in psikolojik, korku, bulmaca türündeki, Darq, Inside, Limbo, Little Nightmare oyunlarına olan benzerliğiyle oldukça dikkat çekiyor. Bu sene sonuna doğru Steam üzerinden çıkış yapacak olan oyunun, ekran görüntüleri ve oynanış fragmanı oldukça ilgi çekici görünüyor.

Psikolojik korku oyunu Darq’tan yeni oynanış videosu geldi

Unfold Games, psikolojik korku oyunu, bulmaca oyunu Darq’tan yeni ekran görüntüleri ve bir de oynanış videosu yayınladı. Darq’ta Lloyd adlı karakterin bir kabus içinde kapana kısılması konu ediliyor. Bir kabusun içinde hapsolan Lloyd zaman geçtikçe, nasıl hayatta kalınacağını ve rüyalar alemini nasıl kullanacağını, manipüle edeceğini öğreniyor.İki ve Üç boyutlu oyun dünyasını birlikte kullanan Darq’ın müziklerini Holywood’da çalışmış olan Wlad Marhulets yapıyor. Fizik yasalarını bükme odaklı bulmacalar üzerine kurulu oyunda , her oynanışta değişen, tam çözümlerin bu oyunda işe yaramayacağı bir oynanış olacağı vurgulanıyor. Darq’ta aynı zamanda oyuncunun seçimlerine göre değişiklik gösteren birden fazla son yer alacak. Darq için yayınlanan tanıtım videosuna ve ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

Little Nightmares, Limbo benzeri psikolojik korku oyunu DarqLittle Nightmares, Limbo benzeri psikolojik korku oyunu DarqLittle Nightmares, Limbo benzeri psikolojik korku oyunu DarqLittle Nightmares, Limbo benzeri psikolojik korku oyunu DarqLittle Nightmares, Limbo benzeri psikolojik korku oyunu Darq