Jahrein, Sözü Alınmak Üzere Karakola Çağrıldı

Mayıs 25, 2021 0

Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş, geçtiğimiz haftalarda PqueeN’in canlı yayınına katılmıştı. Geçtiğimiz günlerde de İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu, açtığı Twitch hesabıyla gündeme gelmişti. Şimdiyse tekrar geçtiğimiz günlerde CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile gerçekleştirdiği canlı yayınla birlikte Jahrein (Ahmet Sonuç) gündemde.

Ülkemizin en önde gelen yayıncılarından olan Jahrein, Twitter üzerinden sözü alınmak üzere karakola çağrıldığını takipçileriyle paylaştı. Durumu takipçilerine sıralı gönderiler halinde aktaran ünlü yayıncı, tabire çağrılma sebebini bilmediğinden ve pek çok kişinin aksini sav etmesine rağmen karışık halde olan evrakından da bahsetti.

Jahrein’in attığı tweet’ler:

Jahrein, bahse direkt girdiği tweet’lerine karakoldan arandığını ve tekrar tabire çağrıldığını belirterek başladı. Geçmişte çağrıldığı şubelerin numaralarının kendisinde kayıtlı olduğundan ve bahisle ilgili şimdi bilgisi olmadığından bahseden yayıncı, kendisi hakkında haksız tabirlerde bulunan, bahsettiği kadar ıstırapta olmadığını argüman eden insanlara da karşılık verdi.

Evrakının karışık olduğundan ve rastgele bir olayla ilgisi olmamasına rağmen eşinin paylaştığı gönderilerin de evraka dahil edildiğini belirten Jahrein; kendisine, sevdiklerine ve kıymetlerine hakaretlerde bulunan 16 bireyden de şikayetçi olduğunu ve onlardan gelecek olan haberi bir müddettir beklediğini, ama iş kendisine döndüğünde çabucak arandığını söz etti.

Jahrein, gönderilerinin sonunda, korkmadığını ve öteki insanların da konuşmaktan korkmamaları gerektiğini tabir etti. Bu gönderilerin sonuna da akıl sıhhatinin çok yerinde olduğunu, asla pes etmeyeceğini ve kendine ziyan vermeyeceğini de ekledi.

Tags: Tabir Categories: Bilgisayar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts