Knight Online: Chaos

Knight Online: Chaos

Aralık 5, 2019 0

Devasa diyarların en ehemmiyetli imallerinden bir tanesi olan Knight Online, yeni geliştirilen Chaos adlı eklentisiyle, oyuncuları bir defa daha etkilemeyi, son süratle süren gayretleri daha da coşkulu bir hale getirmeyi tasarlıyor. İmalcilerden Joseph Willmon ile yeni eklenti koliyi üzerine konuştuk.

Uzun bir aranın ardından ayrıntılı bir yamayı oyunculara sunacaksınız. Bu yamayla beraber oyuna dahil olacak en ehemmiyetli özellik nedir?

Knight Online: Chaos Chaos yamasının en yeni özelliği Chaos Dungeon Kargaşa Zindanı. Burada oyuncular darmadağınık bir savaş civarında birbirlerine karşı cephe alıyor ve bu oyunda “taraf” diye de bir şey yok. Faallik başladığında oyuncular daha önceki ama harikulade bir kaleye çağrılıyor; orada silah ve zırhlarıyla tertemiz bir görünüm alıyorlar. Bunun sebebi de tüm oyuncuları denk şartlarda bir araya getirmek ve çatışma tutuştuğunda daha da stratejik düşünmelerini sağlamak. Herkes zindanda bir araya gelince, oyunculara evvel şahsiyetlerini oluşturmaları, marifet çubuğunu ayarlamaları ve strateji tanımlamaları için özel bir müddet tanınıyor. Bu tehlikesiz özel vaktin ardından oyuncular hep beraber kıran kırana bir gayrete başlıyorlar. Chaos faalliği sırasında Chaos küpleri toplayarak daha çok marifet kazanmak da olası. Bu küpler oyuncuların nasıl savaşacağını gösteren bir hayli alternatif sunuyor.

Chaos Dungeon’a katılan oyuncular bir hayli sürpriz eşyayla da mükâfatlandırılıyor. En iyi savaşçılar birer “Oracle” kazanıyor ve bunu yeni yamadaki tertemiz bir eşyayla değiştirebiliyorlar: Kanatlar! Kanatlarda bir hayli değişik seviye mevcut ve biri öbürünü çekemetecek kadar iyi özellikler kazandırıyor.

Knight Online: Chaos
Yeni yamayla beraber oyuna dahil olan dünyalar, silahlar, beceriler vs. neler? Bunlar hakkında azıcık bilgi verir misiniz?

Oyunun beni de çok heyecanlandıran yeni özelliklerinden biri de madencilik özelliği. Madenler oyuncuların amaçlarına erişebilmeleri için yeni fırsatlar sunuyor. oyuncular arazinin muhtelif yerlerine ufalamış olan maden madenlerine gidiyor ve baltalarıyla kazdıkları maden sayesinde yeni eşya ve tecrübe elde edebiliyorlar. Misalin, bunlardan birinin ismi “Sırlı Cevher”. Sırlı Cevher birbirinden değişik pek çok eşyaya dönüşebiliyor ve bunların ne olduğunu bulmak için yapılması gereken tek şey madenlerin kazılması oluyor.

Tags: knight online chaos, PC, Role Playing Game Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts