Karaoke Mikrofonlarını Hazırlayın: Spotify'a 'Şarkı Lafı' Özelliği Geldi

Karaoke Mikrofonlarını Hazırlayın: Spotify’a ‘Şarkı Lafı’ Özelliği Geldi

Aralık 2, 2021 0

Dünya genelinde en çok kullanılan çevrimiçi müzik dinleme platformlarından biri olan Spotify, son yarıyılda yeni aktüellemeler ve özellikler üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz aylarda çalma listelerine müteveccih getirdiği yenilikle konuşulan Spotify, şimdi de kullanan herkesin neşe alabileceği yeni bir özellikle karşımızda.

Spotify’ın bugün yayınladığı bir blog yazısı ile duyurduğu yeni özellik ‘Şarkı Lafları’. Artık hem premium kullanıcıları hem de platformu fiyatsız kullanan tüm kullanıcılar, dinledikleri şarkıların laflarını görebilecekler. 

Özellik tüm aygıtlarda kullanılabilecek:

Spotify Şarkı Sözleri

Spotify’ın yeniliği paylaştığı blog yazısında yer alan bilgilere göre, bu özelliği hem mobilde hem masaüstünde hem de televizyonda kullanmak olası olacak. Tüm uslu telefonların ve Android TV’lerin yanında özellik aynı zamanda Playstation 4, Playstation 5 ve XBox One’da da kullanılabilecek.

Özellik bugün haysiyetiyle dünya genelinde kullanıma sunulmuş gidişatta. Şayet bu yeni özelliğin nasıl göründüğünü merak ederseniz, Spotify’da bir şarkı dinlerken oynatma ekranında altta çıkan ‘Şarkı lafları’ kısmını yukarıya kaydırıp lafları göreöğrenir, dilerseniz üzerine tıklayarak lafları bütün ekran olarak kullanabilirsiniz.

Tags: Spotify'a 'Şarkı Sözü' Özelliği Geldi Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ