Köpeğini Helyum Balonlarla Uçuran YouTuber Tutuklandı

Mayıs 28, 2021 0

YouTuber’ların daha fazla izlenmeye ulaşmak için yapabileceklerinin hududu yok üzere görünüyor. Lakin bu “daha fazla izlenme” eforları, vakit zaman YouTuber‘ların yasal hudutları aşmalarına ve hakim karşısına çıkmalarına da neden oluyor.

Kanalında 4 milyon abonesi bulunan 32 yaşındaki Hint YouTuber Gaurav Sharma, geçtiğimiz periyotta yayınlamış olduğu bir görüntüde köpeğini kurdeleler ile helyum balonlarına bağlamış ve denetimli bir formda havalanmasını sağlamıştı. Bir binanın ikinci katına kadar yükselen köpek, ikinci katta bulunan biri tarafından inançlı bir formda alınmıştı.

İddia edebileceğiniz bu görüntü, YouTuber Sharma’nın oldukça başını ağrıttı. Evvel gelen reaksiyonlar üzerinde görüntüyü yayından kaldıran YouTuber, sonrasında ise bir özür görüntüsü yayınladı. Fakat tüm bunlar, Sharma’nın polisin radarından kaçabilmesi için kâfi olmadı.

Asian News International (ANI) tarafından paylaşılan bilgilere nazaran bir hayvan hakları örgütü olan People for Animals (PFA) tarafından yapılan şikayet ile birlikte 32 yaşındaki Hint YouTuber, polis tarafından tutuklandı. Bir hayvansever olduğunu ve görüntü sırasında tüm güvenlik tedbirlerini aldığını tabir eden Gaurav Sharma, buna karşın kusurunun farkında olduğunu belirterek özür diledi. Sharma’nın nasıl bir ceza alacağı şimdi bilinmiyor.

Tags: video, Youtuber Categories: Bilgisayar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts