Hogwarts Legacy oyunundan ne beklemeliyiz? - Ön İnceleme

Hogwarts Legacy oyunundan ne beklemeliyiz? – Ön İnceleme

Haziran 11, 2023 0

Harry Potter kâinatini konu alan ve Avalanche Software tarafından geliştirilen Hogwarts Legacy ön inceleme içeriğimizde sizler için oyunun ortaya çıkan tüm ayrıntılarını sıralayıp, reyin çıkmadan bilmeniz gereken her şeyi derliyoruz. Bu sayede siz kıymetli oyuncular yeni çıkacak RPG oyunundan neler bekleyip neler beklememeniz gerektiğini çok daha iyi anlayacaksınız diye umuyoruz. Gelin hep birlikte coşkuyla beklenen yeni Harry Potter oyunu bize neler taahhüt ediyor, birlikte bakalım!

Oyunun temel hatlarına bakalım

Her şeyden evvel oyundan beklentilerimizi belirlemek için bilmemiz gereken bazı şeyler var. Bunlardan ilki ve en önemlisi, oyunda Harry Potter’ın bulunmayacak olması. Hogwarts Legacy tamamen kendi karakterinizi oluşturup, yeteneklerini ve özelliklerini geliştirdiğiniz bir RPG oyunu. Reyin, bir karakterin hikayesini oynamak yerine kendi karakterinizi oluşturup onun hikayesini şekillendirmeniz üzerine tasarlanmış. Hikaye demişken, kitapların yazarı olan J.K. Rowling’in oyunun geliştirme sürecine hiçbir şekilde dahil edilmediğini de söyleyelim.

Hogwarts Legacy ön inceleme

J.K. Rowling oyunun üretim aşamasında olmasa da, kitapların yazarı olduğundan oyunla dolaylı yoldan bir bağlantısı olduğunu söyleyebiliriz. Yine de oyunda anlatılan hikaye, geliştiricinin de tabiriyle “J.K. Rowling’in hikayesi değil”. Hatta yazarın Twitter üzerinde yaptığı paylaşımlar nedeniyle transfobik olarak eleştirilmesine sebep olan bazı gidişatların üstüne geliştirici ekip oyunda transseksüel karakterlerin oluşturmasına da izin verecek. Yani Hogwarts Legacy’de büyücü karakterinizi trans birey olarak oluşturabileceksiniz. Erkek bedenini seçerek oluşturduğunuz karakterinizde kadın sesleri kullanabileceksiniz. Bu konunun kavgaları da hayli uzamış ve 2021’in başlarında üretimcinin istifa etmesiyle sonuçlanmıştı.

Oyunun ayrıntılarına yönelmeden evvel şu kritik bilgiyi de verelim; üretim mikro ödeme içermeyecek. Yani reyin size  herhangi bir reyin içi satın alım diretmeyecek. Bununla birlikte tek oyunculu bir deneyim olacağı için online co-op özelliği de bulunmayacak. Yani yeni RPG oyunundan beklentiniz arkadaşlarınızla birlikte oynamak ise, bu bilgi ışığında beklentilerinizi tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Hogwarts Legacy çıkış tarihi

Henüz kesin bir gün duyurulmuş olmasa da Hogwarts Legacy çıkış tarihi Aralık 2022 olarak belirlenmiş gidişatta. Ancak bazı sızıntılar oyunun 6 Aralık tarihinde çıkacağına işaret eden ipuçları içeriyor. Aralık ayında, bir ihtimal de ayın hemen başında reyin PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X / S ve PC platformları için piyasaya sürülecek.

Ayrıca üretim bir RPG oyunu olduğu için bu bilgilendirmeyi de yapalım, Hogwarts Legacy Cinskçe dil desteği içermeyecek. Yani oyunu İngilizce -başka diller biliyorsanız da o dillerde- oynamanız gerekecek. 

Hogwarts Legacy oynanış mekanikleri nasıl olacak?

Hogwarts Legacy tamamı ile kendi karakterimizi oluşturduğunuz bir açık dünya RPG oyunu olarak karşımıza çıkacak. Karakter oluşturma ekranı ile ilgili henüz çok fazla ayrıntı verilmese de elimizdeki ipuçları ile yeterince ayrıntılı olacağını söyleyebiliriz. Tabi yine de Baldur’s Gate ya da Divinity oyunlarındaki gibi inanılmaz ayrıntılı karakter oluşturma ekranları beklememekte fayda var.

Hogwarts Legacy Karakter Yaratma

Oluşturduğunuz karakterinizi dört Hogwarts binasından birine yerleştirdikten sonra asıl serüven başlıyor. Yurda yerleşip derslere girerek büyücülük ve temellerini öğreneceksiniz. Oyunun tutorial kısmını bu şekilde yedirmiş olmaları da oynarken hissettiğiniz Harry Potter atmosferinin dağılmasını engelleyecektir.

Savaş mekanikleri

Kavga Et sistemine baktığımızda genel olarak çoklu düşmanları tek tek elimine etmeye yönelik bir sistemin oturtulduğunu görüyoruz. Tabi yine alan hasarı veren yetenekler de bulunacak. Düşmanların fiziksel kabiliyetlerini elinden alarak, dondurarak, sersemleterek onlara kombolar uygulayarak etkisiz hale getiriyoruz. Bununla birlikte çeşitli etraf etkileşimleri de kavga et sisteminin içerisine yedirilmiş. Alttaki oynanış videosunda da görebileceğiniz gibi, oyuncular düşmanın üzerine etraftaki bir varili atarak patlatıp hasar verebilecek. Tabi buna dayanarak oyunun dünyasından bize çok daha çeşitli etraf etkileşimleri sunmasını bekleyebiliriz.

Oyuncuya dünyasının çeşitli yerlerinde gayretler sunan Hogwarts Legacy, bitirilen gayretlerden sonra ödül olarak tecrübe puanı verecek. Seviye yükseldikçe seçtiğiniz becerilerde karakterinizi geliştirip, kendi reyin stilinize en uygun alanda ustalaşabileceksiniz. Aynı zamanda bu büyüleri kullanarak oyundaki bulmacaları çözerek gizli mekanlara ve zindanlara girebileceksiniz. Geliştirici Mart ayında yayınladığı videoda buna dair bazı örnekler göstermişti. 

Yine bu yeteneklerinizi kullanarak açık dünyada kendinize yollar açmanız da mümkün olacak. Yıkılmış köprüleri büyüyle yeniden inşa etmek gibi bazı mekaniklerin oyuna yedirildiğini oynanış videosunda görmüştük. Bunun oyunun her yerinde mi yoksa sadece belli yerlerde mi olduğu ise henüz belirsizliğini koruyor.

Ekipman bulma ve geliştirme

Bu yetenek ve gelişim sistemine ek olarak RPG oyunlarından aşina olduğumuz ekipman değiştirme ve geliştirme seçenekleri de mevcut olacak. Saldırı ve savunma kapasitenizi etkileyecek olan ekipmanları bularak ya da satın alarak giyip, geliştirerek özelliklerini güçlendirebileceksiniz. Konu hakkında herhangi bir ayrıntı verilmese de temennimiz, farklı reyin stillerine yönelik farklı ekipmanların karşımıza çıkması güzergahında olacaktır. Ayrıca oyunda iksir yapma, sihirli otlar yetiştirme gibi bazı mekaniklerin de yer aldığını belirtelim.

Hogwarts Legacy dövüş sistemi

Tabi bu kadar savaş hazırlığı yaptıktan sonra oyunun düşmanlarına da değinmek gerekecek. Karşınıza sizin gibi sihirli asa kullanan büyücüler çıkabileceği gibi savunma ve saldırı yetenekleri değişiklik gösteren diğer yaratıklarla da savaşabileceksiniz. Savaşırken düşmanların cılız noktalarını tespit ederek bunlara yönelmeniz ve hepsine farklı şekilde yaklaşmanız gerekecek. Onlar da sizinle farklı yollardan savaşacak. Bazıları size hasar vermeye yönelirken diğerleri hareket kabiliyetinizi elinizden alacak. Bu gidişatın çok iyi işlendiği Witcher 3 oyununu oynadıysanız, bu cins özelliklerin RPG oyunlarında nasıl etkileri olduğunu biliyorsunuz demektir. Her düşmana ayrı hazırlanmak ve farklı taktiklerle savaşmak, oyunun uzun vadede mekanikler bakımından tekrara düşmesini engelleyecektir.

Yoldaşlarınızla birlikte hikayede ilerleyebileceksiniz

Bazı Bethesda oyunlarından gördüğümüz yoldaş sistemi de yine Hogwarts Legacy oyununda karşımıza çıkacak. Okuldan edindiğiniz arkadaşlar hikayeniz boyunca sizin yanınızda olarak ilerlemenize takviyeci olacak. Bu sırada onların hikayesini bilme şansınız da bulunacak. Hepsinin kendisine has özellikleri bulunacak ve bu da yoldaşlarınızı, arkadaşlarınızı seçerken kendi reyin stilinizi geride bırakmanızı önleyecektir. Bu kısım bir yerde, oyunda online co-op olmamasının yarattığı boşluk hissini de giderecektir.

Hogwarts Legacy yoldaş sistemi

Oyunun belki de en çok sevilecek özelliklerinden biri olma potansiyeli taşıyan kendi alanınızı oluşturma özelliği de bulunuyor. İhtiyaç dinlediğiniz nesneleri size sağlayacak, içerisinde büyülü bitkiler yetiştirebileceğiniz, eşyalarınızı geliştirebileceğiniz bir alanınız bulunacak. Tabi oyunun dünyası, Hogwarts sınırlarıyla kısıtlı da kalmayacak. Duvarların ötesinde keşfedilmeyi bekleyen gizemler ve yüzleşeceğiniz düşmanlar da bulunuyor. Örneğin ihtiyaç dinlediğiniz kaynakları sağlayabileceğiniz “Hogsmeade” köyü bunlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu cins mekanlar sizi tüccarlarla tanıştıracak ve yine onların da hikayelerini öğrenebileceksiniz.

Mevsim döngüsü ve dinamik hava vaziyetleri de bulunacak

Yaşayan bir dünya hissi vermek ismine dinamik hava gidişatı değişimleri ve mevsim döngüleri de yine oyunun dünyasında karşımıza çıkacak. Hogwarts Legacy’nin dünyası da bu hava gidişatlarına tepki gösterecek, kar yağdığı zaman yerler karla kaplanırken yağmurlarda su birikintileri görmek mümkün olacak. Tabi bunu en iyi şekilde deneyimlemenin tek yolu, oyunu oynamak olacağı için burada ne kadar ifade etsek de havada kalabilir. Görmek lazım…

Hogwarts Legacy Room of Requirement

Genel hatları ve duyurulan bütün ayrıntıları ile Hogwarts Legacy hakkında bildiklerimiz şimdilik bu kadar. Oyunun 2022 Aralık ayı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. PlayStation ve Xbox’ın hem eski hem de yeni nesil konsollarına çıkacak reyin, Nintendo Switch ve Microsoft Windows için de PC sürümüyle piyasaya sürülecek. Oyuncular tarafında beklentiler yüksek, umarız çıkışta bütün bu beklentiler karşılanabilir. Sizler de görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Alparslan Gürlek Alparslan Gürlek 6.08.2022 – 13:36 Paylaş Harry Potter kâinatinde geçen Hogwarts Legacy nasıl bir reyin olacak? Duyurulan bütün ayrıntılar ile birlikte ön inceleme yazımız sizlerle!

Harry Potter kâinatini konu alan ve Avalanche Software tarafından geliştirilen Hogwarts Legacy ön inceleme içeriğimizde sizler için oyunun ortaya çıkan tüm ayrıntılarını sıralayıp, reyin çıkmadan bilmeniz gereken her şeyi derliyoruz. Bu sayede siz kıymetli oyuncular yeni çıkacak RPG oyunundan neler bekleyip neler beklememeniz gerektiğini çok daha iyi anlayacaksınız diye umuyoruz. Gelin hep birlikte coşkuyla beklenen yeni Harry Potter oyunu bize neler taahhüt ediyor, birlikte bakalım!

Oyunun temel hatlarına bakalım

Her şeyden evvel oyundan beklentilerimizi belirlemek için bilmemiz gereken bazı şeyler var. Bunlardan ilki ve en önemlisi, oyunda Harry Potter’ın bulunmayacak olması. Hogwarts Legacy tamamen kendi karakterinizi oluşturup, yeteneklerini ve özelliklerini geliştirdiğiniz bir RPG oyunu. Reyin, bir karakterin hikayesini oynamak yerine kendi karakterinizi oluşturup onun hikayesini şekillendirmeniz üzerine tasarlanmış. Hikaye demişken, kitapların yazarı olan J.K. Rowling’in oyunun geliştirme sürecine hiçbir şekilde dahil edilmediğini de söyleyelim.

Hogwarts Legacy ön inceleme

J.K. Rowling oyunun üretim aşamasında olmasa da, kitapların yazarı olduğundan oyunla dolaylı yoldan bir bağlantısı olduğunu söyleyebiliriz. Yine de oyunda anlatılan hikaye, geliştiricinin de tabiriyle “J.K. Rowling’in hikayesi değil”. Hatta yazarın Twitter üzerinde yaptığı paylaşımlar nedeniyle transfobik olarak eleştirilmesine sebep olan bazı gidişatların üstüne geliştirici ekip oyunda transseksüel karakterlerin oluşturmasına da izin verecek. Yani Hogwarts Legacy’de büyücü karakterinizi trans birey olarak oluşturabileceksiniz. Erkek bedenini seçerek oluşturduğunuz karakterinizde kadın sesleri kullanabileceksiniz. Bu konunun kavgaları da hayli uzamış ve 2021’in başlarında üretimcinin istifa etmesiyle sonuçlanmıştı.

Oyunun ayrıntılarına yönelmeden evvel şu kritik bilgiyi de verelim; üretim mikro ödeme içermeyecek. Yani reyin size  herhangi bir reyin içi satın alım diretmeyecek. Bununla birlikte tek oyunculu bir deneyim olacağı için online co-op özelliği de bulunmayacak. Yani yeni RPG oyunundan beklentiniz arkadaşlarınızla birlikte oynamak ise, bu bilgi ışığında beklentilerinizi tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Hogwarts Legacy çıkış tarihi

Henüz kesin bir gün duyurulmuş olmasa da Hogwarts Legacy çıkış tarihi Aralık 2022 olarak belirlenmiş gidişatta. Ancak bazı sızıntılar oyunun 6 Aralık tarihinde çıkacağına işaret eden ipuçları içeriyor. Aralık ayında, bir ihtimal de ayın hemen başında reyin PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X / S ve PC platformları için piyasaya sürülecek.

Ayrıca üretim bir RPG oyunu olduğu için bu bilgilendirmeyi de yapalım, Hogwarts Legacy Cinskçe dil desteği içermeyecek. Yani oyunu İngilizce -başka diller biliyorsanız da o dillerde- oynamanız gerekecek. 

Hogwarts Legacy oynanış mekanikleri nasıl olacak?

Hogwarts Legacy tamamı ile kendi karakterimizi oluşturduğunuz bir açık dünya RPG oyunu olarak karşımıza çıkacak. Karakter oluşturma ekranı ile ilgili henüz çok fazla ayrıntı verilmese de elimizdeki ipuçları ile yeterince ayrıntılı olacağını söyleyebiliriz. Tabi yine de Baldur’s Gate ya da Divinity oyunlarındaki gibi inanılmaz ayrıntılı karakter oluşturma ekranları beklememekte fayda var.

Hogwarts Legacy Karakter Yaratma

Oluşturduğunuz karakterinizi dört Hogwarts binasından birine yerleştirdikten sonra asıl serüven başlıyor. Yurda yerleşip derslere girerek büyücülük ve temellerini öğreneceksiniz. Oyunun tutorial kısmını bu şekilde yedirmiş olmaları da oynarken hissettiğiniz Harry Potter atmosferinin dağılmasını engelleyecektir.

Savaş mekanikleri

Kavga Et sistemine baktığımızda genel olarak çoklu düşmanları tek tek elimine etmeye yönelik bir sistemin oturtulduğunu görüyoruz. Tabi yine alan hasarı veren yetenekler de bulunacak. Düşmanların fiziksel kabiliyetlerini elinden alarak, dondurarak, sersemleterek onlara kombolar uygulayarak etkisiz hale getiriyoruz. Bununla birlikte çeşitli etraf etkileşimleri de kavga et sisteminin içerisine yedirilmiş. Alttaki oynanış videosunda da görebileceğiniz gibi, oyuncular düşmanın üzerine etraftaki bir varili atarak patlatıp hasar verebilecek. Tabi buna dayanarak oyunun dünyasından bize çok daha çeşitli etraf etkileşimleri sunmasını bekleyebiliriz.

Oyuncuya dünyasının çeşitli yerlerinde gayretler sunan Hogwarts Legacy, bitirilen gayretlerden sonra ödül olarak tecrübe puanı verecek. Seviye yükseldikçe seçtiğiniz becerilerde karakterinizi geliştirip, kendi reyin stilinize en uygun alanda ustalaşabileceksiniz. Aynı zamanda bu büyüleri kullanarak oyundaki bulmacaları çözerek gizli mekanlara ve zindanlara girebileceksiniz. Geliştirici Mart ayında yayınladığı videoda buna dair bazı örnekler göstermişti. 

Yine bu yeteneklerinizi kullanarak açık dünyada kendinize yollar açmanız da mümkün olacak. Yıkılmış köprüleri büyüyle yeniden inşa etmek gibi bazı mekaniklerin oyuna yedirildiğini oynanış videosunda görmüştük. Bunun oyunun her yerinde mi yoksa sadece belli yerlerde mi olduğu ise henüz belirsizliğini koruyor.

Ekipman bulma ve geliştirme

Bu yetenek ve gelişim sistemine ek olarak RPG oyunlarından aşina olduğumuz ekipman değiştirme ve geliştirme seçenekleri de mevcut olacak. Saldırı ve savunma kapasitenizi etkileyecek olan ekipmanları bularak ya da satın alarak giyip, geliştirerek özelliklerini güçlendirebileceksiniz. Konu hakkında herhangi bir ayrıntı verilmese de temennimiz, farklı reyin stillerine yönelik farklı ekipmanların karşımıza çıkması güzergahında olacaktır. Ayrıca oyunda iksir yapma, sihirli otlar yetiştirme gibi bazı mekaniklerin de yer aldığını belirtelim.

Hogwarts Legacy dövüş sistemi

Tabi bu kadar savaş hazırlığı yaptıktan sonra oyunun düşmanlarına da değinmek gerekecek. Karşınıza sizin gibi sihirli asa kullanan büyücüler çıkabileceği gibi savunma ve saldırı yetenekleri değişiklik gösteren diğer yaratıklarla da savaşabileceksiniz. Savaşırken düşmanların cılız noktalarını tespit ederek bunlara yönelmeniz ve hepsine farklı şekilde yaklaşmanız gerekecek. Onlar da sizinle farklı yollardan savaşacak. Bazıları size hasar vermeye yönelirken diğerleri hareket kabiliyetinizi elinizden alacak. Bu gidişatın çok iyi işlendiği Witcher 3 oyununu oynadıysanız, bu cins özelliklerin RPG oyunlarında nasıl etkileri olduğunu biliyorsunuz demektir. Her düşmana ayrı hazırlanmak ve farklı taktiklerle savaşmak, oyunun uzun vadede mekanikler bakımından tekrara düşmesini engelleyecektir.

Yoldaşlarınızla birlikte hikayede ilerleyebileceksiniz

Bazı Bethesda oyunlarından gördüğümüz yoldaş sistemi de yine Hogwarts Legacy oyununda karşımıza çıkacak. Okuldan edindiğiniz arkadaşlar hikayeniz boyunca sizin yanınızda olarak ilerlemenize takviyeci olacak. Bu sırada onların hikayesini bilme şansınız da bulunacak. Hepsinin kendisine has özellikleri bulunacak ve bu da yoldaşlarınızı, arkadaşlarınızı seçerken kendi reyin stilinizi geride bırakmanızı önleyecektir. Bu kısım bir yerde, oyunda online co-op olmamasının yarattığı boşluk hissini de giderecektir.

Hogwarts Legacy yoldaş sistemi

Oyunun belki de en çok sevilecek özelliklerinden biri olma potansiyeli taşıyan kendi alanınızı oluşturma özelliği de bulunuyor. İhtiyaç dinlediğiniz nesneleri size sağlayacak, içerisinde büyülü bitkiler yetiştirebileceğiniz, eşyalarınızı geliştirebileceğiniz bir alanınız bulunacak. Tabi oyunun dünyası, Hogwarts sınırlarıyla kısıtlı da kalmayacak. Duvarların ötesinde keşfedilmeyi bekleyen gizemler ve yüzleşeceğiniz düşmanlar da bulunuyor. Örneğin ihtiyaç dinlediğiniz kaynakları sağlayabileceğiniz “Hogsmeade” köyü bunlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu cins mekanlar sizi tüccarlarla tanıştıracak ve yine onların da hikayelerini öğrenebileceksiniz.

Mevsim döngüsü ve dinamik hava vaziyetleri de bulunacak

Yaşayan bir dünya hissi vermek ismine dinamik hava gidişatı değişimleri ve mevsim döngüleri de yine oyunun dünyasında karşımıza çıkacak. Hogwarts Legacy’nin dünyası da bu hava gidişatlarına tepki gösterecek, kar yağdığı zaman yerler karla kaplanırken yağmurlarda su birikintileri görmek mümkün olacak. Tabi bunu en iyi şekilde deneyimlemenin tek yolu, oyunu oynamak olacağı için burada ne kadar ifade etsek de havada kalabilir. Görmek lazım…

Hogwarts Legacy Room of Requirement

Genel hatları ve duyurulan bütün ayrıntıları ile Hogwarts Legacy hakkında bildiklerimiz şimdilik bu kadar. Oyunun 2022 Aralık ayı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. PlayStation ve Xbox’ın hem eski hem de yeni nesil konsollarına çıkacak reyin, Nintendo Switch ve Microsoft Windows için de PC sürümüyle piyasaya sürülecek. Oyuncular tarafında beklentiler yüksek, umarız çıkışta bütün bu beklentiler karşılanabilir. Sizler de görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

#Harry Potter: Hogwarts Legacy #PC #PlayStation 4 #PlayStation 5 #XBox One #Xbox Series X #Avalanche Studios #Warner Bros. Interactive Entertainment #Role Playing Game Yorumlar 10 MK Okuru MK Okuru 11.06.2023 12:51 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 9.08.2022 16:52 Witchbrook’dan beklentim daha yüksek bundan daha eğlenceli olacağı kesin. Cevapla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 8.08.2022 13:39 Başlığa cevaben; Hiç bir şey Cevapla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 7.08.2022 23:34 Yillar evvel ea games in harry potter 3 olmasi lazim, bir oyunu vardi ve muthis keyif almistim. Keske her yila ait oyunlar ciksaydi onun gibi. Bence karakterler asil coşkui arttiriyor. Acaba ayni keyfi alacak miyiz? ?? Cevapla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 7.08.2022 13:33 Hogwarts ve God of war Ragnarok’u 4 gözle bekliyoruz. Cevapla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 7.08.2022 11:42 Şu oyunun Game Pass ile gelsin Series X ile doya doya oynayalım. 600 lira çok gelir be bize. Cevapla Kalan Karakter : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör Hogwarts Legacy oyunundan ne beklemeliyiz?
İlginizi Çekebilir Spider-Man: Madame Web Sinema/TV – Haberler Spider-Man: Madame Web Sony’nin Spider-Verse’ü büyümeye devam ediyor, çünkü stüdyo bu kâinati gün geçtikçe geliştirmeye, dallandırmaya devam ediyor. Stüdyonun bir sonraki projesi ise, ilk kadın başrollü Spider-Man filmi: Madame web olacak. 10.06.2023 20:24 Yeni CoD: MW2 ve Warzone 2 fragmanları Reyin Haberleri Yeni CoD: MW2 ve Warzone 2 fragmanları Call of Duty: Çağdaş Warfare II ve Warzone 2 yeni fragmanlar yayınlandı. Activision’ın yayınladığı fragmanlarda, biri aktüelleme odaklıyken, diğeri ise oyunun hikayesine ve ana haritaya odaklanıyor. 10.06.2023 14:55 Assassin's Creed Mirage için yeni video Reyin Haberleri Assassin’s Creed Mirage için yeni video Ubisoft serinin merakla beklenen yeni oyunu Assassin’s Creed Mirage için yaklaşık altı dakika uzunluğunda yeni bir video yayınladı. 10.06.2023 11:28 Orta Dünya evreni okuma sırası Kitap Orta Dünya kâinati okuma sırası Diziye veya hala izlemediyseniz filmlere başlamadan evvel çeşitli kaynaklardan hem bilgi sahibi olmak hem de hikayeyi bütün olarak anlamak ismine size orta Dünya kâinati okuma sırasını anlatacağız. 10.06.2023 01:25 eFootball Co-Op modu getiriyor Reyin Haberleri eFootball Co-Op modu getiriyor konami’nin popüler reyin serisi PES’in yeniden markalanmış hali olan eFootball Co-op modu beta testine giriyor. Küçük bir aradan sonra Konami, reyin için yeni bir aktüelleme yayınladı. 9.06.2023 16:01 Diablo 4 video inceleme MK TV Diablo 4 video inceleme Yazılı içeriklerimizden sonra bu sefer de Diablo 4 video inceleme içeriğimizle karşınızdayız. Oyunun tüm ayrıntılarına göz atıyoruz. 9.06.2023 15:56 The Legend of Zelda filmi geliyor Reyin Haberleri The Legend of Zelda filmi geliyor Nintendo The Legend of Zelda filmi için uyuşma yaptı. Jeff Sneider’ın aldığı bir ipucuna göre, Univarsal’ın bir Legend of zelda filmi çekmek için Nintendo ile bir uyuşma sürecinde olduğu söyleniyor. 9.06.2023 14:45 Prince of Persia: The Lost Crown Reyin Haberleri Prince of Persia: The Lost Crown Remake projesini beklerken Ubisoft’tan donakaltıcı bir sürpriz geldi ve Summer Game Fest sunumunda Prince of Persia: The Lost Crown duyuruldu. 9.06.2023 00:38 Marvel's Spider-Man 2 çıkış tarihi Reyin Haberleri Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi Geçtiğimiz dakikalarda sona eren Summer Game fest sunumunun en büyük sürprizlerinden birisi de Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi oldu. 9.06.2023 00:26 Popüler Haber Tahlil Teknoloji Epic Games ücretsiz oyunları 781 Epic Games ücretsiz oyunları Prince of Persia: The Lost Crown 318 Prince of Persia: The Lost Crown Silent Hill 2 Remake sistem gereksinimleri 298 Silent Hill 2 Remake sistem gereksinimleri Büyük Xbox sunumu için detaylar 257 Büyük Xbox sunumu için ayrıntılar Cyberpunk 2077'nin devam oyunu 2024'te geliştirilmeye başlanacak 233 Cyberpunk 2077’nin devam oyunu 2024’te geliştirilmeye başlanacak Daha Fazlası The Last Of Us Part I PC inceleme 1387 The Last Of Us Part I PC inceleme Diablo 4 inceleme 1322 Diablo 4 inceleme Star Wars Jedi: Survivor 1159 Star Wars Jedi: Survivor The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom 1123 The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Horizon Forbidden West: Burning Shores 654 Horizon Forbidden West: Burning Shores Daha Fazlası PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar 19363 PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar Sony Patenti, yeni PlayStation 5 modelini doğruladı 442 Sony Tescili, yeni PlayStation 5 modelini doğruladı MSI MAG Coreliquid 360R V2 399 MSI MAG Coreliquid 360R V2 Razer Viper Mini Signature Edition 8000 Hz'a kavuştu 304 Razer Viper Mini Signature Edition 8000 Hz’a kavuştu Mcdodo katlanabilir ve taşınabilir şarj standını duyurdu 287 Mcdodo katlanabilir ve taşınabilir şarj standını duyurdu Daha Fazlası Merlin’in Küyeni İngilizce Metal Gear Solid story How to enable Diablo 4 Ray Tracing? Metal Gear 2: Solid Snake story Metal Gear Story The Elder Scrolls Online Necrom is out

Categories: PC
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ