Line of Sight: Vietnam

Line of Sight: Vietnam

Aralık 3, 2019 0

Yine bir savaş oyunu ile karşı karşıyayız. Farkında mısınız bilmiyorum ama, çıkan her on oyundan sekizi mutlaka savaş konusunu işliyor. Amerika’nın nasıl bir Ülke olduğu artık apaçık ortada oyunlarla kendilerini allayıp pulluyorlar, ama olay gerçeklere geldiği zaman, oyunlarda olduğu gibi eser yok. Özellikle konu Vietnam olunca, herkes biliyor ki Amerika hayatındaki en kötü yenilgiyi orda aldı. Ama ne yapıyor, yine de Vietnam konulu oyunlar durmadan raflarda yerini alıyor. Evet şimdiki oyunumuz da Vietnam’da geçiyor, bir de biz gidelim şu Vietnam’a bakalım yenilginin tadı nasılmış. Şimdiden söyleyeyim, oyunun büyük bir bölümü ya sürünerek yada çömelmiş bir şekilde ilerlemeyle geçecek.

Line Of Sight: Vietnam

Görev 1: Otomatik makineliyi ortadan kaldırmak
Görev 2: Düşen helikopteri bulmak ve kurtulan var mı diye kontrol etmek, ayrıca HQ ile iletişime geçmek
Görev 3: Çıkışa gitmek

Elimizde sadece bir bıçak, bir ufak kılıç ve bir de tabanca bulunuyor. Size ateş açılan yönü namlunun ucundaki target işaretinde görebilirsiniz. Şimdi sol üst köşedeki pusuladan yönünüzü bulabilirsiniz. Hemen soldan tepeyi çıkın ve sağa devam edin. İlerde patikada iki Vietconglu asker çömelmiş bir halde devriye geziyorlar. Onlara dikkat edin, siz en soldan yerde çömelerek ilerleyin, pusulayı takip edin, uzunca bir süre ilerledikten sonra, makinelinin bulunduğu yere geleceksiniz, yavaş yavaş sürünerek aşağıya bakın ve tahta balkonda bulunan askerleri öldürün., birinci görev tamam. 

Patikanın ters yönüne ilerlemeye başlayın, biraz ilerleyince karşıdan iki Vietcong çıkacak, yola devam edin, birazdan ufak bir açıklık göreceksiniz, sol tarafta bir tümsek var oradan sürünerek yukarıya çıkın. Karşıda solda çalılıkların arasındaki Vietconglu’ya dikkat. Çalılıkların arasından ilerleyin, aşağıda iki Vietconglu asker var, yavaşça sürünerek yaklaşabileceğiniz kadar yaklaşın ve onları öldürün. Şimdi gidebildiğiniz yere kadar sola gidin ve helikopterin bulunduğu yere gelin, öncelikle patlama bölgesinin biraz gerisinde bekleyen, gözcü komutanı öldürün ve hemen helikopterin bulunduğu yere sol tarafta ilerlemeye başlayın. Biraz gittikten sonra hemen eğilin ve arkanızdan gelen askerleri öldürün. Ardından helikopterin bulunduğu yerde bulanan askeri de öldürün. Helikopterin oradaki telsizden gelen haberle harekete geçin ve pusulanın gösterdiği yöne gitmeye başlayın.

Soldan kayaların oradan tümseği çıkın ve sola sürünerek devam edin. İlerde çalıların arkasındaki Vietconglu’nun arkasından kafasına vurarak onu öldürün ve hiç kıpırdamadan diğer iki askerin de gelmesini bekleyip onları götürürken aşağıya indirin. Pusulayı takip ederek bölümü bitirin

Tags: Aksiyon, line of sight vietnam, PC Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts