KAÇIRMAYIN! Metro Exodus'un ön sipariş fiyatı sadece 89 TL!

KAÇIRMAYIN! Metro Exodus’un ön sipariş fiyatı sadece 89 TL!

Aralık 4, 2019 0

Oyun fiyatlarının başını alıp gittiği bu dönemde ön siparişe açılan Metro Exodus, bu ön sipariş fiyatı ile oyun severleri fazlasıyla sevindireceğe benziyor. Çünkü geçtiğimiz saatlerde ön siparişe açılan Metro Exodus, an itibari ile sadece 89 TL fiyatı ile satılıyor.

Metro Exodus’un ön sipariş fiyatı oldukça avantajlı

Döviz kurunun oldukça yükseldiği bu günlerde oyun severlerin en çok merak ettiği noktalardan birisi de oyun fiyatlarında yaşanan dalgalanmalar. hatta Steam’in de döviz kuruna göre bir uygulama yapabileceği konuşuluyordu. İşte tam da bu karmaşık dönemde ön siparişe açılan Metro Exodus, sadece 89 TL ile satışa çıktı. 22 Şubat 2019’da çıkacak oyunun normal sürümü 89 TL satış fiyatına sahipken, genişleme paketini de içeren Gold Edition sürümü ise 123 TL gibi oldukça avantajlı bir fiyat ile ön siparişe açıldı. üstelik oyunun ön siparişinde müzik albümü ve dijital sanatsal çizim kitapçığı da bulunmakta.

Açıkçası bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız ve Metro Exodus alınacaklar listenizdeyse elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Oyun oldukça avantajlı bir şekilde çıkmış olsa da ilerleyen dönemlerde bir düzeltme ile fiyatının artma ihtimali de bulunuyor. Diğer yandan konsol sürümleri ise 299 TL gibi bir fiyata sahip.

KAÇIRMAYIN! Metro Exodus'un ön sipariş fiyatı sadece 89 TL!

Tags: Aksiyon, Deep Silver, Metro: Exodus, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts