Knights of the Force

Knights of the Force

Aralık 3, 2019 0

Yapımını bir Star Wars fanı ve bilgisayar programcısı olan Osman Günyaz’ın üstlendiği, çalışmaları yaklaşık 2 senedir süren ve dünya çapında büyük bir fan kitlesi tarafından takip edilen Jedi Knight serileri genişleme paketi Knights of the Force modunun önincelemesi ile karşınızdayız.

Getirdiği yeni standartlar ve gelişmiş özellikler:

Orijinal Star Wars film serilerinden 70 yeni star wars karakteri, 100 skin, 25 yeni light saber, 80 harita, 20 Araç, 30 yeni bolum (orijinal film bölümleri), 70 den fazla yeni npc, 15 gelişmiş yeni menu. Kısaca dolu dolu, tam bir Star Wars çılgınlığına hazır olun. Detaylara geçecek olursak; tüm bu harita ve modeller film standartlarına göre yeniden geliştirilip daha gerçekçi hale getirilmişler. Mod hem Jedi Academy hem de Jedi Outcast’i destekliyor. Kurulum esnasında paketi hangi oyunun üzerine kuracağınızı ayarlıyorsunuz gerisini setup otomatik hallediyor. Paketin kurulumundan hemen sonra oyunun yeni menüsü sizi karşılıyor. Bu menüde yeni gelen bölümlere direkt olarak başlayabilmeniz sağlanmış.

Oyundaki yeni bölümlerden bazıları:

SW Episode I Escape from Trade Federation ship
SW Episode I Duel of the fates
SW Episode I Naboo Reactor Room
SW Episode II Revenge of the Anakin
SW Episode II Geonosis Arena
SW Episode II Geonosis Hanger
SW Episode II Jango’s Escape
SW Episode II Coruscant Bar’s street
SW Episode IV Mos Eisley Spaceport
SW Episode IV Death Star
SW Episode V Boba’s Escape
SW Episode V Duel at Bespin
SW Episode VI Duel in the Throne room
SW Episode VI Escape from Jabba’s Palace
SW Episode VI Escape from Jabba’s Sail barge

Yeni bölümlere sinematikler de eklenmiş. 70 yeni karakterin seslendirilmesinde de orijinal film replikleri kullanılmış. Ayrıca mod içinde Raven’nın Siege oyun tipi için hazırladığı Yıldız Destroyeri haritası da var. Bu haritada X-wing kullanarak yıldız gemisine saldırıyor veya Tie fighterlarla yıldız destroyerini koruyorsunuz.

Tags: Aksiyon, knights of the force, PC Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts