Humble Bundle, Team17'nin oyunlarını paket haline getirdi

Humble Bundle, Team17’nin oyunlarını paket haline getirdi

Aralık 4, 2019 0

Humble Bundle; gerek verdiği ücretsiz oyunlarla, gerekse zaman zaman yaptığı paketlerle oyuncuların en sevdiği sitelerden birisi. 4 Aralık 2018 tarihinde yayımladığı son paket ise oyunculara eğlenceli oyunlar sunuyor.

Humble Team17 Bundle’da eğlenceli oyunlar yer alıyor

Humble Bundle’ın sitesinde yer alan yeni paketle birlikte 7 farklı oyunu ve 4 farklı indirilebilir içeriği uygun fiyatla alma imkanına kavuşuyoruz. Humble Team17 Bundle, bizlere Team17 firmasının en eğlenceli oyunlarını getiriyor. 

Humble Team17 Bundle paketinde, 1 dolar ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar şunlar; Penarium (Steam fiyatı 18 TL), Worms Clan Wars (Steam fiyatı 39 TL) ve Interplanetary: Enhanced Edition (Steam fiyatı 24 TL).

Pakette ortalamadan fazla ödeyerek (An itibariyle 5.50 dolar yani yaklaşık 30 TL) sahip olabileceğiniz oyunlar arasında The Escapists (Steam fiyatı 27 TL),  Overcooked: Gourmet Edition (Steam fiyatı 44.59 TL),  Sheltered Stasis (Steam fiyatı 6 TL) yer alıyor. Ayrıca bu paketle birlikte The Escapists için  dört tane indirilebilir içerik (Alcatraz, Escape Team, Duct Tapes Forever ve Fhurst Peak Correctional Facility – toplam Steam fiyatları 22 TL) sizlerin olacak.  

Humble Team17 Bundle paketinin yıldızı ise 10 dolar ödeyerek sahip olabileceğiniz Worms W.M.D (Steam fiyatı 65 TL).

Humble Team17 Bundle’ın içinde yer alan oyunları şu an Steam üzerinden almak isterseniz ödemeniz gereken tutar 245 TL. Tüm oyunlara ve içeriklere uygun fiyata sahip olmak isteyenler için linki şöyle bırakıyorum. 

Tags: Humble Bundle, PC, Penarium, The Escapists, Worms W.M.D Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts